2023 Nisan Ayının En Favori Üyesi - Yakamoz Asi

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,339
Puanı
1,060
"Ayın En Favori Üyesi" final turunda 3 finalistimiz arasında en çok oyu alan @Yakamoz-Asi , 2023 Nisan Ayının En Favori Üyesi seçildi.
Kendisini tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyoruz.
Etiketin @bazinga tarafından verilecektir.

Final oylamasına kalan @Angelica ve @Cervantes 'i kutluyoruz.

Not:
Ayın en favori üyesi seçilen diğer 3 ay aday olamayacak fakat 3 aylık aradan sonra tekrar aday olma şansı olacaktır.

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,339
Puanı
1,060
@Yakamoz-Asi tebrik ederim, bundan bir kac ay önce etiket alma sansin varken oyunu kendine vermemistin. Bu kez @Cervantes ayni hareketi yapti, oyunu kendisine verseydi ikinizde etiket sahibi olurdunuz. Yanilmiyorsam bu yeni dönemde ikinci etiketin?

@Cervantes ve @Angelica sizide tebrik ederim. daha öncede bahsettigimiz gibi ücünüzde ayni arkadas cevresine sahip oldugunuz icin oldukca cekismeli bir oylama oldu.

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,675
Puanı
1,060
@Yakamoz-Asi tebrik ederim, bundan bir kac ay önce etiket alma sansin varken oyunu kendine vermemistin. Bu kez @Cervantes ayni hareketi yapti, oyunu kendisine verseydi ikinizde etiket sahibi olurdunuz. Yanilmiyorsam bu yeni dönemde ikinci etiketin?

@Cervantes ve @Angelica sizide tebrik ederim. daha öncede bahsettigimiz gibi ücünüzde ayni arkadas cevresine sahip oldugunuz icin oldukca cekismeli bir oylama oldu.

Teşekkür ederim öbür ay ben seçilirim inşAllah gerçi forum yeminli gibi seçmemekte de :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,339
Puanı
1,060
Teşekkür ederim öbür ay ben seçilirim inşAllah gerçi forum yeminli gibi seçmemekte de :A
3 ay kurali ile baya kisi seceneklerde olmaz, eger ayni isimler listede olursa bir cok kisinin sansi olacak.
kismetinde yok demek ki. En azindan sürekli finalde oluyorsun :A

• Güldürdün
Reactions: Angelica

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,675
Puanı
1,060
3 ay kurali ile baya kisi seceneklerde olmaz, eger ayni isimler listede olursa bir cok kisinin sansi olacak.
kismetinde yok demek ki. En azindan sürekli finalde oluyorsun :A

Kısmetle nasiple alakası yok bunun bilerek yapıldığını düşünüyorum artık :D

• Güldürdün
Reactions: Dosi

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,339
Puanı
1,060
Tebrikler @Yakamoz-Asi 😎👍🏻

@Angelica ve @Cervantes sizleride tebrik ediyorum elbet bir gün sıra sizede gelecek :J

Emeğine sağlık @Dosi cim :love1:
tesekkurler canim benim :bhr:
senin son 1 ay katilmama hakkin kaldi, sonrasinda yeniden oylamalarda olursun. Temmuz ayinda tatilde olacagim icin haziranin favori üyesini oylamayip Agustos ayinda kaldigimiz yerden devam ederiz. Sen Temmuz ayi icin tekrar yarisa dahil olursun :Z tabi bunun icin Temmuz ayinda ceneyi iyi calistir :A

• Güldürdün
Reactions: Zeyno

Zeyno

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,852
Puanı
560
tesekkurler canim benim :bhr:
senin son 1 ay katilmama hakkin kaldi, sonrasinda yeniden oylamalarda olursun. Temmuz ayinda tatilde olacagim icin haziranin favori üyesini oylamayip Agustos ayinda kaldigimiz yerden devam ederiz. Sen Temmuz ayi icin tekrar yarisa dahil olursun :Z tabi bunun icin Temmuz ayinda ceneyi iyi calistir :A
Haah o işte senede bı kere olur o çene bende ama etkinlik yaparsanız bak o zaman biseyler yaparım 🤪

• Güldürdün
Reactions: Angelica and Dosi

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,339
Puanı
1,060
Haah o işte senede bı kere olur o çene bende ama etkinlik yaparsanız bak o zaman biseyler yaparım 🤪
en favori sarki sonrasi köseye cekilecegim. @The_Erinch halleder ama ben yokken yapmamaya calissin yoksa katilim gösteremem :/
tatil dönüsü bir kac proje var, onlara el atarim :A

Cervantes

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,843
Puanı
600

Bu ay ben çok aktif olamadım. O yüzden kendime oy vermek içimden gelmedi açıkçası. @Yakamoz-Asi dedemin hakkı olduğunu düşündüğüm için oyumu ondan yana kullandım. :A Kendisini tebrik ediyorum. :ABen etkinlikte bol bol kaos izlemek istiyordum, ben kendi adıma istediğimi aldım. :oley: Ayrıca etkinlikteki emeklerin için ve tebriğinden dolayı sana teşekkür ediyorum. :bhr:
Bol kaoslu başka etkinliklerde görüşmek üzere :D
Tebrikler @Yakamoz-Asi 😎👍🏻

@Angelica ve @Cervantes sizleride tebrik ediyorum elbet bir gün sıra sizede gelecek :J

Emeğine sağlık @Dosi cim :love1:
Teşekkürler. :bhr: Benim kendi adıma hedefim 2053 :A 2053 yılında forumun favori dedesi olarak etkinliğe damga vurmayı düşünüyorum. :A
Wrong Turn Oops GIF

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,339
Puanı
1,060
Bu ay ben çok aktif olamadım. O yüzden kendime oy vermek içimden gelmedi açıkçası. @Yakamoz-Asi dedemin hakkı olduğunu düşündüğüm için oyumu ondan yana kullandım. :A Kendisini tebrik ediyorum. :ABen etkinlikte bol bol kaos izlemek istiyordum, ben kendi adıma istediğimi aldım. :oley: Ayrıca etkinlikteki emeklerin için ve tebriğinden dolayı sana teşekkür ediyorum. :bhr:
Bol kaoslu başka etkinliklerde görüşmek üzere :D

Teşekkürler. :bhr: Benim kendi adıma hedefim 2053 :A 2053 yılında forumun favori dedesi olarak etkinliğe damga vurmayı düşünüyorum. :A
Wrong Turn Oops GIF
Reytingin alasini aldik :A 1 senelik eski konularimizi gecti daha ne olsun :A cenene, kaosuna saglik :A
görsel iyiymis :A

• Güldürdün
Reactions: Cervantes

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,339
Puanı
1,060
tüh be 1 etkileşimle 1.liği kaybettim :X
1 ayda yazilan mesaj sayilarina bakip ayin üyesini seciyoruz her ay.
Seni diger konulardada bekleriz. Böyellikle Favori üye olma sansin var (siyah renkli olup konu acma yetkisi)
suana kadar yazmis oldugun mesaj sayin ise yillik favori üye oylamasinda aday olman icin yeterli :A