2022 En Favori Üye 2022 | Büyük Final | 12.Adam vs Sherlock

Hangi üye En Favori Üye 2022 olsun?

• 12.Adam

Oy: 21 61.8%
  • Sherlock

Oy: 13 38.2%

• Kullanılan toplam oy
    34
  • Anket kapatılmış .
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Bir Fav10 klasiği 'En Favori Üye' 2022, final oylaması ile devam ediyor. Bir süredir devam eden etkinlikte sona geldik. Hangi üye en favori üye olsun?

Oylamayla ilgili bilinmesi gereken temel kurallar:
- Kendinize oy kullanabilirsiniz.
- Kullanılan oy değiştirilemez veya silinemez, bunun bilincinde olup hatasız ve eksiksiz oyunuzu kullanın.
- Forum içinde veya dışında hiçbir şekilde oy isteyemezsiniz. Tespit edilmesi halinde diskalifiye edilmenin yanı sıra cezai yaptırım uygulanır.
- Başkası için oy toplama girişiminde bulunamazsınız. Tespit edilmesi halinde uzun süreli ban cezası uygulanır.

- Bunun dışında uygun görüldüğü takdirde sadece yöneticiler konuları uplatabilir.
------

@12.Adam @Ahmed @Alos @Angelica @Araf @Aserat @BARON男爵 @batuhankaralar @bazinga @Angelica @Billy Kane @Burak97 @Bussy @Cervantes @cookies @denizz19 @Doğan @DR @dreamy @Emre Ozansoy @EmreCan @emreemreu @eskici @Felon @Fks14 @Forumdash @Gerekli24 @Gizmen @hayret bi şey @Hazem @HeisenBerg @Jonsnow @kerem @Klaus @MasacRE @Maskeli Fedai @MayısKralı @MEnes @mesmeso @Mr.At @mrt-06 @offensive @ömer karataş @Özgür @ozmoturk @phoebebuffay @cokiyitvci @Sanalbellek @Polat Şaşmaz @Keith Long @-potterhead- @S.G.A.T. @evyapimibira @STAR @serhatt @seyfullXh @Sherlock @slhttnmtl @soo @The_Erinch @tolgab @Tolstoyevski @Turkuazz @xemrexxx @Yakamoz-Asi @Yiğitt @Zeyno @781Ens ......

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,794
Puanı
1,061
Oy için biraz düşüneceğim ama güzel bir final ikilisi olmuş. :Z Endişeleniyordum az daha burada olmaması gereken diğer iki kişi hortlar diye. :A

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
vay be, etkinligin sonuna geldik. iki isim yakin oldugum isimler.
Hangisi kazanirsa ayni oranda mutlu olacagim. Ikinizde bundan sonraki En Favori Üye konularinin tarihcesine an itibari ile adinizi yazdiniz @12.Adam @Sherlock
umarim esit oy ile ikinizde kazanirsiniz :Z

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
vay be, etkinligin sonuna geldik. iki isim yakin oldugum isimler.
Hangisi kazanirsa ayni oranda mutlu olacagim. Ikinizde bundan sonraki En Favori Üye konularinin tarihcesine an itibari ile adinizi yazdiniz @12.Adam @Sherlock
umarim esit oy ile ikinizde kazanirsiniz :Z
Geldim işte dostum, yüzün gülsün be... @12.Adam

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and Dosi

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Severiz. :A @MEnes

Dosi v1.0 böyle şeylere daha hakimdi, Dosi v2.0 salmış. :A
sözleri cok güzelde, pek sana uygun degilmis. Sen aksine insani yalniz birakan birisin bence, yada sende artik Sherlock vol 2 oldun? :A anlayacagiz zamanla @MEnes
------

Haa bu iki parça sanaymis... :A
@Sherlock
bununla 3 keredir ben geldim yüzün gülsün demisligi var, hic anlamamistim. Bir seyi ifade ediyor galiba ama henüz cözemedim. @MEnes de hakim gibi. Hangi diziden veya onlarin hangi goygoyunu temsil ediyor bilmiyorum :A

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
sözleri cok güzelde, pek sana uygun degilmis. Sen aksine insani yalniz birakan birisin bence, yada sende artik Sherlock vol 2 oldun? :A anlayacagiz zamanla @MEnes
Mesajlara geç geri dönüyor, hatta hiç geri dönmüyor olabilirim lakin dostlarım, yoldaşlarım, paydaşlarım çağırdığı an orada olurum. :A Ki çağırıldığım zaman da geç kalabilirim, adaşım iyi bilir... @MEnes @MasacRE @Maskeli Fedai

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,185
Puanı
1,060
------

bununla 3 keredir ben geldim yüzün gülsün demisligi var, hic anlamamistim. Bir seyi ifade ediyor galiba ama henüz cözemedim. @MEnes de hakim gibi. Hangi diziden veya onlarin hangi goygoyunu temsil ediyor bilmiyorum :A
Adaşını çözmeye çalışırım ama bu çok zor... :A @Sherlock
------

Mesajlara geç geri dönüyor, hatta hiç geri dönmüyor olabilirim lakin dostlarım, yoldaşlarım, paydaşlarım çağırdığı an orada olurum. :A Ki çağırıldığım zaman da geç kalabilirim, adaşım iyi bilir... @MEnes @MasacRE @Maskeli Fedai
@Dosi ben çağırdığım zaman kaplumbağa modundadır. :A

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...