28 Eylül 2020 Pazartesi Reyting Sonuçları

Bugün Hangi Yapımı İzleyeceksiniz/İzlediniz?

• Gençliğim Eyvah | ATV

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    26

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Diriliş bilmediğimiz bir kanalda bile tekrarları ile ilk 10a kapak attı hep. Şişirme reytin tezini çürüttüler :A

Açık konuşun :A
Onlar da şişirmedir. :A

Şişirme demeyelim de belli ki televizyonu sadece bu tarz diziler için izleyen bir kitle var. :A Hani ellerinde balta, kılıç ve oklarla izleyen malum kitleyi diyorum. :A

• Güldürdün
Reactions: Angelica and Dosi

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,939
Puanı
1,061
Pazartesi dizileri kendi aralarında yiyişsin diyeceğim ama hala hepsi iyi reyting alıyor. Bu güne de yeni işler lazım hep aynı şeyler sıktı. :A

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,932
Puanı
1,060

Şişirme demeyelim de belli ki televizyonu sadece bu tarz diziler için izleyen bir kitle var. :A Hani ellerinde balta, kılıç ve oklarla izleyen malum kitleyi diyorum. :A
Yok ben sanmam sonraki reytinglerin şişirme olduğunu :A
Bu arada Yasak Elma hâlâ 5 üstü :eek:
Ender, Kaya ile konuşmaya gşiidince reklam girmişti. Sonrasını izlemedim. Birazdan kahvaltı eşliğinde bakarım. Umarım işe yarar sahneler ve fragman vardır :A
Şu saatlerimiz geriye alınsın ozaman izlerim full bölüm gününde. :A 2 saat geride olacağız ne de olsa :A

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Yok ben sanmam sonraki reytinglerin şişirme olduğunu :A
Bu arada Yasak Elma hâlâ 5 üstü :eek:
Ender, Kaya ile konuşmaya gşiidince reklam girmişti. Sonrasını izlemedim. Birazdan kahvaltı eşliğinde bakarım. Umarım işe yarar sahneler ve fragman vardır :A
Şu saatlerimiz geriye alınsın ozaman izlerim full bölüm gününde. :A 2 saat geride olacağız ne de olsa :A
Diyorum ya Yasak Elma asla yıkılmıyor diye. :A Antileri burada hala hayaller kuruyor ama. :A

Fragman fena söyleyeyim sana. :A

• Harika
Reactions: Dosi

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,932
Puanı
1,060
Diyorum ya Yasak Elma asla yıkılmıyor diye. :A Antileri burada hala hayaller kuruyor ama. :A

Fragman fena söyleyeyim sana. :A
Ozaman ben hemen kalkayım yerimden :A açayım birazdan.
Azıcık heyecan yaptım :A

4'ün altına inmedikçe final yapmaz ama bu sezon son olsun yeter :A

• Güldürdün
Reactions: Özgür

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Çay ocakta. 10 dakikaya TV başına geçerim :A
Evde kimse yok. Ortam bana kaldı 😎:A
Oh en güzeli. :A Bayılırım böyle ortama bizimkiler gidince ben de rahat rahat yayılıyorum tv karşısına. :A PC’yi falan bağlayıp keyif yapıyorum. :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,932
Puanı
1,060
Oh en güzeli. :A Bayılırım böyle ortama bizimkiler gidince ben de rahat rahat yayılıyorum tv karşısına. :A PC’yi falan bağlayıp keyif yapıyorum. :A
İzledim. İzlemez olaydım 😡 fragman klişenin dibi 😡 Kaya ve Ender bu kadar kolay mı inanacak aldatıldıklarına? Ya o hizmetçi, ne çabuk ihanet etti Ender'e

• Güldürdün
Reactions: Özgür

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
İzledim. İzlemez olaydım 😡 fragman klişenin dibi 😡 Kaya ve Ender bu kadar kolay mı inanacak aldatıldıklarına? Ya o hizmetçi, ne çabuk ihanet etti Ender'e
EnKay’ın hikayesinin böyle olacağını Twitter’da yazmışlardı daha sezon başlamadan. Bayağı tepki vardı.

Benim fena dememin sebebi ne kadar klişe bile olsa izleyicinin seveceği hamleler. :A Ama böyle bir çifte böyle bir olay yazmak saçma. :A

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,932
Puanı
1,060
EnKay’ın hikayesinin böyle olacağını Twitter’da yazmışlardı daha sezon başlamadan. Bayağı tepki vardı.

Benim fena dememin sebebi ne kadar klişe bile olsa izleyicinin seveceği hamleler. :A Ama böyle bir çifte böyle bir olay yazmak saçma. :A
Şahika cadısı da karar versin, niye Yıldız ve Halit'e mani oluyor :eek: yani olsunda ama şaşırdım :A
Şahika'nın ikide bir içeceklere uyku ilacı koyması da sıktı :A

Doğan

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,115
Puanı
710
TRT dizisi Büyük selçuklu pazartesinin yeni sahıbı oldu her zaman birinci olcak belli oldu..ama ikinci kım beli değil

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Diriliş bilmediğimiz bir kanalda bile tekrarları ile ilk 10a kapak attı hep. Şişirme reyting tezini çürüttüler :A

Açık konuşun :A

Özgür beyciğim gereken her şeyi söylemiş. :A Ben de şöyle örnek vereyim; bu reytinglerin şişirme olmaması için perşembe günü Mucize Doktor ve BZÇ'nin de ciddi artış yaşaması gerekiyor. :A Çünkü bunlar ya sezon başında aramızda olmayan izleyiciler, ya da gökten zembille indiler. :A

Dirilis-Kitlesi.jpg

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Özgür beyciğim gereken her şeyi söylemiş. :A Ben de şöyle örnek vereyim; bu reytinglerin şişirme olmaması için perşembe günü Mucize Doktor ve BZÇ'nin de ciddi artış yaşaması gerekiyor. :A Çünkü bunlar ya sezon başında aramızda olmayan izleyiciler, ya da gökten zembille indiler. :A

Ekli dosyayı görüntüle 92977
Fotoları bulmakta üşenmiştim siz de son noktayı koymuşsunuz Sherlock beyciğim. :A Bence bunlar sadece TRT 1 için TV açan özel izleyiciler. :A

• Güldürdün
Reactions: Sherlock

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,340
Puanı
1,060
Söylemeyeyim dedim ama bir dizi 7-8 bandında reyting alıyor ama hiçbir rakibini doğru düzgün etkilemiyor. :A Diriliş gibi hayalet bir izleyici kitlesi var herhalde. :A Diriliş yokken mesela hiçbir diziye izleyicisi kaymıyordu. :A

İlginç geldi bana cidden Masumlar Apartmanı gelince mesela rakipleri bayağı etkilendi. :A Yine de sevdiğim oyuncular var tebrikler. :A
Çukur'u mu ima ediyorsun? :F