3 Ekim 2020 Cumartesi Reyting Sonuçları

Bugün Hangi Yapımı İzleyeceksiniz/İzlediniz?

• Kullanılan toplam oy
    21
Menajerimi Ara ile değerlendiriyorum boş vaktimi

• Beğendim
Reactions: Doğan
dizler liginde iki grupda kuzey yıldız her zamanı kı gibi zirvede..öteki grupda TRT zirvede ..Kuzey yıldızı böyle giderse hiç bir yeni diziye bakan olmaz tebrıkler show tv

KuzeyYıldızıİlkAşk totalde en çok izlenen dizi olurken 2.sırada yer aldı. AB'de ise en çok izlenen dizi KalkGidelim oldu o da 4.sırada yer aldı. Zümrüdüanka totalde 5.sırada AB'de 7.sırada. ÇatıKatıAşk özet bölümü ilk 10'da.

• Beğendim
Reactions: Doğan
KuzeyYıldızıİlkAşk totalde en çok izlenen dizi olurken 2.sırada yer aldı. AB'de ise en çok izlenen dizi KalkGidelim oldu o da 4.sırada yer aldı. Zümrüdüanka totalde 5.sırada AB'de 7.sırada. ÇatıKatıAşk özet bölümü ilk 10'da.
catı akatı aşk özeti yeni bölümünden daha fazla izlenmiş iki grupda

• Beğendim
Reactions: STAR
show haber fox a yaklaşıyor..iki haber de hayatın gerçeklerini anlatan habercilik var..çatı aşk 3 grupda özeti fazla izlenmiş yeni bölümden

Cumartesi reytinglerinde hiçbir değişim yok, klasik sonuçlar. 'İyi Günde Kötü Günde' oranları çok kötü, çok üzüldüm gerçekten. Keşke yazın başlasaydı, böyle bir kadroya epey yazık oldu.

İyi günde kötü günde 1.81 almış kanal onuya final yapsın yada gününü değiştirsin cumartesine Menajerimi Arayı alsın

Reytingleri görünce ben:
20201003_235635.jpg

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam
122 bölüm olmasına rağmen A/B grubunda en çok izlenen dizi Kalk Gidelim. Tebrik ederim. :)
Dikkat etmemiştim. Sabah sadece tabloyu eklemiştim, şimdi kısa bir yorum ekledim 😊
Çok güzel bir başarı.

kalk gidelim dizisi tabi 122 olur..TRT nın reyting kaygısı yok..ondan aile dizileri uzun sürüyor..aile mahale dizileri çok güzel örnekleri var..kalk gidelim 4.sezon seksenler 8sezona giriyor..

KYA gerçekten sırat köprüsünden geçecek adımı atmış bu hafta ve kendini sarı alandan çıkarmış... Totalde 5 ve üstü devam ederse yaşamaya devam ederler. Totalde 3 idare eder. Bu akşamın yolcusu Sosyal Medayada elçin diye ölsede dizisi dibe vuran star... Masterchef MaşAllah Özeti ile birlikte ab ve abc1 parsellemiş.

• Beğendim
Reactions: Gerekli24
kalk gidelim dizisi tabi 122 olur..TRT nın reyting kaygısı yok..ondan aile dizileri uzun sürüyor..aile mahale dizileri çok güzel örnekleri var..kalk gidelim 4.sezon seksenler 8sezona giriyor..
Olmaz tabiki nasılsa vatandaş olarak biz ödüyoruz yeteri kadar pay............

Menajerimi Ara için en ideal gün aslında, keşke Ay Yapım bu inadı bıraksa... Salı günü reyting sonuçlarından sonra kararımı vereceğim sanırım. :A @Aserat