3. Tur - En Özlenilen Dizi 8. Grup (SON)

Hangi 2 dizi üst tura yükselsin?

• Kullanılan toplam oy
    37
  • Anket kapatılmış .

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,925
Puanı
1,060
Ben de anketlerde aradım o kadar bulamadım. :eek: İyi gidiyordu nasıl kaybetti. :(
forumun kapanması onun talihsizliği olmuş olabilir. Sonrasında uzatmada yaptım ama @xBUGRAx gibi oylamayanlar olunca işte elendi bazı diziler şansız bir şekilde. Oy oranlarında düşüklük oldu önceki ve şimdiki tura oranla :( Eşitlik olsaydı olacaktı çünkü ben eşitlik durumunda önceki tura bakmadan üst tura yükseltiyorum.

• Güldürdün
Reactions: xBUGRAx

xBUGRAx

Emekli
Reaksiyon puanı
19,807
Puanı
1,060
forumun kapanması onun talihsizliği olmuş olabilir. Sonrasında uzatmada yaptım ama @xBUGRAx gibi oylamayanlar olunca işte elendi bazı diziler şansız bir şekilde. Oy oranlarında düşüklük oldu önceki ve şimdiki tura oranla :( Eşitlik olsaydı olacaktı çünkü ben eşitlik durumunda önceki tura bakmadan üst tura yükseltiyorum.

Vermezdim ben ona oy moy. :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
KV ilk 97 bölümün son dönemde sosyal medyada da değeri bilinmeye başladı, oldukça popülerleşmesine rağmen bu forumda neden KV ilk 97 bölüme karşı bir antipati var anlamış değil. KV ilk 97 bölüm ile KV Pusu arasında kalite olarak ve senaryo olarak siyah ile beyaz kadar fark var. Hele Osman Sınav’lı bölümler..

• Güldürdün

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,925
Puanı
1,060
Hayat Bilgisi ve İkinci Bahar dedim.
Teşekkürler oylama için. Kurtlar Vadisi senden oy alsaydı eşitlik ile tur atlayabilirdi :A Bakalım daha gelecek olan oylar ne gibi etki edecek ama şuan
@Tolstoyevski ve Kurtlar Vadisi'ni sevenler temsili :A :
A_1vepxCMAAjgFZ.jpg

@MEnes @Sherlock @bazinga

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,925
Puanı
1,060
KV ilk 97 bölümün son dönemde sosyal medyada da değeri bilinmeye başladı, oldukça popülerleşmesine rağmen bu forumda neden KV ilk 97 bölüme karşı bir antipati var anlamış değil. KV ilk 97 bölüm ile KV Pusu arasında kalite olarak ve senaryo olarak siyah ile beyaz kadar fark var. Hele Osman Sınav’lı bölümler..
Zamanında galiba forumda çok abartılmış ondan :A Sıla misali :A

• Güldürdün
Reactions: Tolstoyevski

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,925
Puanı
1,060
Ahahahaha 2011-2013 döneminde burda olsaydın 10 mesajdan 5'i Vadi'ydi. Vadi fanı çok üyemiz vardı ve baya organizelerdi :D
Şimdi alıntılamışsın :A
2015 senesinde üye oldum ve 2016 sonları aktif olabildim ama ozamam bile etkisini falan duymuştum.
Geçen sene En Favori Güzel'i sunmuştum ve eski konulaa bakınca Sıla finalde yarışmış önceki senelerde :A yani tamam güzel kadın ama finale kadar çılacak kadar da değil :A sevenlerinin destekleriyle işte

• Güldürdün
Reactions: xdragxx

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Şimdi alıntılamışsın :A
2015 senesinde üye oldum ve 2016 sonları aktif olabildim ama ozamam bile etkisini falan duymuştum.
Geçen sene En Favori Güzel'i sunmuştum ve eski konulaa bakınca Sıla finalde yarışmış önceki senelerde :A yani tamam güzel kadın ama finale kadar çılacak kadar da değil :A sevenlerinin destekleriyle işte
Forum öyle maalesef genelde. Sıla yani ilk 10'a bile zor girer güzellik bakımından ama işte fanı çok olunca finale kadar bile çıkabiliyor. Arama yerine Kurtlar Vadisi yazarak eski mesajlara bakmanı öneririm bir ara cidden keyifli ve komik tartışmalardı. :D

• Güldürdün

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,925
Puanı
1,060
Cevapla demek daha kolayıma geliyor belki de :D
cevapla kısmına tıklayınca aynı şu alıntı oluyor ama sen ona tıklamayada üşeniyorsun galiba :A Neyseki ben gözden kaçırmıyorum mesajları :A
Bu arada diğer tur etikete eklemeyi unutursam seni yinede oylamada bulun :D önceki hazır etikette yoksun galiba ama aklımda tutmaya çalışacağım :D

• Beğendim
Reactions: xdragxx