28 Aralık 2020 Pazartesi Reyting Sonuçları

Bugün Hangi Yapımı İzleyeceksiniz/İzlediniz?

• Kullanılan toplam oy
    24

cokiyitvci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,370
Puanı
1,060
TABİİ Kİ YASAK ELMA'MA. :Z:bhr:

BARON疼痛

Favori Üye
Reaksiyon puanı
4,434
Puanı
409
Çukuru youtubeda izlemeye denedim çöp bir bölüm, 2 sezon 25 bölümde izlemeye bıraktığım dizi aynı devam ediyormuş.

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,926
Puanı
1,060
@Reyting sonuçları belli oldu.

Geçen haftayı Total'de 2.sırada tamamlayan Uyanış Büyük Selçuklu bu kez her üç grupta da günü zirvede tamamladı.

Çukur ve Yasak Elma arasındaki rekabet devam etti.
Total ve ABC'de Çukur 2.sırada yer alırken Yasak Elma ise AB grubunda geçen haftaya göre yükseliş yaşadı ve 2.sırada kendine yer edindi

Selçuk Tepeli ile FOX Haber başarılı grafiğine devam etti

Sefirin Kızı ise geçen haftaya göre sıralamasını büyük ölçüde korudu.

@Dosi @Aserat @Özgür @Sherlock @Tolstoyevski @The_Erinch @Angelica @denizz19 @emreemreu @Turkuazz @slhttnmtl @Yiğitt @12.Adam @Gerekli24 @Staran @seyfullXh @xemrexxx @xBUGRAx @Klaus @offensive @soo @haluk792 @Veteran @Ahmed @xdragxx @Hazem @Afet Güçverir @mesmeso61 @serhatt @Zeyno45 @phoebebuffay @MayısKralı @Felon @EmreCan @hayret bi şey @Doğan @Alos @YıldırıM @-potterhead- @Burak97 @conino @Maskeli Fedai @Abdülhey @Sinanalbayci27 @DR @umuttanyel @Cervantes @BARON男爵 ve ilgili herkes
------

@Tolstoyevski :eek: ilk işim konuya girmek oldu ve bu yorumları okuyunca editleyen @Özgür sandım ve bakınca sen olduğunu görmek şaşırttı. Harikasın :bhr:

Doğan

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,114
Puanı
710
u9Pmoq.jpg

Reyting sonuçları belli oldu.

Geçen haftayı Total'de 2.sırada tamamlayan Uyanış Büyük Selçuklu bu kez her üç grupta da günü zirvede tamamladı.

Çukur ve Yasak Elma arasındaki rekabet devam etti.
Total ve ABC'de Çukur 2.sırada yer alırken Yasak Elma ise AB grubunda geçen haftaya göre yükseliş yaşadı ve 2.sırada kendine yer edindi

Selçuk Tepeli ile FOX Haber başarılı grafiğine devam etti

Sefirin Kızı ise geçen haftaya göre sıralamasını büyük ölçüde korudu.

screenshot-5-KWhz.jpg

5C73fH.jpg
büyük selçuklu heycanlıydı oyun ustune oyun ve savaş sahneleri heycanmlıydı.tabnıkı 1.ci olcak TRT

• Beğendim
Reactions: Dosi

Doğan

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,114
Puanı
710
  • Beğendim
Reactions: Dosi

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,926
Puanı
1,060
Dünkü bölüm önceki haftalara kıyasla biraz daha iyiydi. Hapishane sahnelerinin çekimlerine başlanıyormuş sanırım. Bence bu bölümlerle yine atağa kalkacak dizi. :A
Dün izledim 1 saat falan ama sanki bambaşka bir dizi izliyordum. Çok beğenmedim. Ender ve Asuman'ın masadaki atışma sahnelerini izledim :A Ender bu hale girecek kadınmıydı :A
İyi bari hapishane olayı kaynamayacak demek ki :Z
------

Bu şekilde devam et. :A
Aynen öyle yapmaya devam. Hâlâ ilgimi çekmiyor çünkü :A

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,919
Puanı
1,060
Dün izledim 1 saat falan ama sanki bambaşka bir dizi izliyordum. Çok beğenmedim. Ender ve Asuman'ın masadaki atışma sahnelerini izledim :A Ender bu hale girecek kadınmıydı :A
İyi bari hapishane olayı kaynamayacak demek ki :Z
------

Aynen öyle yapmaya devam. Hâlâ ilgimi çekmiyor çünkü :A
Gelecek haftadan itibaren çekmeye başlar bence. :A

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and Dosi