Bu akşam ne izleyeceksiniz/izlediniz?

• Kıbrıs: Zafere Doğru | TRT 1

Oy: 0 0.0%
  • Kim Milyoner Olmak İster | ATV

• Diğer (Lütfen Belirtiniz)

• Kullanılan toplam oy
    19

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
#Aziz
Total | (3) | 6,35
AB | (1) | 5,91
ABC1 | (1) | 7,16

#AşkMantıkİntikam
Total | (6) | 5,35
AB | (4) | 4,17
ABC1 | (6) | 4,98

#ArkaSokaklar
Total | (2) | 6,98
AB | (11) | 2,95
ABC1 | (7) | 4,91

#KırmızıOda
Total | (9) | 3,96
AB | (3) | 4,59
ABC1 | (5) | 5,05

#KaderiminOyunu
Total | (11) | 3,64
AB | (9) | 3,18
ABC1 | (10) | 3,30

Kaynak: Deniz TURAL Twitter
Teşekkür ederim. :)

Kaderimin Oyunu güzel açılış tebrik ederim. Aşk Mantık İntikam iyi gidiyor. Kırmızı Oda kötü değil ama hep aynı düzende ilerlediği için düşmesini normal görüyorum. Arka Sokaklar zaten iyi gidiyor. Aziz güzel. Kıbrıs kötü.

Ahmed

Emekli
Reaksiyon puanı
16,027
Puanı
1,060
Aşk Mantık İntikam heralde Kiralık Aşk sonrası en dayanıklı yaz dizilerinden birisi çıktı, kış ortasında bile bu hafta yükseliş yaşamış ve gayet iyi gidiyor.

Kaderimin Oyunu ortalama başlamış. Heralde gelecek hafta belli olacak durumu. Ya düşecek, ya da iyi tekrarlarla 4.5-5 civarına çıkacak.

Kırmızı Oda çok kötü gidiyor. AB-de bile 4.5-lara inmiş. Bu dizinin şöyle bir özelliği var ki, izleyici bir hikayeyi sevmiyorsa diziden sıkılıp kapatıyor ve sevdiği karakterin hikayesine youtube-dan devam ediyor. Çünkü hikayeler bağımsız ve kendi sevdiği karakterin hikayesini beklemek çok sıkıcı. O yüzden böyle aralardaki kötü, ilgi görmeyen hikayeler kemik kitleni bile sıkıyor bir yerden sonra. Normal diziler gibi aynı karakterler, aynı hikaye olmadığı için kemik kitlesini elinde tutması da zor, 8-9 reytinglik kitle bu yüzden 4 reytinge kadar indi. İlgi çekici hikayeler olmazsa, zamanla AB-de bile 4-ün altını görür.

Aziz baya iyi gidiyor.

Esra Erol yine 7.5-lere çıkmış. Ekranın tartışmasız en heyacan, drama, komedi falan hepsi karışık olan yapımı. Bağımlısı yapıyor insanı. :A

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,935
Puanı
1,061
Her cumartesi gelenek olduğu gibi Kırmızı Oda için final yorumları gelir birazdan. :A Daha şimdiden 4-5 reyting alan dizi için "çok kötü gidiyor" diye yorum bile yapılmış. Bu reytingler çok kötüyse Star'ın 0.5 alan işlerine ne demek lazım acaba. :A Evet hitap ettiği asıl kitle olan AB'de yükselmek yerine düşüşe geçmesi uyuz edici ama önceki haftalara kıyasla büyük bir fark yok. En azından düşüşü bile minimum seviyede tutuyor. Maalesef eski reytinglerine ulaşması artık imkansız ama zaten 50 küsür bölümü devirmiş, en iyi hikayelerini ilk sezonda kullanmış bir dizi olarak hala direniyor en azından.

