Bu akşam ne izleyeceksiniz/izlediniz?

• Kullanılan toplam oy
    24

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
İşte bu be. :Z

Akşam maç varmış Kanal D'de, bugünün konusuna ekleme yapılıyor mu onlar bilgin var mı? :A
Yakında @Aserat 'ı yok ederiz :A

Aynen ekle, onu seyredecek çok kişi var. ekledik daha öncede :D Perşembe de teve2'de var. Onu da @Sherlock eklesin :A

Şifresiz kanallarda yayınlandığı zaman ben de ekliyorum maçları. :A Perşembe günü önemli, perşembe günü mühim, perşembe günü ya tamam ya devam... @Tolstoyevski

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
  • Harika
Reactions: Sherlock and Dosi

Ahmed

Emekli
Reaksiyon puanı
15,997
Puanı
1,060
Masumlar Apartmanı, eğer dünkü gibi bölümlerle devam ederse 4-5 bölüm sonra düşüşe geçecek. Senarist Han&İnci olayını abartdıkca abartdı. Ve yaz dizisine bağladı olayları.
Bu diziyi ben dahil 99% izleyici Safiye ve Gülben için, yani psikoloji sorunlar ve aile içi dram için izliyor. Ama dizinin 3. bölümünün yarısından fazlası Han&İnci'nin yaz dizisi tarzı boş uzatılan aşk sahneleri ile doluydu.
Şu an aşırı yüksek reytingi ve tebrikler. Ama dediğim noktalar değerlendirilmezse dizi aynı Sen anlat karadeniz dizisinin kaderini yaşayacak.

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,498
Puanı
1,060
Menajerimi Ara'nın hak ettiği oranlar bunlar değil, umarım başka güne alınır da harcanmaz bu kadro. :(

Hekimoğlu bu hafta etkilenmiş, Kanal D kötü durumda bu diziye şimdilik dokunacağını sanmam.

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Kesin yine tutmamistir, bakacagim kadrosuna ama sen önerdigine göre uzun ömürlü olmayacaktir. :A
Yeni dizi başlayınca reytingleri biraz düştü ama çok kaliteli bir iş ve gün değiştirebilirse yükselecek. :A Bu kadro kaçmaz. :Z

20201001_221821.jpg

• İlginç
Reactions: kerem

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Kadrosu baya iyiymiş ama reytinglerine baktım, kurtarabilir gibi durmuyor. Ay Yapım çökecek bu gidişle. :(
Star'ın durumu kötü olduğu için 13. bölümü görür gibi görünüyor. Gün değiştirirse yükselme ihtimali var hemen üzülme ve izlemeye başla. :Z

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,590
Puanı
1,060
Star'ın durumu kötü olduğu için 13. bölümü görür gibi görünüyor. Gün değiştirirse yükselme ihtimali var hemen üzülme ve izlemeye başla. :Z
Reytingli sahne güldürdü. :A Gidişta göre karar vereceğim sanırım, tutmayınca izlemenin bir anlamı olmuyor çünkü biliyorsun. :(

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Reytingli sahne güldürdü. :A Gidişta göre karar vereceğim sanırım, tutmayınca izlemenin bir anlamı olmuyor çünkü biliyorsun. :(
Ya ben bunu anlamıyorum dizi güzelse reytinglere fazla takmamak lazım önemli olan içeriği. Ha bitince üzülüyorsun tabii ama en azından kaliteli bir dizi izlemiş oluyorsun hep yüksek reytingli işleri izlersek bir anlamı olmaz. :A Sen devam et. :Z

• Beğendim
Reactions: kerem

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,590
Puanı
1,060
Ya ben bunu anlamıyorum dizi güzelse reytinglere fazla takmamak lazım önemli olan içeriği. Ha bitince üzülüyorsun tabii ama en azından kaliteli bir dizi izlemiş oluyorsun hep yüksek reytingli işleri izlersek bir anlamı olmaz. :A Sen devam et. :Z
UTC'yi hatırlıyorum mesela. O diziye verdiğim o kadar zamana üzülüyorum... O yüzden Türk dizilerini reytingine göre izlemek zorundayım/zorundayız maalesef. :(

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
UTC'yi hatırlıyorum mesela. O diziye verdiğim o kadar zamana üzülüyorum... O yüzden Türk dizilerini reytingine göre izlemek zorundayım/zorundayız maalesef. :(
En çok izlenen diziler bile bir yerden sonra tepetaklak olabilir veya umutsuz vaka gibi görünenler sonradan yüksek reyting almaya başlayabilir. UTC de sonradan düşmüştü ve düşük alsaydı o muhteşem ilk 13 bölümü izleyemezdin mesela. Evet yüksek reyting alan kaliteli işler var ama sayıları az o yüzden sonu üzücü olsa bile ilgini çekenleri izlemek her türlü daha iyidir.