Bu akşam ne izleyeceksiniz/izlediniz?

• Kullanılan toplam oy
    26

cokiyitvci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,370
Puanı
1,060
Gönül Dağı yayınlanmış dün ben şok. Hiç gerek yoktu ki. İyice şaşırdılar. :F

Şarkılar Bizi Söyler'e helal olsun 5 almış. :D
İbo Show (Yılbaşı Özel) ve Güldür Güldür Show (Yılbaşı Özel) iyi gitmişler ama ben 5 alır diyorlardım. :D

Kim Milyoner Olmak İster (Yılbaşı Özel) orta şekerli gitmiş. :D

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Gönül Dağı izlemek için ergen olmamak lazım. Bir de gözlerin iyi görmesi lazım. Ekrana şaşı bakmamak lazım.
Haklı bir analiz aslında...

Funny (429).jpg

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,343
Puanı
1,060
  • Beğendim
Reactions: offensive

batuhankaralar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,628
Puanı
1,061
Sen hepten boş bir çarsın zaten izlediğin dizileri düşününce şaşırmıyorum gerçi:F kendin de yazmaya çalıştın beceremedin şutlandın şimdi gelmiş gönül dağı eleştiriyor.
Yargı ve GHBG dışında TV'de düzenli olarak takip ettiğim dizi yok marulcum. Kardeşlerim ve Gönül Dağı gibi dramdan insanı yaşamaktan soğutan dizileri izleyecek kadar düşmedim :A

• Harika
Reactions: Carpe Diem

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Yargı ve GHBG dışında TV'de düzenli olarak takip ettiğim dizi yok marulcum. Kardeşlerim ve Gönül Dağı gibi dramdan insanı yaşamaktan soğutan dizileri izleyecek kadar düşmedim :A
Ee yani sen onları izleyince çok mu güzel dizi oluyorlar ne alaka yani? Gönül Dağı izlemen için o kültüre bağlılık hissedebilen bir birey olman lazım. Şu an ekrandaki en etkili iş. Neticede türü dramsa dram oynayacaklar ne yapsın adamlar? Ayrıca izliyorum ve yaşamaktan hiç soğumuyorum. Yargı bu saydığın işlerden çok daha sıkıcı asıl.:F
------

Yılın 51 haftasında izlediğin diziyi 52. haftada da neden izlemeyesin? :A
Ya sen ne bakıyorsun bunlara. Bunlar Leyla ile Mecnun, Gibi efendime söyleyeyim buna benzer işler izleyince kendilerini cool falan sanıyorlar. :F

cokiyitvci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,370
Puanı
1,060
Ee yani sen onları izleyince çok mu güzel dizi oluyorlar ne alaka yani? Gönül Dağı izlemen için o kültüre bağlılık hissedebilen bir birey olman lazım. Şu an ekrandaki en etkili iş. Neticede türü dramsa dram oynayacaklar ne yapsın adamlar? Ayrıca izliyorum ve yaşamaktan hiç soğumuyorum. Yargı bu saydığın işlerden çok daha sıkıcı asıl.:F
------

Ya sen ne bakıyorsun bunlara. Bunlar Leyla ile Mecnun, Gibi efendime söyleyeyim buna benzer işler izleyince kendilerini cool falan sanıyorlar. :F
Deniz sana özelden yazdım bakar mısın? 🙏🏽❤

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Afiyet olsun reis :A

Çok değişik oyunlar oynamış belli ki kütük dostum. Yoldaşımız çook tehlikeli bir insan... @Sherlock @MEnes

Zeyntines bağlan yayına.. @MEnes @Sherlock
Hain herifler, benim gibi püri pak bir insana nasıl da iftiralar atmışlar... Evimde sakin sakin takıldım, oyunumu oynadım... Benim normal zamanda bile televizyonla işim olmazken o gecede televizyon açacağımı veya dışarılarda başka şeyler yapabileceğimi düşünmeniz gerçekten fiyasko... @Sherlock

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,931
Puanı
1,060
Ben de hasta oldum. Yıl kötü başladı umarım sonu iyi olur.
gecmis olsun, ben daha bugün kendimi toparlanmis hissediyorum (bogaz agrisi günlerdir araliksiz devam ediyor ama günlük rutinlerime gectim)
nane limon ise yariyor. Onu muhakkak dene. Umarim babanda daha iyidir.

• Beğendim
Reactions: Gizmen

Gizmen

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,888
Puanı
360
gecmis olsun, ben daha bugün kendimi toparlanmis hissediyorum (bogaz agrisi günlerdir araliksiz devam ediyor ama günlük rutinlerime gectim)
nane limon ise yariyor. Onu muhakkak dene. Umarim babanda daha iyidir.
Çok teşekkürler. Bende sanırım ateş (ölçmedim ama alnım yanıyor) kemik ağrısı ve boğaz ağrısı var. Yatakta uzanıyorum ama kalksam başım dönecek biliyorum. Bu aralar salgın sanırım. Babam da dün kötüydü ama bu gün sadece öksürük dışında bir şeyi yok. Ben çok grip gibi şeye yakalandım ama bence mikrobik bir şey bu.

• Beğendim
Reactions: Dosi