Bu akşam ne izleyeceksiniz/izlediniz?

• Kıbrıs: Zafere Doğru | TRT 1

Oy: 0 0.0%
  • Kim Milyoner Olmak İster | ATV

• Diğer (Lütfen Belirtiniz)

• Kullanılan toplam oy
    19

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Reyting-Sonuclari-Fav10.jpg

Dün akşamın reyting sonuçları belli oldu.
Total'de 'Esra Erol'da', AB ve ABC1'de 'Aziz' zirvede!
Star TV'nin yeni dizisi 'Kaderimin Oyunu' Total'de 11, AB'de 9, ABC1'de 10. olarak başladı.

reyting-4-aralik-i5yR.jpg

reyting-son-2.jpg

------

Son düzenleme:
  • Beğendim
Reactions: STAR and Cervantes

offensive

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
2,990
Puanı
310
#Aziz
Total | (3) | 6,35
AB | (1) | 5,91
ABC1 | (1) | 7,16

#AşkMantıkİntikam
Total | (6) | 5,35
AB | (4) | 4,17
ABC1 | (6) | 4,98

#ArkaSokaklar
Total | (2) | 6,98
AB | (11) | 2,95
ABC1 | (7) | 4,91

#KırmızıOda
Total | (9) | 3,96
AB | (3) | 4,59
ABC1 | (5) | 5,05

#KaderiminOyunu
Total | (11) | 3,64
AB | (9) | 3,18
ABC1 | (10) | 3,30

Kaynak: Deniz TURAL Twitter

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
'Kaderimin Oyunu' gayet iyi başlamış, tekrarı da iyi gitmiş. Kanal zaten bol tekrar verecektir, zamanla +5 reytingi görmesi sürpriz olmaz bence. Akıbetini merak ediyorum dizinin, umarım yükselir ve kanal ile yapımcısının yüzünü güldürür.

'Kırmızı Oda' zirveden adım adım uzaklaşıyor, artık zirveyi göremez. Uzun süre sonra AB grubunda 5 reyting altında kalmış, TOTAL grubu da 4 reyting altına düşmüş. Bu saatten sonra alacağı maksimum oranlar 4-5 arası olur.

'Arka Sokaklar' TOTAL'de düşmüş, diğer iki grupta ise yükselmiş. Yani artık fenomen bir dizinin klasik oranları diyebiliriz, her türlü devam yani.

'Aziz' üstüne koya koya ilerliyor, kocaman tebrikler! TOTAL'de ufak bir düşüş olmuş ama diğer iki grupta güzel yükseliş yaşamış, üstelik ABC1'de +7 reytingi görmüş. Sağlam bölümlerle zirvedeki yerini pekiştirmeye devam edecektir. Dizinin avantajlarından biri de üç grubun da dengeli ve yüksek olması. Yani TOTAL düşük ya da AB yüksek demiyoruz, üç grup da güzel oranlar. Tüm ekibin emeklerine sağlık.

'Kıbrıs Zafere Doğru' geçen haftaki yükselişini sürdürememiş, bu hafta üç grupta da düşmüş.

'Aşk Mantık İntikam' bir hafta yükseliş, bir hafta düşüş grafiğini sürdürüyor. Bu hafta üç grupta da güzel yükseliş yaşamış, oranları oldukça iyi. Kanalın gün değişikliği gibi bir risk alacağını hiç sanmıyorum, böyle zorlu günde bu oranlar kocaman tebriği hak ediyor!

Günün, haftanın hatta sezonun en büyük tebriğini ise Esra Erol hak ediyor. Oranları harika, sunumu harika, enerjisi harika, bu oranlar sonuna kadar hak edilmiş oranlar. Kocaman tebrikler Esra Erol'a ve ekibine!

Carpe Diem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,141
Puanı
860
Kırmızı Oda tek zirve de yer aldığı AB grubuna da babay yapmış :A bi daha zirveyi alır mı meçhul :A

Aziz her hafta arttıra arttıra gidiyor tebrikler :Z

Arka Sokaklar'a birşey demeye gerek yok yıllardır aynı gidiyor tebrikler :A

Aşk Mantık İntikam'ın bu kadar dayanıklı olacağını düşünmemiştim :A

Kaderimin Oyunu idare eder oranlarla açılış yapmış tekrarı da iyi gitmiş haftaya yükseliş yaşayabilir :D

Kıbrıs: Zafere Doğru kanalı TRT olunca reyting derdi yok 1 reyting bile alsa devam eder :rolleyes: