4.Tur | En Özlenilen Dizi - 2.Grup

Hangi 4 dizi üst tura yükselsin?

• Kullanılan toplam oy
    36
  • Anket kapatılmış .
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
kNGYiu.jpg

Ankette yer alan hangi 4 dizi bir üst tura yükselsin?

Aşk-ı Memnu
Pis Yedili
Geniş Aile
Medcezir
Muhteşem Yüzyıl

Kısaca kurallar:

Bu turda 2 dizinin eşitlik durumunda düello yolu ile üst tura çıkanı belirleyeceğiz. Etkinlik sırasında üye olup oy verdikten sonra aktif olmayan üyelerin oyları sayılmayacaktır. Eğer yanlış oy verirseniz bunu anında belirtiniz.

Katılımınızı bekliyorum.

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,020
Puanı
1,060
Aşk-ı Memnu
Pis Yedili
Geniş Aile
Medcezir

Son dizide Geniş Aile ve Muhteşem Yüzyıl arasında kaldım ama Geniş Aile dedim. :A

• Beğendim
Reactions: Gerekli24

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
Aşk-ı Memnu
Pis Yedili
Geniş Aile

phoebebuffay

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,789
Puanı
559
@Tolstoyevski haklıymış...
Geniş Aile, Aşk-ı Memnu'dan nasıl daha fazla oy alabilir ya? Sokağa çıkıp anket yapsan 10 kişiden 9'u Aşk-ı Memnu der. Youtube'dan Geniş Aile yazıp baktım, 1 ay önce yüklenmiş bölümler bile 2-3 bin izlenme anca almış. Ülkedeki bütün Geniş Aile fanları bu forumda toplanmış galiba. Bu etkinliği illa bir komedi dizisi kazanacaksa o net bir şekilde Leyla ile Mecnun olmalı... :A

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Geniş Aile, Aşk-ı Memnu'dan nasıl daha fazla oy alabilir ya? Sokağa çıkıp anket yapsan 10 kişiden 9'u Aşk-ı Memnu der. Youtube'dan Geniş Aile yazıp baktım, 1 ay önce yüklenmiş bölümler bile 2-3 bin izlenme anca almış. Ülkedeki bütün Geniş Aile fanları bu forumda toplanmış galiba. Bu etkinliği illa bir komedi dizisi kazanacaksa o net bir şekilde Leyla ile Mecnun olmalı... :A
Sinir bozucu bir durum olsa da yapacak hiçbir şey yok. Geniş Aile set ekibi arasında bu oylamalar yapılsa Geniş Aile bu kadar yüksek oylar almazdı, Türkiye’de Geniş Aile’nin en sevildiği ortam bu forumdur yapacak hiçbir şey yok. :A Tüm zamanların dizileri yarışsa yine Geniş Aile kazanır, düşünün 2 kez kazanmış zaten geçmişte. Sıla ile Geniş Aile karşı karşıya gelse yine Geniş Aile kazanır. Bu forumda Geniş Aile’yi geçebilecek hiçbir dizi film sanatçı vb olduğunu sanmıyorum.. :A

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Yalnız çok gereksiz gömüyorsun :A Her sokakta daha çok kişinin bildiği dizi öbüründen iyi olacak diye bir şey yok ve ikiniz de merak etmeyin en fazla çeyrek final görür Geniş Aile.

Geniş Aile'yi kısaca özet geçmek gerekirse ilk sezonundaki reytinglerine açıp bakabilirsin. O reytinglerden sonra hiçbir komedi dizisi bırak o reytingleri almayı yanına bile yaklaşamadı. Ekşi sözlüğe bakmanı da öneririm kaç sayfa yorum var. Dönemin en popüler komedi dizisiydi. Facebook'ta Ulvi Severler sayfası 1 milyona ulaşmıştı. Mürsel Severler de 500.000 kadar vardı. Ayrıca yine ekşiye Geniş Aile vs L&M yazarak yorumlara bakabilirsin iki diziyi izleyenlerin düşüncelerine bakmak daha sağlıklı olacaktır.
2015'te ilk filmi çıktığı zaman 720.000 gibi 3 sene önce biten bir diziye göre iyi de gişe yaptı. Sadık bir izleyici kitlesi var :A Bölümleri de youtube'da epey izleniyordu ama anlamadığım sebeplerden dolayı kaldırıldı.

Yani artık Geniş Aile diyince 2-3 bin izlenen kimsenin bilmediği bir dizi gibi görme :A Bir ara da ilk sezonu izlemeni şiddetle tavsiye ediyorum :D O zaman daha sağlıklı yorum yaparsın.

phoebebuffay

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,789
Puanı
559
Sinir bozucu bir durum olsa da yapacak hiçbir şey yok. Geniş Aile set ekibi arasında bu oylamalar yapılsa Geniş Aile bu kadar yüksek oylar almazdı, Türkiye’de Geniş Aile’nin en sevildiği ortam bu forumdur yapacak hiçbir şey yok. :A Tüm zamanların dizileri yarışsa yine Geniş Aile kazanır, düşünün 2 kez kazanmış zaten geçmişte. Sıla ile Geniş Aile karşı karşıya gelse yine Geniş Aile kazanır. Bu forumda Geniş Aile’yi geçebilecek hiçbir dizi film sanatçı vb olduğunu sanmıyorum.. :A
Çok haklısın. (Geniş Aile) vs (Aşk-ı Memnu-Ezel-LM) bir anket yapılsa Geniş Aile tek başına bu 3 diziye karşı yine kazanan taraf olur...

• Üzücü
Reactions: Tolstoyevski

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060

Ben arada oy farkı göremiyorum? Algı yapmayın :A
Oy oranı ile ilgili spoi vermeyelim artı daha 25-30 oy eksik

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...