Ey AB KO'nun güzel bölümü varken çalıntı dizi ve Aşk Balon İntikam'ı mı yükselttiniz. :bağır: Hadi ilkini anlıyorum çünkü oyuncular, reji, dönem havası vs. AB'yi çekecek türden ama 2022'ye girmek üzereyken yüz bininci kez kullanılan bayat Yeşilçam formüllerini de yemeyin be kardeşim.ss

Kaderimin Oyunu Star standartlarında iyi başlamış. Tekrarı özellikle Total'de iyi gitmiş muhtemelen gelecek hafta yükselecek. Elkızı gibi tekrarları iyi gidip yeni bölümde gümlerse ne gülerim ama. :A

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,147
Puanı
1,060
Kaderimin Oyunu gününe göre iyi başlamış eğer Cemalinin hikayesini de görebilseydik dahada yüksek başlıcakmış bence neyse haftaya kesin yükselicek onun dışında Aziz iyi yükselmiş

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,935
Puanı
1,061
  • Üzücü
Reactions: Cervantes

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,424
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
'Kaderimin Oyunu' gayet iyi başlamış, tekrarı da iyi gitmiş. Kanal zaten bol tekrar verecektir, zamanla +5 reytingi görmesi sürpriz olmaz bence. Akıbetini merak ediyorum dizinin, umarım yükselir ve kanal ile yapımcısının yüzünü güldürür.

'Kırmızı Oda' zirveden adım adım uzaklaşıyor, artık zirveyi göremez. Uzun süre sonra AB grubunda 5 reyting altında kalmış, TOTAL grubu da 4 reyting altına düşmüş. Bu saatten sonra alacağı maksimum oranlar 4-5 arası olur.

'Arka Sokaklar' TOTAL'de düşmüş, diğer iki grupta ise yükselmiş. Yani artık fenomen bir dizinin klasik oranları diyebiliriz, her türlü devam yani.

'Aziz' üstüne koya koya ilerliyor, kocaman tebrikler! TOTAL'de ufak bir düşüş olmuş ama diğer iki grupta güzel yükseliş yaşamış, üstelik ABC1'de +7 reytingi görmüş. Sağlam bölümlerle zirvedeki yerini pekiştirmeye devam edecektir. Dizinin avantajlarından biri de üç grubun da dengeli ve yüksek olması. Yani TOTAL düşük ya da AB yüksek demiyoruz, üç grup da güzel oranlar. Tüm ekibin emeklerine sağlık.

'Kıbrıs Zafere Doğru' geçen haftaki yükselişini sürdürememiş, bu hafta üç grupta da düşmüş.

'Aşk Mantık İntikam' bir hafta yükseliş, bir hafta düşüş grafiğini sürdürüyor. Bu hafta üç grupta da güzel yükseliş yaşamış, oranları oldukça iyi. Kanalın gün değişikliği gibi bir risk alacağını hiç sanmıyorum, böyle zorlu günde bu oranlar kocaman tebriği hak ediyor!

Günün, haftanın hatta sezonun en büyük tebriğini ise Esra Erol hak ediyor. Oranları harika, sunumu harika, enerjisi harika, bu oranlar sonuna kadar hak edilmiş oranlar. Kocaman tebrikler Esra Erol'a ve ekibine!
Müfettişin Amerika’ya çalışması riskli konu @Yiğitt

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,641
Puanı
1,060
Kaderimin Oyunu tam tahmin ettiğim gibi başlamış. Konusu zorlama gelse de tam totali kendine çekecek bir havası var. Öykü Karayel ve Meriç Aral için tutsun isterim ama Meriç Aral'ı komedi dizilerinde de izlemek istiyoruz artık. :(

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Kaderimin Oyunu fena olmayan bir açılış yapmış. Total'de 4 ile başlar diyordum ama yaklaşmış. Kaldı ki Star için bu oranlar şu an iyi bir izlenim veriyor. Haftaya daha da yükselir.

Aziz çok iyi gidiyor. Üçgen olaylarından sıyrılıp net bir çifte odaklansa daha da yükselir bence.

Aşk Mantık İntikam senaryodaki tüm saçmalıklara rağmen yükselmiş. Ben bu zaman atlaması klişesiyle artık düşer diyordum ama şaşırttı.

Kırmızı Oda ne uzuyor ne kısalıyor. Böyle 3-4-5 bandında gidip gelir. Bu arada başka diziler (özellikle Masumlar) 0.10 bile düşünce demediğini bırakmayan @Aserat Kırmızı Oda konusunda yine objektifliğini konuşturmuş. :A