Bugün Hangi Yapımı İzleyeceksiniz/İzlediniz?

• Kullanılan toplam oy
    21

Emre Ozansoy

Moderatör
Reaksiyon puanı
57,267
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Aman aman kalsın, Baraj hiç ilgimi çekmiyor artı FOX TV izlemek sıkıntı oluyor ip TV falan.
Ben de son fragmanı beğenmedim oyüzden gününde izlemem.
Şimdilik Sali 3 dizi yetiyor :A 4. diziye gere yok :A
Bir Zamanlar Çukurova ise zamanla belli olur ama onu zaten ara ara izliyorum :A
İtiraf etmek gerekirse Baraj'a oyuncusu için başladım, sonra konusu da çekti. :A Yoksa izlemezdim asla. Yasak Elma cidden ne yapmaya çalışıyor anlamış değilim, ama bu halde bile ortalama reyting almaya devam ediyor.

Salı benim dört dizim var. :A Masumlar Apartmanı, Menajerimi Ara (sadece konukların sahnelerine bakıyorum), Hekimoğlu ve BARAJ. :Z

Vahide Perçin çıkıyor, bırak izlemeye gerek yok bence onu. :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,135
Puanı
1,060
İtiraf etmek gerekirse Baraj'a oyuncusu için başladım, sonra konusu da çekti. :A Yoksa izlemezdim asla. Yasak Elma cidden ne yapmaya çalışıyor anlamış değilim, ama bu halde bile ortalama reyting almaya devam ediyor.

Salı benim dört dizim var. :A Masumlar Apartmanı, Menajerimi Ara (sadece konukların sahnelerine bakıyorum), Hekimoğlu ve BARAJ. :Z

Vahide Perçin çıkıyor, bırak izlemeye gerek yok bence onu. :A
Ortalama reyting? Öyle bir günde bence o bölümlere rağmen harika reying oranı :A
Salı ve Cumartesi reytinglerin 2 ye katlıyor :A A
Vahide Perçin başrol sayılmaz. Hikayesi artık tükenmek üzereydi zaten ve Nazan Kesal ile o boşluk doldurulur. Yani kimse umutlanmasın, dizi tam gaz devam eder :A

Emre Ozansoy

Moderatör
Reaksiyon puanı
57,267
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Ortalama reyting? Öyle bir günde bence o bölümlere rağmen harika reying oranı :A
Salı ve Cumartesi reytinglerin 2 ye katlıyor :A A
Vahide Perçin başrol sayılmaz. Hikayesi artık tükenmek üzereydi zaten ve Nazan Kesal ile o boşluk doldurulur. Yani kimse umutlanmasın, dizi tam gaz devam eder :A
Sonuçta 70 bölümlük bir karakter, geçen gün Twitter'da TT bile oldu #HünkarsızÇukurovaOlmaz, #HünkarÇukurovanınKalbidir vs. Nazan Kesal'da iyi, usta bir isim ama izleyici alışır mı hemen bilemem. :A Diziyi izlemediğim için de fazla bir şey diyemem.

O bölümlere göre harika, ben her hafta daha da düşer diyorum ama düşeceğine yükseliyor. :A Umarım en yakın zaman da istediğim gibi bir senaryo olur da tekrar dönerim diziye. :bhr:

• Beğendim

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,135
Puanı
1,060
Sonuçta 70 bölümlük bir karakter, geçen gün Twitter'da TT bile oldu #HünkarsızÇukurovaOlmaz, #HünkarÇukurovanınKalbidir vs. Nazan Kesal'da iyi, usta bir isim ama izleyici alışır mı hemen bilemem. :A Diziyi izlemediğim için de fazla bir şey diyemem.

