Bugün Hangi Yapımı İzleyeceksiniz/İzlediniz?

• Yeni Hayat (Final) | Kanal D

Oy: 0 0.0%
  • MasterChef Türkiye | TV8

• Nasipse Olur (TV'de İlk) | Show TV

• Kullanılan toplam oy
    21

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,923
Puanı
1,060
Alev Alev yükleniyor...
Beğenmedim orjinalini :A bu hafta tamamlarım onu ama 3. Bölümden itibaren sıkıldım bile :A

İlk 2 bölüm iyiydi. Bakalım 4 ve sonrası hoşuma gidecek mi.

Fazla beklentiye girmeyin :A
Konusu fazla uzatılacak cinsten değil.

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,634
Puanı
1,060
Beğenmedim orjinalini :A bu hafta tamamlarım onu ama 3. Bölümden itibaren sıkıldım bile :A

İlk 2 bölüm iyiydi. Bakalım 4 ve sonrası hoşuma gidecek mi.

Fazla beklentiye girmeyin :A
Konusu fazla uzatılacak cinsten değil.
Konusu uyarlama, gerisi senariste kalıyor zaten. Ki Ay Yapım genelde tam olarak uyarlamıyor, esinleniyor. :A Ben Demet Evgar ve Hazar Ergüçlü'yü çok özledim kadroyu görünce direkt izleyesim geldi zaten. Ki Mucize Doktor'un boşluktan aldığı reytingleri çalıp helvasını kavıracağız zaten, ona da seviniyorum. :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,923
Puanı
1,060
Konusu uyarlama, gerisi senariste kalıyor zaten. Ki Ay Yapım genelde tam olarak uyarlamıyor, esinleniyor. :A Ben Demet Evgar ve Hazar Ergüçlü'yü çok özledim kadroyu görünce direkt izleyesim geldi zaten. Ki Mucize Doktor'un boşluktan aldığı reytingleri çalıp helvasını kavıracağız zaten, ona da seviniyorum. :A
Bir Zamanlar Çukurova iyi devam etsin de Mucize Doktor ne yapıyorsa yapsın :A :A

Alev Alev ilk başlarda Sadakatsiz gibi etki gösterebilir. Sonrası artık dediğin gibi uyarlamaya bakar. Hazar Ergüçlü hikayesi en iyi olan. Bakalım nasıl uyarlanacak. En önemsiz rol Dilan Çiçek Deniz'e ait :A

• Harika
Reactions: kerem

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,634
Puanı
1,060
Bir Zamanlar Çukurova iyi devam etsin de Mucize Doktor ne yapıyorsa yapsın :A :A

Alev Alev ilk başlarda Sadakatsiz gibi etki gösterebilir. Sonrası artık dediğin gibi uyarlamaya bakar. Hazar Ergüçlü hikayesi en iyi olan. Bakalım nasıl uyarlanacak. En önemsiz rol Dilan Çiçek Deniz'e ait :A
Sen böyle söyleyince dah çok heyecanlandım, evrene pozitif mesajlar gönderip diziyi tutturacağız hayırlısıyla. :Z

tenor.gif

• Güldürdün

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,923
Puanı
1,060
Sen böyle söyleyince dah çok heyecanlandım, evrene pozitif mesajlar gönderip diziyi tutturacağız hayırlısıyla. :Z

tenor.gif
Hahahah :A
Harikaydı sırf bu detaydan dolayı attığını hisettim :A
Ben de tutunsun isterim ama erkek oyuncular vasat. Umarım iyi iş görür. Perşembe günü artık 3. bir dizi görsün :D

• Beğendim

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,634
Puanı
1,060
Hahahah :A
Harikaydı sırf bu detaydan dolayı attığını hisettim :A
Ben de tutunsun isterim ama erkek oyuncular vasat. Umarım iyi iş görür. Perşembe günü artık 3. bir dizi görsün :D
Erkek oyuncular vasat gerçekten ama Berkay Ateş onların yerini mutlaka doldurur. :A Zuhal Olcay da kadrodaymış bu arada, bu dizi kaçmaz. :A

• Güldürdün

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,923
Puanı
1,060
Erkek oyuncular vasat gerçekten ama Berkay Ateş onların yerini mutlaka doldurur. :A Zuhal Olcay da kadrodaymış bu arada, bu dizi kaçmaz. :A
Zuhal Olcay doktor rolünde galiba? Orjinalde öyle bir karakter yok, yani daha 3 bölümde görmedim tabi eğer Dilan Çiçek Deniz'in annesi rolünde değilse. Şu kim kimdir kısmı gelince bakacağım :A
Berkay Ateş gazeteci rolünde galiba (etkili rolü var) ama Dilan Çiçek Deniz'in partneri olacak kişi aşırı uyumsuz :A
Daha genç görünümlü biri canlandırmalıydı.

• Beğendim

Doğan

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,114
Puanı
710
yenı hayat diziside final yapmış önerileri olan varmı hangi dizi geçsin

Hazem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,632
Puanı
1,060
Bir Zamanlar Çukurova 11+ alarak çok iyi gitmiş, fragmanlarda yükseleceği belliydi keşke Total grubu tahminimi 11 bıraksaydım. :(

Mucize Doktor'dan da yükselmesini beklerken ilginç bir şekilde düşmüş.

Masterchef AB'de zirvede.

• Beğendim
Reactions: The Barberson

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Pandemi'nin Abv demek için bir sebep daha.
Pandemi de en çok Acun Ilıcalı ve programlarına yaradı. Pandemi öncesi Survivor'ı ilk 10'a zor giriyordu adamın Mucize Doktor karşısında Survivor yayınlayamıyordu. Şimdi Masterchef Mucize Doktor'u geçiyor mlsf.