3 Kasım 2013 Pazar Reyting Sonuçları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Yakamoz-Asi

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
29,251
Puanı
1,061
Kücük Gelin 0.03 farkla Karadayi'nin gerisinde kalmis haftaliklarda :F

Yakamoz-Asi

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
29,251
Puanı
1,061
Haftaya geçer bu gidişle Fark-ı Tns :kiki:

Reyting sistemine güven neredeyse 0 bende.
KVP onca iyi bölüme ragmen 13'ü gecmiyor, ama ajitasyonlu drama dizileri nedense birden firlamaya basliyor ve Karadayi (!!!) ile yarisir hale geliyor.
Kalite Kanal olarak adlandirilan Kanal D 4 reyting üstüne cikamiyor cogu dizilerinde. AB'side pek ic acici degil.
TNS'yi izlemeye devam ediyoruz :F
Birde cikip aciklama yapmislar gecenlerde sizma yok diye. Nerede yok arkadas? Denekler ile oynandigi bariz ortada.

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Yst iki grupta da çok iyi giderek zirvede yer almış.

Küçük Gelin 9 almış, uçmuş. Diyecek söz bulamıyorum..

Güneşi Beklerken iki grupta da yükselişe geçmiş. Totalde 6 alarak kanalın en çok izlenen dizisi olmuş bu hafta, ab'de de 8'e dayanmış çok iyi. Bu bölüm yükselmeliydi zaten. Şaşılacak bir durum yok.

Sana Bir Sır Vereceğim totalde yükselişe geçerek iyi giderken, Babam Sınıfta Kaldı yine çok kötü gitmiş.

Ben Bilmem Eşim Bilir iki grupta da çok iyi giderken, Yakın Tehdit isimli sinema filmi ab'de iyi oranlar alarak kanalın yüzünü güldürmüş.

Kanal D haber iki grupta da en çok izlenen haber kanalı olmuş tebrikler.

ABAY_06

Favori Üye
Reaksiyon puanı
18,147
Puanı
1,060
KVP onca iyi bölüme ragmen 13'ü gecmiyor, ama ajitasyonlu drama dizileri nedense birden firlamaya basliyor ve Karadayi (!!!) ile yarisir hale geliyor.
Kalite Kanal olarak adlandirilan Kanal D 4 reyting üstüne cikamiyor cogu dizilerinde. AB'side pek ic acici degil.
Birde cikip aciklama yapmislar gecenlerde sizma yok diye. Nerede yok arkadas? Denekler ile oynandigi bariz ortada.
Aynen Denekleri sanki değiştirmişler çok değişik şeyler oluyor Karadayı'nın Ab'de Oses'in özetini geçemesi daha çok şeyler var dediğin gibi :D

DR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,016
Puanı
1,061
GB isterse 10 alsın benim güvenim kalmadı bu sisteme.

Yalan Dünyanın Karagül, Fatih Harbiye, Doksanlara geçilmesi zaten yeterince komik.

SM-N900 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yakamoz-Asi

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
29,251
Puanı
1,061
Aynen Denekleri sanki değiştirmişler çok değişik şeyler oluyor Karadayı'nın Ab'de Oses'in özetini geçemesi daha çok şeyler var dediğin gibi :D

Komedi hersey. Pazar konusundayiz ama Karadayi nasil oluyor da O Ses'i gectim Özetini bile gecemiyor? Niye O Ses'in reytingleri birden firlama yapiyor?
Kücük Gelin nasil 9 üstü reyting alip Karagül gibi daha kaliteli bir diziyi gecebiliyor haftaliklarda? Yada Muhtesem Yüzyil'i?

Sosyal Medya ergenlerin elinde diyoruz ama bu zamanda onlarda tv izleyenler arasinda %25-30% civari bir izleyiciyi temsil ediyorlar. Bu ergenler bu kadar mi yanlis :D

ABAY_06

Favori Üye
Reaksiyon puanı
18,147
Puanı
1,060
GB isterse 10 alsın benim güvenim kalmadı bu sisteme.

