31 Ocak 2021 Pazar Reyting Sonuçları

Bugün Hangi Yapımı İzleyeceksiniz/İzlediniz?

• Tövbeler Olsun | TRT 1

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    25

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,924
Puanı
1,061
Dedi, Cuma günü Kırmızı Oda reklamsız yayınlanan ve hiçbir şey demeyen Aserat. :A
Ben ona da gereksiz endişe dedim ama TV8'in korkusu işte. :A En azından iddialı bir dizi başladığı için onun reklamsızlığı anlaşılabilir oysa dün yeni bir dizi falan yoktu. :A

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Ben ona da gereksiz endişe dedim ama TV8'in korkusu işte. :A En azından iddialı bir dizi başladığı için onun reklamsızlığı anlaşılabilir oysa dün yeni bir dizi falan yoktu. :A
Kefaret düşüş yaşamıştı geçen hafta ve bu hafta da izleyicisini tutmak için reklamsız gitmiş. KO da aynı şeyi yaptı izleyici rakip diziye geçmesin diye. Bu kadar basit. :A İşe de yaramış iki dizide de bak nasıl yükselmiş. :A

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,923
Puanı
1,060
Dedi, Cuma günü Kırmızı Oda reklamsız yayınlanan ve hiçbir şey demeyen Aserat. :A
Yorumsuz...
celik-tencere-kapak-55-cm-yuruk-1624_1.jpg

• Harika
Reactions: 12.Adam and Özgür

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,923
Puanı
1,060
  • Güldürdün
Reactions: 12.Adam and Özgür

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Diziyi 2 haftadır izlemedim. Fragmanlar çok iyi. Bir ara hızlandırılmış tur ile bakarım :A temposu ve sır unsuru eksilmiyor dizide
------

O doymaz kapaklara :A
Cidden çok iyi hazırlıyorlar fragmanlarını. :A Dün akşamki bölüm de iyiydi son sahnesi haftaya da izleyici taşır. :A

Ahahah şimdi OK der her zamanki gibi. :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,924
Puanı
1,061
Kefaret düşüş yaşamıştı geçen hafta ve bu hafta da izleyicisini tutmak için reklamsız gitmiş. KO da aynı şeyi yaptı izleyici rakip diziye geçmesin diye. Bu kadar basit. :A İşe de yaramış iki dizide de bak nasıl yükselmiş. :A
Her düşüş yaşadığımızda reklamsız gitsek ohoo. :A Kırmızı Oda sadece yeni dizi başladığında (cuma günü 50 dizi başladı zaten) reklamsız gidiyor onun dışında bölüm ortasında yarım saat reklam verdiği dönemler bile oldu. Kaldı ki Özcan Deniz'in aylardır reklamı yapılan (ve herkesi etkileyeceği düşünülen) iddialı dizisi varken reklamsız gitsin bir zahmet. Ortada yeni rakip yokken reklam kuşağı açamayan Kefaret veya haftalardır birinci olmasına rağmen hala reklam vermeyen Masumlar Apartmanı'yla kıyaslanamaz bile. :A

• İlginç
Reactions: Özgür

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,923
Puanı
1,060
Her düşüş yaşadığımızda reklamsız gitsek ohoo. :A Kırmızı Oda sadece yeni dizi başladığında (cuma günü 50 dizi başladı zaten) reklamsız gidiyor onun dışında bölüm ortasında yarım saat reklam verdiği dönemler bile oldu. Kaldı ki Özcan Deniz'in aylardır reklamı yapılan iddialı dizisi varken reklamsız gitmesi sorun değil. En azından ortada yeni rakip yokken reklam kuşağı açamayan Kefaret veya haftalardır birinci olmasına rağmen hala reklam vermeyen Masumlar Apartmanı'yla kıyaslanamaz bile. :A
Yılbaşı arası vermeyen diziyi savunma bize :A en çok tutuşup bunu belli eden dizi o :A

