Bu akşam ne izleyeceksiniz/izlediniz?

• Barbaros Hayreddin: Sultanın Fermanı | TRT 1

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    16

Emre Ozansoy

Moderatör
Reaksiyon puanı
57,082
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Ayrıca ben de yorumlara katılıyorum 2. bölümde düşen Ateş Kuşları ne hikmetse uçuvermiş. :A
Hungry Dinner GIF by Show TV

• Güldürdün
Reactions: slhttnmtl

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,643
Puanı
1,060
Cuma dizilerinin reytingleri her hafta neden minik minik değil de neredeyse her dizide birer ikişer reytinglik oynama oluyor anlamış değilim. Ayrıca ben de yorumlara katılıyorum 2. bölümde düşen Ateş Kuşları ne hikmetse uçuvermiş. :A

Kızılcık Şerbeti'nin ibresi her ne kadar aşağı yönde olsa da her halükarda Show'un en çok izlenen dizisi ve reytingleri de gayet iyi. :A Yine de GG pr'ı işe yarar. :A Bu arada fragman da bombayken haftaya 2 grupta da 6.5 gelirse çok hoş olur. :Z
Bünyem 2 den sonrasını kaldırmıyor.Öteki konuya evet öncemiz yok. :A
Vaktinizi bu saçma dizilere, IQ ortalaması maksimum 80 olan deneklerle dolu reyting sistemine yormayın. Bunları yorumlayacak parmaklarınıza yazıktır. :A

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,012
Puanı
1,060
Vaktinizi bu saçma dizilere, IQ ortalaması maksimum 80 olan deneklerle dolu reyting sistemine yormayın. Bunları yorumlayacak parmaklarınıza yazıktır. :A
İki sezondur tek dizi izliyorum buna da başlama nedenim malum. :A Diziyi düzenli takip ettiğim için tek cuma reytinglerini takip ediyorum. :A

• Güldürdün
Reactions: kerem

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,437
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
İki sezondur tek dizi izliyorum buna da başlama nedenim malum. :A Diziyi düzenli takip ettiğim için tek cuma reytinglerini takip ediyorum. :A
Benim seyrettigim dizi kurban gitti
Buna Sihirli annemdeki cerenin ve betüsün
Lafini söylecegim
Hic bir masal kötüyü hakli çikararak bitmez
Seyirciler baskalarin acisindan kisiler
Artik
@slhttnmtl
@cokiyitvci
------

@12.Adam @Gizmen

kerem

Favori Üye