Bu akşam ne izleyeceksiniz/izlediniz?

• Kıbrıs: Zafere Doğru | TRT 1

Oy: 0 0.0%
  • Kim Milyoner Olmak İster | ATV

• Diğer (Lütfen Belirtiniz)

• Kullanılan toplam oy
    19

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,903
Puanı
1,061
Kaderimin Oyunu fena olmayan bir açılış yapmış. Total'de 4 ile başlar diyordum ama yaklaşmış. Kaldı ki Star için bu oranlar şu an iyi bir izlenim veriyor. Haftaya daha da yükselir.

Aziz çok iyi gidiyor. Üçgen olaylarından sıyrılıp net bir çifte odaklansa daha da yükselir bence.

Aşk Mantık İntikam senaryodaki tüm saçmalıklara rağmen yükselmiş. Ben bu zaman atlaması klişesiyle artık düşer diyordum ama şaşırttı.

Kırmızı Oda ne uzuyor ne kısalıyor. Böyle 3-4-5 bandında gidip gelir. Bu arada başka diziler (özellikle Masumlar) 0.10 bile düşünce demediğini bırakmayan @Aserat Kırmızı Oda konusunda yine objektifliğini konuşturmuş. :A
Biri boşlukta, diğeri her dizinin bir şekilde ekmeğini döndürdüğü daha zor(laşan) bir günde yayınlanıyor ikisini aynı şekilde ele almak mantıklı olmaz. :A Ayrıca Masumlar'ın çöküşü oransal bakımdan daha büyük oldu. :A

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,695
Puanı
1,060
Biri boşlukta, diğeri her dizinin bir şekilde ekmeğini döndürdüğü daha zor(laşan) bir günde yayınlanıyor ikisini aynı şekilde ele almak mantıklı olmaz. :A Ayrıca Masumlar'ın çöküşü oransal bakımdan daha büyük oldu. :A
Esra Erol zirveye yerleşmiş, bugün hala oldukça boş. :A

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,903
Puanı
1,061
Fazla dizi olduğu için izleyici de fazla bölünüyor durum bundan ibaret. :A
Yukarıda belirttiğim bölünme durumunu çok iyi ortaya koyan bir veri. Normalde 7 reyting alan bir dizi için 15 share çok düşük ama o kadar iş var ki izleyici 1-2 işte toplanamıyor.

20211204_202913.jpg

• Beğendim
Reactions: Gerekli24

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,903
Puanı
1,061
Normal yine en yoğun gün oldu cuma maşallah iyi taşıyor yine dizileri
Geçen sene iki dizi baskın çıkıyordu ama bu sene çok sivrilebilen bir iş yok ve herkese ekmek çıkıyor. O yüzden bence cuma günkü dizilerin hiçbiri (şimdilik) için reyting tehlikesi yok.