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Her düşüş yaşadığımızda reklamsız gitsek ohoo. :A Kırmızı Oda sadece yeni dizi başladığında (cuma günü 50 dizi başladı zaten) reklamsız gidiyor onun dışında bölüm ortasında yarım saat reklam verdiği dönemler bile oldu. Kaldı ki Özcan Deniz'in aylardır reklamı yapılan (ve herkesi etkileyeceği düşünülen) iddialı dizisi varken reklamsız gitsin bir zahmet. Ortada yeni rakip yokken reklam kuşağı açamayan Kefaret veya haftalardır birinci olmasına rağmen hala reklam vermeyen Masumlar Apartmanı'yla kıyaslanamaz bile. :A
Kırmızı Oda Özcan’ın dizisinden korktuğu için reklamsız gitti bu bir gerçek. :A

Ay sanane be isteyen reklamlı gider reklamsız. :A Burada sıkıntı Kefaret’i reklamsız gitmesinden vurmandı. :A

Masumlar’ı izlemediğin için yine uydurmuşsun reklamlı gidiyor hatta millet şikayetçi reklamdan, reklamsız izlemeye alışınca. :A

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,924
Puanı
1,061
Kırmızı Oda Özcan’ın dizisinden korktuğu için reklamsız gitti bu bir gerçek. :A

Ay sanane be isteyen reklamlı gider reklamsız. :A Burada sıkıntı Kefaret’i reklamsız gitmesinden vurmandı. :A

Masumlar’ı izlemediğin için yine uydurmuşsun reklamlı gidiyor hatta millet şikayetçi reklamdan, reklamsız izlemeye alışınca. :A
Son bölümle ilgili yorumlara bakarken uzun süre reklamsız gittiğine dair birkaç şey gördüm belki sadece bu haftalıktır. :A Artık reklamlı gitse bile kaç hafta o reytinglerle reklam kuşağı açılmadığı bir gerçek. :A

Sıkıntı Kefaret'in reklamsız gitmesi için bir neden olmaması. Bölüm dediğiniz gibi güzelse reklamlı da yükselirdi zaten. :A

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,020
Puanı
1,060
Menajerimi Ara'nın bu bölümü iyiydi de neden bu kadar sert düştü onu anlamadım.

Kefaret güzel yükselmiş.

Arıza da biraz düşmüş ama oranları iyi.

Hercai üç grupta da az sayılmayacak kadar düşmüş. SÇK fandomla yaptıkları birlik Hercai'ye çok yaramamış.

xBUGRAx

Emekli
Reaksiyon puanı
19,807
Puanı
1,060
Annem uğurlu gelmiş Kefaret’e. :A :A @xBUGRAx

Keşke aynısını Gülben Ergen ve Menajerimi Ara için de diyebilseydim. :A :A
------

Ahahahaha hadi yine iyisin kaosun fitilini ateşledim. :A
Evdekiler de Kefaret izlemişti iyi ki açtırmadım MA'yı bilgisayardan izledim. :A

Star'a ve Ay Yapım'a uğurlu gelmesin zaten. :A

• Güldürdün
  • Sinir Bozucu
Reactions: Özgür and Aserat

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,604
Puanı
860
MA'yı Ece Dizdar ancak bu kadar kurtarabilmiş. Diğer iki isme kim güvendiyse çıksın hesap versin. Hiç bu hafta AB'de büyük düşüşler oldu bahanesini de kullanmasın.

• Beğendim
Reactions: Carpe Diem

Carpe Diem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,324
Puanı
860
MA'yı Ece Dizdar ancak bu kadar kurtarabilmiş. Diğer iki isme kim güvendiyse çıksın hesap versin. Hiç bu hafta AB'de büyük düşüşler oldu bahanesini de kullanmasın.
Valla Gülben Ergen sahneleri için çok kötü yorum vardı :A. Son dediğine çok katılıyorum

• Beğendim
Reactions: mesmeso