4 Mart 2020 Çarşamba Reyting Sonuçları

Bu akşam ne izleyeceksiniz/izlediniz?

• Kuruluş: Osman | ATV

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    22

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Öğretmen'in aldığı reytinge sevinsem mi üzülmem mi bilemedim :A Diziyi beğendim ama şimdi çok tutarsa 13 bölüm olarak tasarladıkları diziyi uzatıp, işi batırmalarından korkuyorum :A

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,472
Puanı
1,060
Öncelikle diziyi izlemedim,kendi dizime sadık kaldım ;DEK; ama gerçekten çok iyi bir açılış yaptı,en çok sevindiğim AB grubunu Diriliş illetinden kurtarmış.
Mucize Doktor gibi ratinglerini sabitlerse ATV yi çok huzursuz edecektir.
DEK çok etkilenmemiş,o dizinin kitlesi belli zaten. Tebrikler Fox ve Öğretmen diyelim @Aserat e sevgilerimizi yollayalım.

Emre Ozansoy

Moderatör
Reaksiyon puanı
57,748
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Öncelikle diziyi izlemedim,kendi dizime sadık kaldım ;DEK; ama gerçekten çok iyi bir açılış yaptı,en çok sevindiğim AB grubunu Diriliş illetinden kurtarmış.
Mucize Doktor gibi ratinglerini sabitlerse ATV yi çok huzursuz edecektir.
DEK çok etkilenmemiş,o dizinin kitlesi belli zaten. Tebrikler Fox ve Öğretmen diyelim @Aserat e sevgilerimizi yollayalım.

Doğduğun Ev Kaderindir'in kolay kolay 5+ altına düşmez, Öğretmen ATV'yi baya bir huzursuz edecek... Mucize Doktor ile önce Perşembe'yi, Öğretmen ile şimdi de Çarşamba'yı alacak FOX. :F

• Harika
Reactions: The_Erinch

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,472
Puanı
1,060
Doğduğun Ev Kaderindir'in kolay kolay 5+ altına düşmez, Öğretmen ATV'yi baya bir huzursuz edecek... Mucize Doktor ile önce Perşembe'yi, Öğretmen ile şimdi de Çarşamba'yı alacak FOX. :F
Aynen DEK çok farklı bir konusu var,kemik bir +5 oluşturdu o dizi.
Atv düşünsün...Önce BZÇ dan darbe aldılar şimdide Dirilişden..
Ne kadar ironik değil mi Muhalefet İktidardan alıyor :A :A :A :A

• Beğendim
Reactions: Emre Ozansoy

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,734
Puanı
1,060
Dünya gündemine girecek kadar konuşulduysa, AB grubundaki 1. işi zirveden indirdiyse benim için işini güzel yapmış demektir. Ben şahsen kimsenin kalbini kırdığımı, hakaret ettiğimi düşünmüyorum. "Kudurmak" kelimesine alındıysan ben onu herkese "şaka" olarak kullanıyorum. He, samimiyetimden rahatsız olduysan artık daha ciddi yorumlar yaparım olur biter :)
Konuya 3. olarak da atlamadım fark ettiysen. Herkesten sonra izlediğim için yorumumu yaptım. Yorum yapmdan önce genel yorumları inceledim. Ama yine "Kadın-Poyraz Karayel" tartışması görünce sıkıldım. Ben sana cevap verecek olsam alıntılardım zaten Keremcim, ben yapılan "Poyraz Karayel 25.sıralara indi" gibi alakasız yorumlara cevap verdim. Amacım o kişiyle tartışmak olmadığı için alıntılamadım. Sen üstüne alınıyorsan orası başka tabi. Benim seninle kişisel hiçbir problemim yok, seni neden görmezden geleyim? Yorumlarına ne zaman saygısızlık yaptım Kerem, çok ayıp ediyorsun... Ben zaten Kadın'ın ilk sezonunu bayılarak izlediğimi ama gidişatımı beğenmediğim için diziyi bıraktığımı da söylemiştim.
Açıkçası ben o mesajı tamamen üstüme aldım ve alındım da. Nasıl biri olduğunu çok iyi biliyorum o yüzden şaşırdım zaten. Çünkü Poyraz Karayel'in reyting sıralamasından bahseden kişi bendim ve bu sebeple burada hedef de ben oluyorum. Burada kendini yanlış ifade etmişsin o zaman. Mesajını tekrar okumanı tavsiye ederim.

