4.Tur | En Özlenilen Dizi - 2.Grup

Hangi 4 dizi üst tura yükselsin?

• Kullanılan toplam oy
    36
  • Anket kapatılmış .
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

phoebebuffay

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,789
Puanı
559
Yalnız çok gereksiz gömüyorsun :A Her sokakta daha çok kişinin bildiği dizi öbüründen iyi olacak diye bir şey yok ve ikiniz de merak etmeyin en fazla çeyrek final görür Geniş Aile.

Geniş Aile'yi kısaca özet geçmek gerekirse ilk sezonundaki reytinglerine açıp bakabilirsin. O reytinglerden sonra hiçbir komedi dizisi bırak o reytingleri almayı yanına bile yaklaşamadı. Ekşi sözlüğe bakmanı da öneririm kaç sayfa yorum var. Dönemin en popüler komedi dizisiydi. Facebook'ta Ulvi Severler sayfası 1 milyona ulaşmıştı. Mürsel Severler de 500.000 kadar vardı. Ayrıca yine ekşiye Geniş Aile vs L&M yazarak yorumlara bakabilirsin iki diziyi izleyenlerin düşüncelerine bakmak daha sağlıklı olacaktır.
2015'te ilk filmi çıktığı zaman 720.000 gibi 3 sene önce biten bir diziye göre iyi de gişe yaptı. Sadık bir izleyici kitlesi var :A Bölümleri de youtube'da epey izleniyordu ama anlamadığım sebeplerden dolayı kaldırıldı.

Yani artık Geniş Aile diyince 2-3 bin izlenen kimsenin bilmediği bir dizi gibi görme :A Bir ara da ilk sezonu izlemeni şiddetle tavsiye ediyorum :D O zaman daha sağlıklı yorum yaparsın.
Ya ben biraz işin şakasına öyle bir yorum yaptım. :A
Geniş Aile zamanında popülerdi ve iyi izleniyordu evet ama öyle rekortmen bir dizi de değildi. Bir de zamanında alınan reytinglerden ziyade şu an ki popülerliğine bakmak lazım. Yoksa zamanında 15-20 reyting alıp şu an ismi anılmayan diziler var. Önemli olan güncelliğini koruyabilmek. :A

• Güldürdün
Reactions: xdragxx

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,932
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Çok haklısın. (Geniş Aile) vs (Aşk-ı Memnu-Ezel-LM) bir anket yapılsa Geniş Aile tek başına bu 3 diziye karşı yine kazanan taraf olur...
LM zaten etkisiz eleman, Pis Yedili’ye bile elenir ama Geniş Aile vs (Aşkı Memnu, Ezel, Kuzey Güney, Yaprak Dökümü, Muhteşem Yüzyıl, Öyle Bir Geçer Zaman Ki) ittifakı olsa yine Geniş Aile hepsini tek başına darmaduman eder. :A Şimdiden kabullenmek en iyisi, gereksiz beklentiler ve hayal kırıklıkları oluşmaz en azından. :A

• Güldürdün
Reactions: phoebebuffay

phoebebuffay

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,789
Puanı
559
Ben arada oy farkı göremiyorum? Algı yapmayın :A
Oy oranı ile ilgili spoi vermeyelim artı daha 25-30 oy eksik
Kaos çıksın istemiyor muydun? Kaosun fitilini ateşliyoruz işte. :A
------

LM zaten etkisiz eleman, Pis Yedili’ye bile elenir ama Geniş Aile vs (Aşkı Memnu, Ezel, Kuzey Güney, Yaprak Dökümü, Muhteşem Yüzyıl, Öyle Bir Geçer Zaman Ki) ittifakı olsa yine Geniş Aile hepsini tek başına darmaduman eder. :A Şimdiden kabullenmek en iyisi, gereksiz beklentiler ve hayal kırıklıkları oluşmaz en azından. :A
Belki bu durumda başa baş gidebilirler ama etkinlik sonunda kazanan taraf yine Geniş Aile olur...

