Bugün Hangi Yapımı İzleyeceksiniz/İzlediniz?

• Kullanılan toplam oy
    21

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,701
Puanı
1,060
Reyting oranına bakılarak dizi mi izlenir? :A
Ozaman geçen sene Hercai, Zümrüdüanka bakman gerekirdi :A
Hercai ve Zümrüdüanka gibi totalist diziler benim izleyebileceğim diziler değil. :A

Ben izlemeye karar verdiğim dizilerin reytingi düşük olursa izlemenin bir anlamı yok demek istemiştim. Kanallar aç gözlü ve seyirciye saygıları yok, o yüzden bende bu kriteri kendi adıma istemeden de olsa uzgulamak zorundayım. Sonucu olmayan bir şeyin giriş ve gelişmesini izlemek çok mantıksız değil mi? :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,932
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Reyting oranına bakılarak dizi mi izlenir? :A
Ozaman geçen sene Hercai, Zümrüdüanka bakman gerekirdi :A

Hercai ve Zümrüdüanka gibi totalist diziler benim izleyebileceğim diziler değil. :A

Ben izlemeye karar verdiğim dizilerin reytingi düşük olursa izlemenin bir anlamı yok demek istemiştim. Kanallar aç gözlü ve seyirciye saygıları yok, o yüzden bende bu kriteri kendi adıma istemeden de olsa uzgulamak zorundayım. Sonucu olmayan bir şeyin giriş ve gelişmesini izlemek çok mantıksız değil mi? :A

Aklıma Halka dizisi geldi... TRT bile reyting uğruna harcadı güzelim diziyi...

Doğan

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,130
Puanı
710
TRT dizisi vuslat vardı halka gibi farklı bir diziydi

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,396
Puanı
710
Kalk Gidelim dün izleyemedim ama AB grubunda 3'ü geçip en çok izlenen dizi olması çok mutlu etti

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,180
Puanı
1,060

Ben de tam tersi reytingi az ama kaliteli yapımları izlemeyi seviyorum :A Suyunu çıkarıp diziyi bozmayacakları garanti oluyor (tabi 6 bölümde bitse bile bir final yapılmışsa bana yeterli)

Hekimoğlu durumuna ne oldu? Yeni sezonda ilk bölümler biraz farklı geldi ama son 2 bölüm aynı seyir keyfi veriyor bana :AZ

• Güldürdün
Reactions: kerem

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,701
Puanı
1,060
Aklıma Halka dizisi geldi... TRT bile reyting uğruna harcadı güzelim diziyi...
Öyle bir dizi mi vardı? Hatırlayamadım nedense. :(

Ben de tam tersi reytingi az ama kaliteli yapımları izlemeyi seviyorum :A Suyunu çıkarıp diziyi bozmayacakları garanti oluyor (tabi 6 bölümde bitse bile bir final yapılmışsa bana yeterli)

Hekimoğlu durumuna ne oldu? Yeni sezonda ilk bölümler biraz farklı geldi ama son 2 bölüm aynı seyir keyfi veriyor bana :AZ
İlk cümlen bana İçerde ve Kadın'ı hatırlattı. Buna benzer br kaç dizi çıksa keşke. :A

Hekimoğlu hala devam ediyor mu? İyi, @Forumdash dizisiz kalmadı en azından. :A

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,180
Puanı
1,060
Öyle bir dizi mi vardı? Hatırlayamadım nedense. :(

İlk cümlen bana İçerde ve Kadın'ı hatırlattı. Buna benzer br kaç dizi çıksa keşke. :A

Hekimoğlu hala devam ediyor mu? İyi, @Forumdash dizisiz kalmadı en azından. :A
Halka hakkında konuşmuştuk ne çabuk unuttun :A Hande Erçel oynuyordu.
800x476-halka-dizisi-oyunculari-halka-dizisi-oyuncu-kadrosu-halka-dizisi-oyunculari-kimler-154...jpg

• Güldürdün

offensive

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,135
Puanı
410
Elçin sen bırak bu işleri hadi ablam evine...
Masterchef tebrikler :bhr:

Emre Ozansoy

Moderatör
Reaksiyon puanı
57,385
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Ben haftalık okadar izliyorum ve daha tamamlayamadım birikti, kaldı haftaya :A @Emre Ozansoy bir gecede izliyor :A
Geçen sene oluyordu iki diziyi bir gece de izlediğim. :A (Yasak Elma - Zalim İstanbul) Bu sene öyle bir derdim yok, rahat rahat izliyorum ama çoğu diziyi bıraktım. Bkz. Yasak Elma, Benim Adım Melek. :A

• İlginç

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,180
Puanı
1,060
Geçen sene oluyordu iki diziyi bir gece de izlediğim. :A (Yasak Elma - Zalim İstanbul) Bu sene öyle bir derdim yok, rahat rahat izliyorum ama çoğu diziyi bıraktım. Bkz. Yasak Elma, Benim Adım Melek. :A
Yasak Elma'yı bıraktın mı :eek:
Şaşırttın :A

Emre Ozansoy

Moderatör
Reaksiyon puanı
57,385
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Yasak Elma'yı bıraktın mı :eek:
Şaşırttın :A
Evet, bıraktım. Yeni sezonun hiç bir bölümü beni çekmedi ve böyle devam edecek gibi. Düzelirse tekrar başlarım o ilk 3 bölümü unutarak. Eski Ender yok, geçen sezon keyifle izlediğim Yıldız yok.

Yasak Elma'da izleyemediklerimi Baraj'da izliyorum. :A O yüzden sana da tavsiye ederim. :Z Entrikası, planı bol dizi.

• Güldürdün

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
63,113
Puanı
1,061

Menajerimi Ara erken biterse düzgün bir final bölümüyle sonucu da olur zaten yarıda kalmaz. O yüzden tam gaz devam. :A

• Güldürdün

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,180
Puanı
1,060
Evet, bıraktım. Yeni sezonun hiç bir bölümü beni çekmedi ve böyle devam edecek gibi. Düzelirse tekrar başlarım o ilk 3 bölümü unutarak. Eski Ender yok, geçen sezon keyifle izlediğim Yıldız yok.

Yasak Elma'da göremediklerimi Baraj'da görüyorum. :A O yüzden sana da tavsiye ederim. :Z Entrikası, planı bol dizi.
Aman aman kalsın, Baraj hiç ilgimi çekmiyor artı FOX TV izlemek sıkıntı oluyor ip TV falan.
Ben de son fragmanı beğenmedim oyüzden gününde izlemem.
Şimdilik Sali 3 dizi yetiyor :A 4. diziye gere yok :A
Bir Zamanlar Çukurova ise zamanla belli olur ama onu zaten ara ara izliyorum :A