46. Pantene Altın Kelebek Ödülleri'nde Kazananlar Belli Oldu!

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,695
Puanı
1,060
Ah ne kaliteli seneydi. :( Burçin'den oyunculuğu bağırmak sana o kıza kadar düşmeleri ne kadar üzücü. :(

Burçin'in yanında ödülü alan hanımefendinin oyuncu olmadığı gerçeği... Bu gerçek beni kahrediyor...

Bu arada bence şu ana kadar yapılmış en iyi dijital dizimiz ama Şahsiyet nasıl ödül kazandı? (b)

• Üzücü
Reactions: Aserat

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
En İyi Dizi Çifti: Furkan Andıç & Aybüke Pusat | Her Yerde Sen

Gecenin sürprizi. :eek: Hercai, Afili Aşk veya Zalim İstanbul olur diyordum.
Afili Aşk gelmeyecekti belliydi. Afili Aşk'a verseler her şeyi çok tepki alacaktı. Ondan dolayı Çağlar ile Burcu'ya gitmedi. Yüzde yüz Hercai alır diyordum. Sürpriz oldu. Bence hak etmediler. Ama Hercai'ye gitmediği için mutluyum. :A

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,900
Puanı
1,061
İyisiyle kötüsüyle bir Altın Kelebek daha bitti ama çok tatsız bir geceydi. Meğer kırmızı halıdaki saçma sorular ve törendeki aksaklıklarla güzelmiş de değerini bilememişiz. Kısa sürmesi iyiydi ama uzun uzun izlemeye alışınca o da eksik geldi. Yazın ortasında, Survivor ve maç varken üstelik olağanüstü şartlarla gerçekleşince her zamankinden daha az ilgi görmüş zaten. :( Ama kazananlara bakılırsa en azından TV'de birkaç rezalet seçim hariç genel olarak hak edenler kazandı umarım gelecek senelerde de bu ayarda devam eder. Özellikle Mucize Doktor, Şahsiyet, Taner Ölmez, Ece Üner, Demet Akbağ, Müge Anlı, Yusuf Pirhasan, Ecem Erkek ödülleri çok isabetliydi. Yine izlemesem de İstanbullu Gelin, Afili Aşk ve Masterchef'in de hak ettiğini düşünüyorum.

Kadın oyuncu dalında Burçin Terzioğlu, Aslı Enver, Özge Özpirinçci derken Ebru Şahin'e kadar düştük. :( Ne yetenekli, ne güzel tam anlamıyla balon bir oyuncu ama burası Türkiye. :( Demet Evgar'ın dizisi devam etse bir ihtimal verebilirlerdi ama. Bir de Mucize Doktor ekibini törende olması gerektiği gibi ödül alırken görebilseydik Allah belanı versin korona. :( Neyse gelecek sen normal şartlarda yeniden görüşmek üzere. :Z

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,900
Puanı
1,061
Afili Aşk gelmeyecekti belliydi. Afili Aşk'a verseler her şeyi çok tepki alacaktı. Ondan dolayı Çağlar ile Burcu'ya gitmedi. Yüzde yüz Hercai alır diyordum. Sürpriz oldu. Bence hak etmediler. Ama Hercai'ye gitmediği için mutluyum. :A
Furkan ve Aybüke'ye daha çok tepki gitmiş çünkü gerçekten alakasızlar. :A Daha iddialı çiftler varken oylamada 1. çıktıklarını hiç sanmıyorum. :A
Burçin'in yanında ödülü alan hanımefendinin oyuncu olmadığı gerçeği... Bu gerçek beni kahrediyor...

Bu arada bence şu ana kadar yapılmış en iyi dijital dizimiz ama Şahsiyet nasıl ödül kazandı? (b)
Evet yıl olarak tutmuyor ama zaten fazla dijital dizi olmadığı için son 2-3 sene yayınlananları birlikte aday ettiler. :A Böylece Puhu Fi'yle birlikte 2 ödül alırken Blu balonu tekrar patlamış oldu. :Z

• Beğendim
Reactions: Sherlock

Zeyno

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,631
Puanı
560
Oylamalar kapanırken katagori birincileri çok başkaydı şimdi ödül alanlar bambaşka anlam veremedim (b)

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,900
Puanı
1,061
Göz kamaştırıcı. :bhr: @Afet Güçverir

20200705_232739.jpg

alperuz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,351
Puanı
700
Yıl boyunca en çok konuşulan isimlerden biri olan Eda'nın aday listesinde olmaması çok saçmaydı. ( En azından yıldızı parlayan ödülü alabilirdi.) Zaten asla adaletli bir oylama olduğunu düşünmüyorum. Sosyal medyaya göre oy dağıtıyorlar. Birkaç ödül dışında fiyasko bir ödül töreniydi.

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Furkan ve Aybüke'ye daha çok tepki gitmiş çünkü gerçekten alakasızlar. :A Daha iddialı çiftler varken oylamada 1. çıktıklarını hiç sanmıyorum. :A

Evet yıl olarak tutmuyor ama zaten fazla dijital dizi olmadığı için son 2-3 sene yayınlananları birlikte aday ettiler. :A Böylece Puhu Fi'yle birlikte 2 ödül alırken Blu balonu tekrar patlamış oldu. :Z
Bence de çıkmadılar kendileri verdi. Elimi Bırakma veya Kuzguna gitse bile daha mantıklıydı bence

• Beğendim
Reactions: Aserat

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Yıl boyunca en çok konuşulan isimlerden biri olan Eda'nın aday listesinde olmaması çok saçmaydı. ( En azından yıldızı parlayan ödülü alabilirdi.) Zaten asla adaletli bir oylama olduğunu düşünmüyorum. Sosyal medyaya göre oy dağıtıyorlar. Birkaç ödül dışında fiyasko bir ödül töreniydi.
Zaten hep öyle oluyor ki çoğunluğun seçtiği kişiler hak ediyor diye bir şey yok. Ayrıca kendileri de etki ediyor.