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,931
Puanı
1,060
Kaos çıksın istemiyor muydun? Kaosun fitilini ateşliyoruz işte. :A
------

Belki bu durumda başa baş gidebilirler ama etkinlik sonunda kazanan taraf yine Geniş Aile olur...
Kaos olsun ama oy oranını belli etmeyin, benim derdim o :A şu kadar fark atmış, oyu bu kadar gibi cümleler olmasın yeterki. Oylanmadan oy görünümü kapalı çünkü :A
Hem böyle çoklu oylama yanıltıcı olur. Her iki diziyede oy veren aynı isimler var. İkili elemede oy bölünür :A

• Güldürdün

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Ya ben biraz işin şakasına öyle bir yorum yaptım. :A
Geniş Aile zamanında popülerdi ve iyi izleniyordu evet ama öyle rekortmen bir dizi de değildi. Bir de zamanında alınan reytinglerden ziyade şu an ki popülerliğine bakmak lazım. Yoksa zamanında 15-20 reyting alıp şu an ismi anılmayan diziler var. Önemli olan güncelliğini koruyabilmek. :A
Güncelliğini de sadık izleyicisiyle koruyor işte :A Rekortmen olmasa da komedi dizisi için rekortmen de sayılırdı o tarz bir komedi dizisi hiçbir zaman o kadar reyting göremedi sonra :A

Reklamı hiçbir zaman iyi yapılan bir dizi olmadı zaten :A Bazı diziler gibi edebiyat dergilerine malzeme verilecek 2-3 geyik yapsalar, sözlüklerde reklamı yapılsa şu anda çok daha popülerdi. Ama ben popüler işlerdense daha çok emeğiyle adından söz ettiren işleri seviyorum :D

• Güldürdün

phoebebuffay

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,789
Puanı
559
Kaos olsun ama oy oranını belli etmeyin, benim derdim o :A şu kadar fark atmış, oyu bu kadar gibi cümleler olmasın yeterki. Oylanmadan oy görünümü kapalı çünkü :A
Hem böyle çoklu oylama yanıltıcı olur. Her iki diziyede oy veren aynı isimler var. İkili elemede oy bölünür :A
Oy oranını belli etmedim ki ya, geniş ailenin önde olduğunu söyledim sadece. Olsun bence o kadarı da zaten ikili düello değil. :A
------

Güncelliğini de sadık izleyicisiyle koruyor işte :A Rekortmen olmasa da komedi dizisi için rekortmen de sayılırdı o tarz bir komedi dizisi hiçbir zaman o kadar reyting göremedi sonra :A

Reklamı hiçbir zaman iyi yapılan bir dizi olmadı zaten :A Bazı diziler gibi edebiyat dergilerine malzeme verilecek 2-3 geyik yapsalar, sözlüklerde reklamı yapılsa şu anda çok daha popülerdi. Ama ben popüler işlerdense daha çok emeğiyle adından söz ettiren işleri seviyorum :D
Yani, haklılık payı var söylediklerinin ama Geniş Aile'nin de o kadar filmleri çıktı. Onlar da reklama girer aslında. :A

• Güldürdün
Reactions: xdragxx and Dosi

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Arkadaşlar kısaca özet geçmek gerekirse tüm diziler birbirine yakın sanki anket sıfırdan açılmış gibi :A
O yüzden Geniş Aile oy farkı attı falan diye düşünmeyin 1-2 oyla kendisini düşme potasında bulur algı yapılıyor sadece :D

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,931
Puanı
1,060
Oy oranını belli etmedim ki ya, geniş ailenin önde olduğunu söyledim sadece. Olsun bence o kadarı da zaten ikili düello değil. :A
------

Yani, haklılık payı var söylediklerinin ama Geniş Aile'nin de o kadar filmleri çıktı. Onlar da reklama girer aslında. :A
Şuan herkesin şansı var. Çok yakın oylar birbirine :A kim elenir belirsiz.
İkili eleme sonraki tur :A
------

Arkadaşlar kısaca özet geçmek gerekirse tüm diziler birbirine yakın sanki anket sıfırdan açılmış gibi :A
O yüzden Geniş Aile oy farkı attı falan diye düşünmeyin 1-2 oyla kendisini düşme potasında bulur algı yapılıyor sadece :D

Şuan herkesin şansı var. Çok yakın oylar birbirine :A kim elenir belirsiz.
İkili eleme sonraki tur :A
Aynı anda :A

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,171
Puanı
1,060
Aşk-ı Memnu
Pis Yedili
Geniş Aile
Muhteşem Yüzyıl

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Antilere inat Geniş Aile Leyla Mecnun anlarım da Aşkı Memnu ne bence Geniş Aile abartılıyorsa Aşkı Memnu da bu forumda abartılıyor

dreamy

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
11,732
Puanı
710
Aşk-ı Memnu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...