4 Mart 2020 Çarşamba Reyting Sonuçları

Bu akşam ne izleyeceksiniz/izlediniz?

• Kuruluş: Osman | ATV

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    22

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,757
Puanı
1,061
Öğretmenin tanıtımları yayınlanırken tutacağını anlamıştım ama FOX aniden yayına sokunca acaba mı dedim ama diğer yeni başlayan dizilerinde de bekletmeden yayına soktu hemen ve başarılı da oldu.

Mucize Doktor olsun, Öğretmen olsun fragmanları hep diğer dizilerden farklıydı. Duyduğuma göre FOX artık yeni dizi alırken seyirci ne istiyor neyi istemiyor, kanalın izleyeci kitlesi ne düşünüyor bakıyormuş. O yüzden bu başarılara şaşırmamak gerek.

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,073
Puanı
860
@MEnes daha izlemedi diye. Ya diğerleri gibi 2. veya 3. bölümden sonra düşerse :T: :A

@Aserat bu reytingi dizinin bu oranlarını senaryosuna bağlarlar ama haftaya aman olmasında sert düşüş olursa İlker'e bağlarlar :A :A
Hayır normalde benim diziyi izleyeceğim demem bile yetiyordu. :A Bu sefer olay tamamen benden bağımsız gelişmiş... :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,876
Puanı
1,061
Kadın 7 reytingin altına düşmedi yada ilk 3 dışına hiç çıkmadı, Poyraz Karayel ilk 25'e zar giriyordu. Ki final etkisiyle bile yükselemediniz yani. Kimse dizi nasıl bitti diye merak edip izlemedi bile. :X
5 reytinglere düşmüş, yarının da yarısına düşmüş. Daha ne yapsın, 12-13 belki daha fazla reytingden 5’lere düşmüş normal sonuçlar :A

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,734
Puanı
1,060
Kadın'ın bu sezon AB'de 5.92 aldığı bile olmuştu lütfen kendimizi kandırmayalım. :A

5 reytinglere düşmüş, yarının da yarısına düşmüş. Daha ne yapsın, 12-13 belki daha fazla reytingden 5’lere düşmüş normal sonuçlar :A
Boş yapmayın ya, aynı gün diğer grupta 8 reyting almış. Ki hadi en en kötü 6 reyting almış olsun, bu haliyle bile Poyraz'ın 3 katı kadar izlenmiş. Finalde de 12 reytingle zirvede veda ettiğine göre 2 reytingli Poyraz'ı 6'ya katlamış oluyoruz. :A

Siz bir reytinglerde ilk 25'e girmeyi becerin de sonra her hafta ilk 3'te yer alan diziye laf atın. TRT çocukla yarışıyordunuz. :F

• Olmamış
Reactions: Yiğitt

alperuz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,350
Puanı
700
Öğretmen'in başarısı birilerini kudurtmuş :A Hala Poyraz Karayel-Kadın kaosu var... Biten bitti, neyi uzatıyorsunuz ben anlamadım? "Poyraz Karayel" tiplemesi hala konuşuluyorsa ortada bir başarı var demektir, zamanında 25.sıraya düşmesi onu Kadın'dan daha kötü bir dizi yapmaz.

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
63,195
Puanı
1,061
Öğretmen'in başarısı birilerini kudurtmuş :A Hala Poyraz Karayel-Kadın kaosu var... Biten bitti, neyi uzatıyorsunuz ben anlamadım? "Poyraz Karayel" tiplemesi hala konuşuluyorsa ortada bir başarı var demektir, zamanında 25.sıraya düşmesi onu Kadın'dan daha kötü bir dizi yapmaz.
Sanki her hafta 25. olmuş gibi konuşulması da ayrı olay. Allah'tan 2-3 sefer bir grupta olmuş yoksa daha fazla olsa kim bilir neler denirdi. :A
Boş yapmayın ya, aynı gün diğer grupta 8 reyting almış. Ki hadi en en kötü 6 reyting almış olsun, bu haliyle bile Poyraz'ın 3 katı kadar izlenmiş. Finalde de 12 reytingle zirvede veda ettiğine göre 2 reytingli Poyraz'ı 6'ya katlamış oluyoruz. :A

Siz bir reytinglerde ilk 25'e girmeyi becerin de sonra her hafta ilk 3'te yer alan diziye laf atın. TRT çocukla yarışıyordunuz. :F
Sonuçta 7'nin altını görmüş mü görmüş. Gerçekleri söylemek ne zanandan beri boş yapmak oldu. :A

