FF ...

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,960
Puanı
1,060
Bu benim 2015 senesi yani aktif olduğum zamanlarda da özellikle profil mesajlarımda kullandığım noktalama işaretidir Konuda bahsi geçen hiç biri ile alakası yoktur ki 2015'te hiç birini tanımıyordum...

Bir çok anlam içerir...

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,932
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Bu benim 2015 senesi yani aktif olduğum zamanlarda da özellikle profil mesajlarımda kullandığım noktalama işaretidir Konuda bahsi geçen hiç biri ile alakası yoktur ki 2015'te hiç birini tanımıyordum...

Bir çok anlam içerir...
Hiçbiri yokken, buralar dutlukken biz kullanıyorduk bunu…

• Güldürdün
Reactions: Dosi and MEnes

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Bunu benim 2015 senesi yani aktif olduğum zamanlarda da özellikle profil mesajlarımda kullandığım noktalama işaretidir Konuda bahsi geçen hiç biri ile alakası yoktur ki 2015'te hiç birini tanımıyordum...

Bir çok anlam içerir...

Siz 700 yılda bir kullanıyordunuz benim gibi her mesajda ve her anlamı ifade edecek şekilde kullanıyor muydunuz sanki... Bırakın bu işleri kardeşim, biz yemeyiz bunları...

• Güldürdün
Reactions: Dosi

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,960
Puanı
1,060
Herzaman ki gibi @Araf söz konusu ben olunca gözüne perde iniyor. Alıştık futbol yorumları sonrası bu tavrına...
------

Siz 700 yılda bir kullanıyordunuz benim gibi her mesajda ve her anlamı ifade edecek şekilde kullanıyor muydunuz sanki... Bırakın bu işleri kardeşim, biz yemeyiz bunları...
Önemli olan senden önce aktif olan benim, senden önce kullanmış olmam :A hatta bazı kendini bilmezler benle alay etmeye çalışırken bu yazı stilimi taklit edip laf atmaya çalışmışlardı :A
Evet herzaman kullanmıyorum ama eskiden çok daha fazla kullanırdım...

• Güldürdün
Reactions: MEnes

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Herzaman ki gibi @Araf söz konusu ben olunca gözüne perde iniyor. Alıştık futbol yorumları sonrası bu tavrına...
------

Önemli olan senden önce aktif olan benim, senden önce kullanmış olmam :A hatta bazı kendini bilmezler benle alay etmeye çalışırken bu yazı stilimi taklit edip laf atmaya çalışmışlardı :A
Ne yani 2015'te üye olmadım diye suçlu mu oldum şimdi... :A Veya şöyle diyeyim, sen benden önce kullandın diye bunun popülerleşmesini sen mi sağladın diyelim... :A Bu trendin bir virüs gibi yayılmasını sağlayan bence benim her mesajda kullanmamdır... Evet zamanında senin dediklerin de yaşanmıştır ama yakın geçmiş ve orta yakın geçmişte benim de etkim vardır diyebiliriz... :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,960
Puanı
1,060
Ne yani 2015'te üye olmadım diye suçlu mu oldum şimdi... :A Veya şöyle diyeyim, sen benden önce kullandın diye bunun popülerleşmesini sen mi sağladın diyelim... :A Bu trendin bir virüs gibi yayılmasını sağlayan bence benim her mesajda kullanmamdır... Evet zamanında senin dediklerin de yaşanmıştır ama yakın geçmiş ve orta yakın geçmişte benim de etkim vardır diyebiliriz... :A
Ok ok Egones...
Herşeyi en iyi siz bilirsiniz, herşey sizin...

• Güldürdün

Araf

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
------

Mesele o değil, mesele her şeye "..." koyulması. Bunu daha çok @MEnes'te gördüm. Siz tek noktayla idare ederken, o her şeyde üç nokta koyuyordu. Bahsettiğim şey, her şeye koyması. Diğer türlü tabii ki @MEnes'in üç noktayı icat ettiğini söylemedim. :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi and MEnes

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,960
Puanı
1,060
Mesele o değil, mesele her şeye "..." koyulması. Bunu daha çok @MEnes'te gördüm. Siz tek noktayla idare ederken, o her şeyde üç nokta koyuyordu. Bahsettiğim şey, her şeye koyması. Diğer türlü tabii ki @MEnes'in üç noktayı icat ettiğini söylemedim. :A
Konuda sadece MEnes demedin ama, diğer isimler de her mesaja yazmıyor :A

• Güldürdün
Reactions: Araf and MEnes

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Özellikle bu konuda "..." yağmuruna tuttun. :A @Dosi de zaten 2015'te üç noktayı foruma getirdiğini iddia ediyor, önceden yokmuş. :A
Ben her konuda '...' yağmuruna tutabilirim... Sağım solum belli olmaz... :A Yalnız şimdi ben de merak ettim bu düzeyde yazmaya ne zaman başladığımı. 2015'ten ne kadar sonra acaba... :A @Dosi senin zehir hafızan hatırlar belki... :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi and Araf

Araf

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Ben her konuda '...' yağmuruna tutabilirim... Sağım solum belli olmaz... :A Yalnız şimdi ben de merak ettim bu düzeyde yazmaya ne zaman başladığımı. 2015'ten ne kadar sonra acaba... :A @Dosi senin zehir hafızan hatırlar belki... :A
Sana unvan verelim böyle, "üç nokta adam" diye. :A

• Güldürdün