Onun dışında alınmanı istemem, ben buradaki herkesle iyi anlaşan biri olarak kimsenin kalbini kırmayı istemem. Aserat, Çiğdem, Forumdash, sokak sanati, Yiğit, Dosi ve diğerleriyle 2 yıldır bu durumdayız. Ama kabul edersin ki senin mesajını okuyunca gerçekten alındım. O yüzden ciddiye aldım ve cevap verme gereği duydum. :D

• Beğendim
Reactions: alperuz

alperuz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,350
Puanı
700
Açıkçası ben o mesajı tamamen üstüme aldım ve alındım da. Nasıl biri olduğunu çok iyi biliyorum o yüzden şaşırdım zaten. Çünkü Poyraz Karayel'in reyting sıralamasından bahseden kişi bendim ve bu sebeple burada hedef de ben oluyorum. Burada kendini yanlış ifade etmişsin o zaman. Mesajını tekrar okumanı tavsiye ederim.

Onun dışında alınmanı istemem, ben buradaki herkesle iyi anlaşan biri olarak kimsenin kalbini kırmayı istemem. Aserat, Çiğdem, Forumdash, sokak sanati, Yiğit, Dosi ve diğerleriyle 2 yıldır bu durumdayız. Ama kabul edersin ki senin mesajını okuyunca gerçekten alındım. O yüzden ciddiye aldım ve cevap verme gereği duydum. :D
Ben dediğim gibi genel yorum yaptım, sana yorum yapmak istesem (tartışmak istemediğim durumlar hariç) seni alıntılarım. Ama biraz kırıldım, beni tanıyorsun mizahımı biliyorsun sanıyordum Kerem...

Son düzenleme:

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,876
Puanı
1,061

Ben dediğim gibi genel yorum yaptım, sana yorum yapmak istesem (tartışmak istediğim durumlar hariç) seni alıntılarım. Ama biraz kırıldım, beni tanıyorsun mizahımı biliyorsun sanıyordum Kerem...
Aşkolar değmez böyle şeyler için, düşman sevindirmeyin. Biz yıllardır eğlencesine atışıp yorumlaşıyoruz, her zaman da yorumlaşıp tartışmaya devam edeceğiz. Kalp kırmadan, ağır ithamlarda bulunmadan gülüp geçebiliriz. Dizilerden de kanallardan da beş kuruş kazanmıyoruz, ne gerek var fanatikliğe falan. Yaşasın tam bağımsız Fav10 kardeşliği diyor, nice güzel tartışmalar diliyorum. :bhr: :A

alperuz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,350
Puanı
700
Aşkolar değmez böyle şeyler için, düşman sevindirmeyin. Biz yıllardır eğlencesine atışıp yorumlaşıyoruz, her zaman da yorumlaşıp tartışmaya devam edeceğiz. Kalp kırmadan, ağır ithamlarda bulunmadan gülüp geçebiliriz. Dizilerden de kanallardan da beş kuruş kazanmıyoruz, ne gerek var fanatikliğe falan. Yaşasın tam bağımsız Fav10 kardeşliği diyor, nice güzel tartışmalar diliyorum. :bhr: :A
Tartışma dileme kurban olayım, burası savaş alanına döner mazallah :A :A

• Güldürdün
Reactions: kerem and Yiğitt

alperuz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,350
Puanı
700
Yesinler birbirlerini boşverin, çekirdek kola yaparız biz. Benim aşko tayfam yiyemez birbirini, @kerem ve sen premium takımındansınız. Yedirmem kimseye sizi. :A
Canım @Yiğitt ve sevgili @kerem biz kocaman bir aileyiz :A

920177_0.jpg

• Harika
Reactions: kerem and Yiğitt

Forum İstatistikleri

Konular
170,495
Kullanıcılar
8,421
Son Üye
tekin