O bölümlere göre harika, ben her hafta daha da düşer diyorum ama düşeceğine yükseliyor. :A Umarım en yakın zaman da istediğim gibi bir senaryo olur da tekrar dönerim diziye. :bhr:
Aşkı yarım kalacak, oyüzden evet yokluğu belli olur ama zaten kavuşamıyordu fakat dediğim gibi bir çok başrol olduğu için aşırı bir kayıp olmaz.
Nasan Kesal şimdilik iyi bir karekter gibi görünmekte, henüz tam izleyiciye sunulmadı ama bu ayrılıktan sonra kötü entrikacı birine çevirilerse reytingde kayıp olmaz :A

ben de her hafta düşer derken yüksek gelmekte :A çok klişe bir fragman vardı, tüm hevesimi götürdü :S

• Beğendim
Reactions: Emre Ozansoy

Emre Ozansoy

Moderatör
Reaksiyon puanı
57,267
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Aşkı yarım kalacak, oyüzden evet yokluğu belli olur ama zaten kavuşamıyordu fakat dediğim gibi bir çok başrol olduğu için aşırı bir kayıp olmaz.
Nasan Kesal şimdilik iyi bir karekter gibi görünmekte, henüz tam izleyiciye sunulmadı ama bu ayrılıktan sonra kötü entrikacı birine çevirilerse reytingde kayıp olmaz :A

ben de her hafta düşer derken yüksek gelmekte :A çok klişe bir fragman vardı, tüm hevesimi götürdü :S
Geçen gün Furkan Palalı için biraz bakayım dedim, ama hiç bir şey anlamadığım için kapattım. Nazan Kesal diziye yakışmış ama onu fark ettim, çok iyi oyuncu. Özellikle Halka'da harikaydı. :bhr:

Fragmanlar, bölümlerden daha berbat. Hiç ilgi çekici değil. :(

• Beğendim

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,685
Puanı
1,060
Menajerimi Ara erken biterse düzgün bir final bölümüyle sonucu da olur zaten yarıda kalmaz. O yüzden tam gaz devam. :A
Bunun bana garantisini nasıl verebiliyorsun? Merve Aksak'ı Oya Toksöz'ün düğününe götürten yapımın başka bir dizisinden bahsediyoruz ne de olsa. :A

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,685
Puanı
1,060
  • Güldürdün

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,135
Puanı
1,060
Onun yerine yabancı dizi izle, çok daha fazla ve kaliteli yapımları aynı sürede izlemiş olursun. :A
Bana diyorsan ben zaten son 2 sene TV pek izlemiyorum. Yabancı dizi ve Yabancı Film ağırlıklı gitmekteyim :A
Şuan Başyapıt etkinliğimiz var. @phoebebuffay o da katıldı aramıza. Senide bekleriz :A

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,135
Puanı
1,060
  • Güldürdün
  • Beğendim
Reactions: kerem and Doğan

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,685
Puanı
1,060
  • Güldürdün

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,135
Puanı
1,060
Hektisch işler hiç benlik değil ya, bugün son günse kalsın uğraşamam. :A
5 yakında başlayacak, sen bilirsin :A son gün 15 Eylül'dü ama bugün son mu bilemiyorum :A üşengeç yorumcuları bekliyoruz :A

batuhankaralar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,634
Puanı
1,061
İGKG en fazla 2 hafta sonra final yapar, yaz dizisini sezon içinde yayınlayan Star bunu hak etti :A

Zümrüdüanka da bu reytinglerle sezon sonunu göremez gibi geliyor. İnsanların ağalı konaklı dizilerden bıkması iyi oldu, Hercai gibi bu da yakında final yapar.

Günün tek giden dizisi KYİA gibi duruyor. Normalde 7 8 reytinglik kitlesi olmasına rağmen şu şartlarda bile iyi gitmeyi başarıyor. Show'un tutmayan dizisi yok bu sezon :F

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
63,207
Puanı
1,060
İyi Günde Kötü Günde nasıl böyle düşük gidiyor anlamıyorum, kadro yıkılıyor, günü Cumartesi, çok güçlü rakipleri de yok... Malesef yakında final haberini alırız çok üzgünüm.

Bugünün bütün dizileri Kuzey Yıldızı dışında dökülüyor, Kalk Gidelim TRT'de olduğu için devam eder ama diğerleri gidici.