Yalan Dünyanın Karagül, Fatih Harbiye, Doksanlara geçilmesi zaten yeterince komik.

SM-N900 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Bu gidişle Ab'de Yalan Dünyayı Şefkat Tepe ve Küçük Gelin geçer:F

DR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,016
Puanı
1,061
Komedi hersey. Pazar konusundayiz ama Karadayi nasil oluyor da O Ses'i gectim Özetini bile gecemiyor? Niye O Ses'in reytingleri birden firlama yapiyor?
Kücük Gelin nasil 9 üstü reyting alip Karagül gibi daha kaliteli bir diziyi gecebiliyor haftaliklarda? Yada Muhtesem Yüzyil'i?

Sosyal Medya ergenlerin elinde diyoruz ama bu zamanda onlarda tv izleyenler arasinda %25-30% civari bir izleyiciyi temsil ediyorlar. Bu ergenler bu kadar mi yanlis :D
İki hafta öncesine kadar YDnın 10 dk özetini geçemeyen Doksanlar şimdi fark atıyor.

Karagül ve Fatih Harbiye de cabası.

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,669
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
Hükümetin yanındalar Hükümetin istediği şeriat kanunlarını öven diziler yükselmeli dini kanalların yükselmesi ayrıca bir garip Bence AGB doğruydu Arka sokakların 206 bölümünden 1 gün sonra polis baskınıyla değiştirilen reyting sistemine güven olmaz Bana göre polisiye olayda tesadüf olmaz @Yakamoz-Asi @xemrexxx

ABAY_06

Favori Üye
Reaksiyon puanı
18,147
Puanı
1,060

Haklısın galiba
Aynen. :A Küçük Kıyameti unuttun. :A
Ona biraz zaman tanımak lazım hemen geçemez :A

Yakamoz-Asi

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
29,251
Puanı
1,061
İki hafta öncesine kadar YDnın 10 dk özetini geçemeyen Doksanlar şimdi fark atıyor.

Karagül ve Fatih Harbiye de cabası.

Doksanlar zaten ayri bir komedi konusu. Yeni dizi duyurdu Atv, bir bakiyorsun günü degisecek diye duyrulan dizinin reytingleri cikiveriyor ve yeni dizinin ne zaman baslayacagi belli olmayiveriyor. Bu nasil is arkadas?

cerebrumit

Üye
Reaksiyon puanı
67
Puanı
119
kanal d'nin bu seneki başarısızlığını görmezden gelip suçu sisteme atmak saçmalık... kanal d yöneticileri sanki türk izleyicisinin profilini bilmiyormuş gibi kayıp vb. dizileri yayına sokarsa böyle olur... mantıklı herhangi bir insan kayıp dizisinin türkiyede 5 üstünde reyting alamayacağını bilir... kanal d'nin bu seneki dizilerinde çalıkuşu ve güneşi beklerken hariç bariz kast hataları var... kayıp dizisi izletecek bir oyuncu söyler misiniz...
intikamdaki bu duygusuzluk, yalan dünyadaki orantısız ab'lik dururken halk nasıl izlesin bunları...
etrafa çamuş atmaya gerek yok...
kanal d dizi matematiğine uymayan diziler yapıyor ve bu, türkiyede tutmuyor bu sene...

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,691
Puanı
1,061
Güneşi Beklerken bu bölüm harikaydı ki zaten reytinglere de yansımış bu durum. Çok daha iyisini hakediyor ama Tns apaçık ortada her neyse tebrikler dizime.

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,837
Puanı
1,061
Ben TNS'ye güveniyorum ama AGB kadar değil bence TNS Kanal D'yi düşürüyor diyorsunuz benim anlamadığım oturupta A.Ş.K. 'ı , Çalıkuşu'nu , Fatih'i neden izleyiyim bir 2 sene öncesinin Kanal D dizilerine bak bide bunlara şike şike diyeceğinize şu dizilere bakın önce.

