46: Yok Olan - 10. Bölüm Yorumları

-KADİR-

Favori Üye
Reaksiyon puanı
45,498
Puanı
861
oooo aga sende mi burdaydın :D erdalı sevmiyorum ya başka biri olsa çoktan izliyor olurdum :D
aga 46 gibi dizi bulmuşum kırk yılda bir izlemeyelim mi tabi birde pana nın olması extra unsur illa izlemek gerekiyor :D

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059
Keşke gelse de Kayaoğullarını tahttan indirip darbe yapsa :A
kayaoğulları pananın tüm sinir uçlarına yerleşmiş kontrolü ele geçirmiş adeta paralel pana olmuş çok zor o iş :D serdar akarla karısı cahitin yegenleriyle başa çıkamaz :D

-KADİR-

Favori Üye
Reaksiyon puanı
45,498
Puanı
861
beğenmiyorum aga abartılı oynayanları sevmem
evet bende sevmem ama burada olay başka erdal aslında iki farklı karekteri canlandırıyor o abartı dediğin kısımlar çılgın muratı ialcın etkisindeki murat ı bizlere adeta yaşatıyr ilaçsız halinide başka oynuyor zor iş

Doğu

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
20,686
Puanı
860
kayaoğulları pananın tüm sinir uçlarına yerleşmiş kontrolü ele geçirmiş adeta paralel pana olmuş çok zor o iş :D serdar akarla karısı cahitin yegenleriyle başa çıkamaz :D
Yüce Majeste Cahit'in muhatabı ancak bir Kayaoğlu'dur. Serdar Akarın dengi ancak ve ancak yeğenlerinden birisidir. Aksini iddia eden siyonisttir :A

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059
Yüce Majeste Cahit'in muhatabı ancak bir Kayaoğlu'dur. Serdar Akarın dengi ancak ve ancak yeğenlerinden birisidir. Aksini iddia eden siyonisttir :A
onlar kim ya kim cahitin muhattabı bile olamazlar :D son cümleden rahatsızım aga :D

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059
Aga şu diziyi izlemiyon ya Allah seni davul etsin :A Neler kaçırdın bir bilsen :A Sen Kara Kutu'yu izledin mi?
yok ama jenerik müziğini telefonuma indirmiştim üstad kırdar yaptığı için :D inan gram merak etmiyorum şu sıralar ayıptır söylemesi eski vadiyi izliyorum da :D