İlk 2 sezonda fazlasıyla yüksek reytingler aldı. Ayrıca aradan 3 yıl geçmesine rağmen hala adından söz ettiriyorsa başarılıdır ve aynı başrol oyuncusu yeni dizisiyle de tüm rekorları alt üst etti. Konuyu fazla uzatmayıp bu dizinin başarısını gölgelemeyelim çünkü gerçekten sıkıldım. :A

• Beğendim
  • Güldürdün
Reactions: soo and alperuz

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,702
Puanı
1,060

76EDC653-1D2E-4C05-824C-228AA67E7AC7.jpeg

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,734
Puanı
1,060
Sanki her hafta 25. olmuş gibi konuşulması da ayrı olay. Allah'tan 2-3 sefer bir grupta olmuş yoksa daha fazla olsa kim bilir neler denirdi. :A

İlk 2 sezonda fazlasıyla yüksek reytingler aldı. Ayrıca aradan 3 yıl geçmesine rağmen hala adından söz ettiriyorsa başarılıdır ve aynı başrol oyuncusu yeni dizisiyle de tüm rekorları alt üst etti. Konuyu fazla uzatmayalım çünkü gerçekten sıkıldım. :A
Niye araya girdin o zaman? :A

Yalnız ben ve Yiğit yorumlaşıyoruz. Diziler için birbirimizi yemiyoruz, amacımız belli zaten. Niye her seferinde ciddiye alıp araya girme zorunluluğu duyuyorsunuz anlamadım.

Rahatsız oluyorsanız okumayın o zaman mesajlarımızı. :X

Son düzenleme:

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
63,195
Puanı
1,061
Niye araya girdin o zaman? :A

Yalnız ben ve Yiğit yorumlaşıyoruz. Diziler için birbirimizi yeniyoruz, amacımız belli zaten. Niye her seferinde ciddiye alıp araya girme duyuyorsunuz anlamadım.
Çünkü her mesajda Kadın Kadın sıktı. :A Bugün yeni bir dizinin yüksek reytinglerine sevinmek için buradayız ama sen hala 1 ay önce biten dizi üzerinden kıyaslama yapıyorsun. Biten bitti artık yeni projelere bakalım ve ikimiz de bu konuyu daha fazla uzatmayalım. :D

• Güldürdün
Reactions: alperuz and kerem

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,734
Puanı
1,060
Çünkü her mesajda Kadın Kadın sıktı. :A Bugün yeni bir dizinin yüksek reytinglerine sevinmek için buradayız ama sen hala 1 ay önce biten dizi üzerinden kıyaslama yapıyorsun. Biten bitti artık yeni projelere bakalım ve ikimiz de bu konuyu daha fazla uzatmayalım. :D
Ben kıyaslama yapmadım yalnız, Medyapım'ın genel başarısından bahsettim. Sonra senle Yiğit araya girdiniz. :D Her neyse de çocuk gibi ciddiye alınmasını anlamıyorum. Rahatsız olanlar beni engellesin. Bende aynısını yapıyorum. Sırf ben mesaj yazıyorum konuya tıklayan üyeler var, söylediğim gibi hiç kimse benim mesajlarımı okumak veya cevaplamak zorunda değil. :X

alperuz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,350
Puanı
700
Yalnız ben ve Yiğit yorumlaşıyoruz. Diziler için birbirimizi yemiyoruz, amacımız belli zaten. Niye her seferinde ciddiye alıp araya girme zorunluluğu duyuyorsunuz anlamadım.

İstisnasız her "Öğretmen" konusunun altına "Kadın" yorumları yazıyorsunuz. Üstüne İlker'i yeren mesajlar görünce otomatik olarak bizlere cevap doğuyor. Adam işini gayet güzel yapmış ki gerek sosyal medyada, gerek reytinglerde hak ettiği değeri görmüş. Ben, Yiğit ve senin yorumlaşmanın arasına girmedim ki? Açılan yorum konusuna yorum yazdım ve yapılan eleştirilere toplu cevap verdim :A

Ayrıca yazılan mesajlar biz okuyalım diye yazılmıyor mu, niye okumayalım?

• Beğendim
Reactions: Aserat

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,734
Puanı
1,060
İstisnasız her "Öğretmen" konusunun altına "Kadın" yorumları yazıyorsunuz. Üstüne İlker'i yeren mesajlar görünce otomatik olarak bizlere cevap doğuyor. Adam işini gayet güzel yapmış ki gerek sosyal medyada, gerek reytinglerde hak ettiği değeri görmüş. Ben, Yiğit ve senin yorumlaşmanın arasına girmedim ki? Açılan yorum konusuna yorum yazdım ve yapılan eleştirilere toplu cevap verdim :A

Ayrıca yazılan mesajlar biz okuyalım diye yazılmıyor mu, niye okumayalım?