GB 6 , 8 Reyting aldı şike olsa nasıl alacaktı demek ki Kanal D iyi dizi yapsa izlenir.

Gelelim STV'ye STV'nin zaten 9 Reyting'lik bir kitlesi var ve her daim böyle yapımlar tutturmuştur , Farklı Desenler , Tek Türkiye , Şefkat Tepe , Küçük Gelin daha geçmişe gidersek Sırlı dizileri vb bence öküz altında buzağa aramanın bir faydası yok diye düşünüyorum. :) :)

Doksanlar'ı izledim Doksanlar yepyeni bir konuya girmiş kendi kitlesi zaten 6 , 7 Reyting'lik bir kitle o yüzden komediler toparlayabilir YD 5'den 8'e fırlayınca normal oluyorda Doksanlar neden şikeli oluyor....

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
134,302
Puanı
1,061
tns nini çine ne kaçmış bilmem ama inadırıcılk sıfır küçük gelin neredeysr 9.5 eyting :F stv nin si de bir anda artmaya bşladı :F
gb de öpücük işe yaramış bir öpücükte böyle oluyorsa ileriki aşamaları düşünemiyorum :A
ab grubu acunda kaışa devam ediyor
sbsv gb varkene iyi gidiyor ikisinden biri pazartesiye gitmeli iki kanalın da pazartesi boş

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,691
Puanı
1,061
tns nini çine ne kaçmış bilmem ama inadırıcılk sıfır küçük gelin neredeysr 9.5 eyting :F stv nin si de bir anda artmaya bşladı :F
gb de öpücük işe yaramış bir öpücükte böyle oluyorsa ileriki aşamaları düşünemiyorum :A
ab grubu acunda kaışa devam ediyor
sbsv gb varkene iyi gidiyor ikisinden biri pazartesiye gitmeli iki kanalın da pazartesi boş
Yahu bu durumu öpüşmeye bağlama ne ilgisi var. Bölümü izleyelim sonra yorum yapalım.

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Ben TNS'ye güveniyorum ama AGB kadar değil bence TNS Kanal D'yi düşürüyor diyorsunuz benim anlamadığım oturupta A.Ş.K. 'ı , Çalıkuşu'nu , Fatih'i neden izleyiyim bir 2 sene öncesinin Kanal D dizilerine bak bide bunlara şike şike diyeceğinize şu dizilere bakın önce.

GB 6 , 8 Reyting aldı şike olsa nasıl alacaktı demek ki Kanal D iyi dizi yapsa izlenir.

Gelelim STV'ye STV'nin zaten 9 Reyting'lik bir kitlesi var ve her daim böyle yapımlar tutturmuştur , Farklı Desenler , Tek Türkiye , Şefkat Tepe , Küçük Gelin daha geçmişe gidersek Sırlı dizileri vb bence öküz altında buzağa aramanın bir faydası yok diye düşünüyorum. :) :)

Doksanlar'ı izledim Doksanlar yepyeni bir konuya girmiş kendi kitlesi zaten 6 , 7 Reyting'lik bir kitle o yüzden komediler toparlayabilir YD 5'den 8'e fırlayınca normal oluyorda Doksanlar neden şikeli oluyor....
Evet senin de haklı olduğun noktalar var. Kanal D'nin şu anki yaptığı dizileri eski dizileriyle kıyaslanamaz bile ama yine de kaliteli ve izlenebilir diziler bence. Tns yine de sbt'ye göre biraz daha güvenilir. Anlıklarda 6 alamayan dizi tns'de 6 aldı mesela. Ben tns'ye de şu yönden güvenmiyorum. Atv, Stv, Acun hep yüksek çıkıyor. Kanal D düşük çıkıyor. Ben işte bunun altında bir şeyler ararım. Hele çevremde kime sorsam öyle bir dizi bilmiyorum yanıtını alacağım Küçük Gelin'in 9 alması bana hiç inandırıcı gelmiyor..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...