Formula 1 Türkiye GP 2020 | Genel Yorum ve Sohbet Konusu | Yarış ve Yarış Sonuçları 🇹🇷 🏎

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Formula-1-Türkiye-GP.jpg

Formula 1, 9 yıl sonra yeniden Türkiye'de!

F1 Türkiye GP - Yarış Sonuçları:

Türkiye'de kazanan Lewis Hamilton oldu.

2020-Turkiye-GP-Sonuclarin-Tamami.JPG

F1 Türkiye GP - Sıralama Turları Sonuçları:

2020-Turkiye-GP-SiralamaTurlari.png

F1 Türkiye GP - 1. Antrenman Seansı Sonuçları:

2020-Turkiye-GP-Birinci-Antrenman.JPG

F1 Türkiye GP - 2 Antrenman Seansı Sonuçları:

2020-Turkiye-GP-İkinci-Antrenman.JPG

F1 Türkiye GP - 3. Antrenman Seansı Sonuçları:

2020-Turkiye-GP-Ucuncu-Antrenman.JPG

Türkiye GP Sonrası Oluşan Güncel Puan Durumu (Pilotlar):

F1-Guncel-Pilotlar-Siralamasi-2020-1.png

F1-Guncel-Pilotlar-Siralamasi-2020-2.png

Türkiye GP Sonrası Oluşan Güncel Puan Durumu (Takımlar):

F1-Guncel-Takimlar-Siralamasi-2020.png

Türkiye GP - Tüm Zamanların Kazananları:
  • 2011 - Sebastian Vettel (Red Bull Racing)​
  • 2010 - Lewis Hamilton (McLaren)​
  • 2009 - Jenson Button (Brawn GP)​
  • 2008 - Felipe Massa (Scuderia Ferrari)​
  • 2007 - Felipe Massa (Scuderia Ferrari)​
  • 2006 - Felipe Massa (Scuderia Ferrari)​
  • 2005 - Kimi Räikkönen (McLaren)​
  • 2020 - Lewis Hamilton (Mercedes)​

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Utku beyciğim bu nasıl bir detaycılıktır, ben de diyorum bu adam ne diyor. :A Düzeltelim hemen. :A
Bir ona bir de puan durumuna baktım Şerlok beyciğim, gerisinden bir şey anlamadım zaten :A

Bu arada Raikonen reyis hala yarışıyor muymuş ya :A Bu sezon topladığı puanlarla da rakiplerine korku saçıyor :A Ama o sene bu sene, 2005'de de kazanmış zaten. 15 yıl sonra yine burada zafer elde edecektir reyis :A (sonuncu oldu)

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Bir ona bir de puan durumuna baktım Şerlok beyciğim, gerisinden bir şey anlamadım zaten :A

Bu arada Raikonen reyis hala yarışıyor muymuş ya :A Bu sezon topladığı puanlarla da rakiplerine korku saçıyor :A Ama o sene bu sene, 2005'de de kazanmış zaten. 15 yıl sonra yine burada zafer elde edecektir reyis :A (sonuncu oldu)
Ahahahaha. :A Oralarda bir televizyon falan bulur izlersiniz yarışı belki Utku beyciğim. :A Sonuçta İstanbul'umuzda olacak, anlayıp anlamamak çok da önemli değil. :A

Yaşıyor ama tamamen zevkine yarışıyor Utku beyciğim, herhangi bir amacı yok kendisinin. :A Lewis Hamilton isimli yamyam yok edecektir Utku beyciğim çok büyük bir sürpriz olmazsa, şampiyonluğu da garantilemek üzere zaten. :A Rakipleri Lebron James Türkiye gibi özetlemek gerekirse... Raikonen reis bu sefer parantez içine yakın bir şey yaşayacaktır. :A

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and MasacRE

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,349
Puanı
1,060

Ne sandın? Zamanında Kimleri kimleri gömmüştü. :A Utku Beyciğim.

• Güldürdün
Reactions: MasacRE

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,349
Puanı
1,060
Ahahahaha. :A Oralarda bir televizyon falan bulur izlersiniz yarışı belki Utku beyciğim. :A Sonuçta İstanbul'umuzda olacak, anlayıp anlamamak çok da önemli değil. :A

Yaşıyor ama tamamen zevkine yarışıyor Utku beyciğim, herhangi bir amacı yok kendisinin. :A Lewis Hamilton isimli yamyam yok edecektir Utku beyciğim çok büyük bir sürpriz olmazsa, şampiyonluğu da garantilemek üzere zaten. :A Rakipleri Lebron James Türkiye gibi özetlemek gerekirse... Raikonen reis bu sefer parantez içine yakın bir şey yaşayacaktır. :A
@Maskeli Fedai mi ima ediyorsun? :A

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059

Hiç sanmıyorum izleyebileceğimi Şerlok beyciğim, çok da umurumda değil açıkçası :A

Hamilton GSW gibiyse pek yapabilecek bir şey yok bu durumda, aracının falan bozulmasını beklerler artık :A Belki o şekilde aradan sıyrılıp Raikonen birinci olur :A

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Hiç sanmıyorum izleyebileceğimi Şerlok beyciğim, çok da umurumda değil açıkçası :A

Hamilton GSW gibiyse pek yapabilecek bir şey yok bu durumda, aracının falan bozulmasını beklerler artık :A Belki o şekilde aradan sıyrılıp Raikonen birinci olur :A
Milli ara da mevcut Utku beyciğim, adaşımın dizilerinden birisini açarlar o halde. :A @MEnes

Bozulmaz onların araçları Utku beyciğim. Bu arada Mercedes, takımlar şampiyonluğunu garantiledi söylemiş miydim... :A

• Güldürdün
Reactions: MEnes and MasacRE