FF 28 Ekim 2017

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,792
Puanı
1,061
28 Ekim 2017 tarihinde forumun kapatılacağı açıklanmış, forum üyelerinin büyük gayretiyle FAV10 ipten alınmış ve kurtulmuştur.

Ayrıca bu tarihte 23 yıllık Ankara Büyükşehir Belediyesi başkanı Melih Gökçek de istifa etmiştir.

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Zorlu bir gündü. Sabah saatlerinde @denizz19 ben ve Ozan aktiftik. Bir anda forumun kapatılacağı açıklandı, @denizz19 ve ben kararlı bir duruş sergiledik. Arkamızdan forumun önde gelen isimleri de kapatılmaması gerektiğini belirtti. Hatta süper yöneticimiz @Aserat meydan okudu ve burayı kapattırmayacağını söyledi. Tabi birkaç kişi kapatılmasından yana oldu, onları saymıyoruz biz zaten. @Thequeer geleli daha 4 ay olmuştu, en çok o garibime üzüldüm. Ardından forumu kim alacak tartışmaları başladı. @batuhankaralar ve @XanTier almak için teklif sundu, hele Batuhan neler düşledi... Büyük tepkinin ardından forumun kalması kararlaştırıldı, Ozan ömrü boyunca forumun açık olacağı sözünü yineledi.

@Ahmed in programı İtiraflar bir sürelik kaldırıldı, kayyum atayabiliriz tabi. @Çiğdem- korktu.. Neyse günün özeti öyleydi, ha bir de Ozan'ın doğum günüydü. Doğum gününde forumu kapatma düşüncesi...

XanTier

Emekli
Reaksiyon puanı
8,234
Puanı
1,061
Zorlu bir gündü. Sabah saatlerinde @denizz19 ben ve Ozan aktiftik. Bir anda forumun kapatılacağı açıklandı, @denizz19 ve ben kararlı bir duruş sergiledik. Arkamızdan forumun önde gelen isimleri de kapatılmaması gerektiğini belirtti. Hatta süper yöneticimiz @Aserat meydan okudu ve burayı kapattırmayacağını söyledi. Tabi birkaç kişi kapatılmasından yana oldu, onları saymıyoruz biz zaten. @Thequeer geleli daha 4 ay olmuştu, en çok o garibime üzüldüm. Ardından forumu kim alacak tartışmaları başladı. @batuhankaralar ve @XanTier almak için teklif sundu, hele Batuhan neler düşledi... Büyük tepkinin ardından forumun kalması kararlaştırıldı, Ozan ömrü boyunca forumun açık olacağı sözünü yineledi.

@Ahmed in programı İtiraflar bir sürelik kaldırıldı, kayyum atayabiliriz tabi. @Çiğdem- korktu.. Neyse günün özeti öyleydi, ha bir de Ozan'ın doğum günüydü. Doğum gününde forumu kapatma düşüncesi...
Direkten döndük :A

Thequeer

Favori Üye
Reaksiyon puanı
770
Puanı
145
Sabah ilk kalktığımda @denizz19 un etiket bildirimini gördüğümde trol bir resim yazı falan sandım.
Sonrasından herkes tepki göstermeye başladı (detaylara girmiyorum) ve karar geri alınmış.
Bence böyle hareketlere hiç gerek yoktu. Konu açıldıktan 1 saat sonra sanırım @Ahmed le konuştuk ve şuanki mevcut durumun olacağını o zaman Ahmede söyledim.
Ben bu hareketi, alelade sinirle alınan bir karar olarak görüyorum zaten gerekçeleride bunun göstergesidir.
Böyle bir şey bir daha olur, olmaz orası hiç önemli değil ama giden gitsede buranın kalacağından ve herkesin bunun İçin elinden geleni yapacağına eminim.
Herkes demişken dün bu durumu onaylayanlar dışında tabiki, hevesleri kursaklarında kaldığına göre umarım biran önce giderler :D

xBUGRAx

Emekli
Reaksiyon puanı
19,807
Puanı
1,060
'28 Ekim Fav10 Direnişçileri Reyting Sonuçları ve TV Haberleri' olmalı bölümün adı. :A