28 Eylül 2020 Pazartesi Reyting Sonuçları

Bugün Hangi Yapımı İzleyeceksiniz/İzlediniz?

• Gençliğim Eyvah | ATV

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    26

Sinanalbayci27

Yeni Üye
Reaksiyon puanı
18
Puanı
9
Uyanisa tebrikler dahada yukselir
Cukur belirli kitlesini koruyor bu sezonu guzelce kapaticaklar anlasilan

Star tv ye ne oldu tum gunleri genel olarak dusuk gidiyor sezon ortasinda yeni dizi arayislarina giricekleri kesin

Doğan

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,101
Puanı
710
tahmınım çıktı her iki grup da TRT zirvede ve reytingleri dahada artcaktır çift rakamları görecektir ilerki zamanlarda ...haftanın ve en çook ayın izlenen dizi olcaktır..vede .kuruluş osmanda gelirse rekabet dahada kızışçak

• Beğendim
Reactions: Dosi

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Uyanış: Büyük Selçuklu tahminlerime yakın oranlar alarak muhteşem bir açılış yapmış. Büyük bir prodüksiyon, uzun süredir yapılan tanıtımlar işe yaramış.

Ben Uyanış, rakip dizileri etkiler diyordum ama sadece Sefirin Kızı düşmüş. :eek: O da Uyanış’tan değil de izleyicinin artık senaryoya tepki göstermesinin cevabı olabilir. Annem dün oldukça sinirlendi izlerken. :F

Yasak Elma ve Çukur ne uzuyor ne kısalıyor. Ama bu oranları hala iyi. :D

Masterchef yine çok iyi. Ben rakip gelince ister istemez düşüş olur dedim ama AB ve ABC’si çok iyi yine.

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Uyanış beklediğimden iyi başladı. Ancak çok da uçmamış dediğim gibi. Çukur kendini korumuş. Sefirin Kızı Uyanış'tan dolayı değil bence kendi düştü. Uyanış'ın kitlesi ile Çukur'un kitlesi aynı değil tam. Haftaya Uyanış AB grubunda 10'nu geçer.

• Beğendim
Reactions: 12.Adam and Doğan

Doğan

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,101
Puanı
710
Uyanış beklediğimden iyi başladı. Ancak çok da uçmamış dediğim gibi. Çukur kendini korumuş. Sefirin Kızı Uyanış'tan dolayı değil bence kendi düştü. Uyanış'ın kitlesi ile Çukur'un kitlesi aynı değil tam. Haftaya Uyanış AB grubunda 10'nu geçer.
genede dediğin çıktı bende biraz yaklaştım...dizideki yazılar bile arapça ..zamanında yazışmıştıkya

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Söylemeyeyim dedim ama bir dizi 7-8 bandında reytingle başlıyor ama hiçbir rakibini doğru düzgün etkilemiyor. :A Diriliş gibi hayalet bir izleyici kitlesi var herhalde. :A Diriliş yokken mesela hiçbir diziye izleyicisi kaymıyordu. :A

İlginç geldi bana cidden Masumlar Apartmanı gelince mesela rakipleri bayağı etkilendi. :A Yine de sevdiğim oyuncular var tebrikler. :A

Doğan

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,101
Puanı
710
Söylemeyeyim dedim ama bir dizi 7-8 bandında reyting alıyor ama hiçbir rakibini doğru düzgün etkilemiyor. :A Diriliş gibi hayalet bir izleyici kitlesi var herhalde. :A Diriliş yokken mesela hiçbir diziye izleyicisi kaymıyordu. :A

İlginç geldi bana cidden Masumlar Apartmanı gelince mesela rakipleri bayağı etkilendi. :A Yine de sevdiğim oyuncular var tebrikler. :A
masumlar partmanı dizisi edho gelirse n olur kardeşim sence

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
tahmınım çıktı her iki grup da TRT zirvede ve reytingleri dahada artcaktır çift rakamları görecektir ilerki zamanlarda ...haftanın ve en çook ayın izlenen dizi olcaktır..vede .kuruluş osmanda gelirse rekabet dahada kızışçak
Aynen ama sen 11 falan demiştin :A

• Beğendim
Reactions: Doğan

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Söylemeyeyim dedim ama bir dizi 7-8 bandında reyting alıyor ama hiçbir rakibini doğru düzgün etkilemiyor. :A Diriliş gibi hayalet bir izleyici kitlesi var herhalde. :A Diriliş yokken mesela hiçbir diziye izleyicisi kaymıyordu. :A

Diriliş bilmediğimiz bir kanalda bile tekrarları ile ilk 10a kapak attı hep. Şişirme reyting tezini çürüttüler :A
Yeni sezonda kayıp olan 8-10 reytinglik izleyici kitlesi ekranlara bir anda geri dönüş yapmış, hafta boyunca buralarda olmaya devam ederler umarım. :A
Açık konuşun :A