Kime göre neye göre adam işini güzel yapmış? Ben henüz diziyi izlemedim, İlker Kaleli'nin performansı hakkında sadece izlediğim fragmanlardan hakimim ve onu da gereken konuda gerekeni söyledim zaten. Ki beğenmeyebilirim bu benim kişisel görüşümdür, zevkler ve renkler tartışılmaz. Burada İlker Kaleli'den bahseden bile yokken neye dayanarak Ilker'i eleştirdiğimizi iddia ediyorsun? Sanırım sen yazdığım mesajları tam olarak anlayamamışsın.

Ki dediğim gibi bunlar birbirini alıntılayanlar arasında ciddiye bile alınmıyorken, alıntısız ama direkt olarak bizim mesajlara gönderme yapman yeterince yersiz ve gereksiz.

Ha eğer rahatsızsan görmezden gel butonu var zaten tıklarsın ve birdaha hiçbir konuda benim mesajımı görmezsin. Ama buradaki herkes belli bir konuda hakaret etmeden, kalp kırmadan kendi görüşünü ifade etmekte tamamen hürdür. Aynı görüşte olmadığımız her konuya 3. olarak atlamaya gerek yok. :D

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,734
Puanı
1,060
Bu arada dedijlerine bakarsak Her Salı 'Bugün günlerden K A D I N' mesajının sahibi de benim anlaşılan. Öyle değil mi? :D

alperuz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,350
Puanı
700
Kime göre neye göre adam işini güzel yapmış? Ben henüz diziyi izlemedim, İlker Kaleli'nin performansı hakkında sadece izlediğim fragmanlardan hakimim ve onu da gereken konuda gerekeni söyledim zaten. Ki beğenmeyebilirim bu benim kişisel görüşümdür, zevkler ve renkler tartışılmaz. Burada İlker Kaleli'den bahseden bile yokken neye dayanarak Ilker'i eleştirdiğimizi iddia ediyorsun? Sanırım sen yazdığım mesajları tam olarak anlayamamışsın.

Ki dediğim gibi bunlar birbirini alıntılayanlar arasında ciddiye bile alınmıyorken, alıntısız ama direkt olarak bizim mesajlara gönderme yapman yeterince yersiz ve gereksiz.

Ha eğer rahatsızsan görmezden gel butonu var zaten tıklarsın ve birdaha hiçbir konuda benim mesajımı görmezsin. Ama buradaki herkes belli bir konuda hakaret etmeden, kalp kırmadan kendi görüşünü ifade etmekte tamamen hürdür. Aynı görüşte olmadığımız her konuya 3. olarak atlamaya gerek yok. :D
Dünya gündemine girecek kadar konuşulduysa, AB grubundaki 1. işi zirveden indirdiyse benim için işini güzel yapmış demektir. Ben şahsen kimsenin kalbini kırdığımı, hakaret ettiğimi düşünmüyorum. "Kudurmak" kelimesine alındıysan ben onu herkese "şaka" olarak kullanıyorum. He, samimiyetimden rahatsız olduysan artık daha ciddi yorumlar yaparım olur biter :)
Konuya 3. olarak da atlamadım fark ettiysen. Herkesten sonra izlediğim için yorumumu yaptım. Yorum yapmdan önce genel yorumları inceledim. Ama yine "Kadın-Poyraz Karayel" tartışması görünce sıkıldım. Ben sana cevap verecek olsam alıntılardım zaten Keremcim, ben yapılan "Poyraz Karayel 25.sıralara indi" gibi alakasız yorumlara cevap verdim. Amacım o kişiyle tartışmak olmadığı için alıntılamadım. Sen üstüne alınıyorsan orası başka tabi. Benim seninle kişisel hiçbir problemim yok, seni neden görmezden geleyim? Yorumlarına ne zaman saygısızlık yaptım Kerem, çok ayıp ediyorsun... Ben zaten Kadın'ın ilk sezonunu bayılarak izlediğimi ama gidişatımı beğenmediğim için diziyi bıraktığımı da söylemiştim.

• Beğendim
Reactions: Aserat

Forum İstatistikleri

Konular
170,495
Kullanıcılar
8,421
Son Üye
tekin