28 Eylül 2020 Pazartesi Reyting Sonuçları

Bugün Hangi Yapımı İzleyeceksiniz/İzlediniz?

• Gençliğim Eyvah | ATV

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    26

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,887
Puanı
1,060
Özgür beyciğim gereken her şeyi söylemiş. :A Ben de şöyle örnek vereyim; bu reytinglerin şişirme olmaması için perşembe günü Mucize Doktor ve BZÇ'nin de ciddi artış yaşaması gerekiyor. :A Çünkü bunlar ya sezon başında aramızda olmayan izleyiciler, ya da gökten zembille indiler. :A

Ekli dosyayı görüntüle 92977
Hahhaha :F :F
Ashdjdjkdsmsksk
Fotolar efsane:A

Benim gibi TV izlemeyen tayfa gün yüzüne çıkmış işte :A
Geçen sezon da MD ve Çukurova iki katı alıyorlardı :A
Aman banane, izlemediğim bir dizi ve dizime rakip :A

• Güldürdün
Reactions: Sherlock and Doğan

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,887
Puanı
1,060
Gelelim yorumlara, haftaya olacak olan reyting sonuçlarından sonra artık kitleler netlik kazanır.

Yasak Elma bu sezon farkı başlamasına rağmen reytingde 5 üstü olması sevindirici. Ben pek memnun değilim olaylardan.

Sefirin Kızı galiba düşüş yaşamış ama yinede oranları iyi.

Çukur da yorgun dizi olmasına rağmen iyi devam etmekte. Yasak Elma ya göre şanslı, yeni iyi oyuncular dahil oldu ama bunu göz önünde bulundurunca daha fazla beklentim var.

TRT 1 dizisi beklenen etkiyi gösterdi ve rahat bir şekilde 10 üstü reyting alarak haftalıkta da zirvede olur yakında.

Bir çok yapımın böyle bir günde yeterli oran alması sevindiriyor.

Haftaya bakalım dengeler değişecek mi

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,200
Puanı
1,060
Masterchef dahil hiçbir yapım kan kaybetmeden nasıl 8 aldı. Benim mantığım almıyor. Gerçekten kenarda, tutulan bir kitle varmış gibi, dizi başladığı gibi hortladı.

• Beğendim
Reactions: Gerekli24

offensive

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,044
Puanı
410
Çukur 100'e 3 kala kendi yağında kavrulmuş elbet ki eski zamanlardaki gibi 9-10 alamıyor ama yapacak bir şey yok, bakalım aralık sonu mu yoksa tam sezon sonu mu bitecek... Tabii virüs neye müsaade edecek göreceğiz...

Masterchef her grupta her zamanki formunda, ah Celal... Yaktın bizi...

SK her bölümünü izlemedim ama düşsün, kötü bir iş. Ve hatta bitsin.

YE da eski formunda değil napalım artık o da yorulmaya başladı 70'lerde, bakalım ne olacak akıbeti kışın...

TRT dizisinin böyle olacağı belliydi halk TRT'de bu tip tarihi işleri seviyor hayırlısı olsun her grupta zirvede gidecek gibi bütün sezon.

• Beğendim
Reactions: Gerekli24

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Söylemeyeyim dedim ama bir dizi 7-8 bandında reytingle başlıyor ama hiçbir rakibini doğru düzgün etkilemiyor. :A Diriliş gibi hayalet bir izleyici kitlesi var herhalde. :A Diriliş yokken mesela hiçbir diziye izleyicisi kaymıyordu. :A

İlginç geldi bana cidden Masumlar Apartmanı gelince mesela rakipleri bayağı etkilendi. :A Yine de sevdiğim oyuncular var tebrikler. :A
Kuruluş Osman gelince de Sen Çal Kapımı etkilenmez gibi geliyor bana. Çünkü izleyici kitlesi tarih dizilerinin çok bambaşka

Reaksiyon puanı
67
Puanı
49
Uyanış iyi bir başlangıç yapmış tahmin ettiğim gibi. Ilerleyen haftalarda netlik kazanacaktır kitlesi. Alamut'un işlenişini merak ediyorum eğer iyi islenirse reytingleri cok daha fazla artacaktır.

Çukur ve Yasak Elma gecen haftaya yakın oranlar almışlar 4. sezonunda olmalarına rağmen rakipleri karşısında iyi reytingler alıyorlar iki diziye de tebrikler. Kışa doğru daha da yukseleceklerdir.

Sefirin Kızı düşüş yaşamış. Eğer düşüşünü sürdürürse yıl sonu fişi çekilebilir

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,810
Puanı
1,060
Kimse beni Uyanış'ın reytinglerinin şişirme olmadığına inandıramaz. Karşısındakilerin reytinglerinde hiçbir belirgin düşüş yok ama 8 reytingle zirveye kurulmuş hadi canım ya. :A

Çukur iyi gidiyor, Yasak Elma'da öyle. Bölümler 2 haftadır çok erken bitiyor ona rağmen 5+ alıyoruz çatla. :Z @Aserat

Sefirin Kızı da Star'a yetiyordur zaten sıkıntı yok onun için de.

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,897
Puanı
1,061
Kimse beni Uyanış'ın reytinglerinin şişirme olmadığına inandıramaz. Karşısındakilerin reytinglerinde hiçbir belirgin düşüş yok ama 8 reytingle zirveye kurulmuş hadi canım ya. :A

Çukur iyi gidiyor, Yasak Elma'da öyle. Bölümler 2 haftadır çok erken bitiyor ona rağmen 5+ alıyoruz çatla. :Z @Aserat

Sefirin Kızı da Star'a yetiyordur zaten sıkıntı yok onun için de.
Gelecek hafta 5 altına düşer. :A