Bu akşam ne izleyeceksiniz/izlediniz?

• Barbaros Hayreddin: Sultanın Fermanı | TRT 1

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    16

STAR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,994
Puanı
610
Yalı Çapkını'na kocaman tebrikler yolu açık olsun bol reytingler.💫💫

• Olmamış
Reactions: Ahmed

Gizmen

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,888
Puanı
360
Yine reyting sistemi tutarsızlıklarını göstermiş. 2.bölümde düşen bir dizi başka kanalda olsa düşüşüne devam ederdi ama yine yanıltmadı.

cokiyitvci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,370
Puanı
1,060
2. Bölüm'de düşen dizi ATV'de tüm gruplarda artmış, başka kanalda olsa düşerdi. (TRT 1'de de olsa artardı)

Yalı Çapkını çok tanıtım yaptı ondan arttı. Bölüm kötüydü tek son kısmı iyiydi.

KŞ 5.60'a düşmüş. Çok düşmüş. @mrt-06 Sence neden?

BHSF tutmadı, hayret TRT 1'de binde bir de olsa tutmayan iş gördük. :D @Angelica

• Güldürdün
Reactions: Angelica

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,583
Puanı
1,061
Kızılçık Şerbetinin reyting sisteminde olan izleyicisi neden böyle? 1 hafta 1.5 reyting artış yaşarken, diğer hafta 2 reyting düşebiliyor. Asla sabit reyting almıyor, saçmalık.

2. bölümünde düşen ve drama diye klişelikleri sunan dizi nasıl 3. bölümde bu kadar yükseldi?

Çapkın ile ilgili diyecek bi lafım bile yok. Bu dizinin normal durumda AB'de alması gereken max reyting 4.

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and Ahmed

Vega

Üye
Reaksiyon puanı
114
Puanı
54
Kızılcık Şerbeti kötü düşmüş. ABC1’de neredeyse 2 reytinlik bir düşüş var.

Yalı Çapkını seyircinin twitter’daki onca tantanasından sonra düşmesini beklerken yükselmiş.

Ateş Kuşları’nın 2.bölümde düşüp 3.’de yükselmesi bana pek inandırıcı gelmedi.

cokiyitvci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,370
Puanı
1,060
Kızılcık Şerbeti kötü düşmüş. ABC1’de neredeyse 2 reytinlik bir düşüş var.

Yalı Çapkını seyircinin twitter’daki onca tantanasından sonra düşmesini beklerken yükselmiş.

Ateş Kuşları’nın 2.bölümde düşüp 3.’de yükselmesi bana pek inandırıcı gelmedi.
Çoğu kişiye inandırıcı gelmedi zaten ATEŞ KUŞLARI'nın 3. bölüm'de yükselmesi.

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,937
Puanı
1,061
Kızılcık Şerbeti zirveyi alır derken kırmızıları almış. :F Bu dizinin Yalı Çapkını'nın başarısı ölçüsünde başarılı olduğu ortada yani ancak o müsaade edip düştükçe yükselebilir, o yükseldikçe de gerisin geri düşer. Kanal da bu diziyi bu güne koyarken başına geleceği tahmin etmiştir o yüzden isyan etmeye gerek yok. :A

Ateş Kuşları 2. bölümde düşmüştü ama bu hafta yine toparlanmış. Ortiler sıkılıp bırakana kadar iyi reyting alıp senarist değiştirince düşer alıştık artık. :A

Yalı Çapkını fanları sosyal medyada ayaklanmıştı ama görüldüğü gibi olumsuz bir etkisi olmamış hatta geçen hafta kaybettiğini geri almış. Reyting sistemiyle Twitter'ın aynı kafada işlemediğini bir kez daha anladık. :A

Barbaros Hayreddin başka kanalda olsa bu iğrenç reytingleriyle çoktan bitmişti ama TRT etkisi yüzünden kolay kurtulamayacağız. :T:

• Beğendim
Reactions: 12.Adam

BARON疼痛

Favori Üye
Reaksiyon puanı
4,434
Puanı
409
Pop Tv GIF by Schitt's Creek

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,937
Puanı
1,061
Rüyanda göremeyeceğin reytingler bunlar kudurma, kandilleri takip ediyorsun ya git bari dua et dizimi bitirmesinler diye :F :F :F :A:A:A:A:A:A
Bugün pazar olmamasına rağmen sürekli Güzel Günler'i öne sürmen. :A Şerbet'e kıyasla daha az reyting alıyor olabilir ama en azından hiçbir zaman böyle absürt düşüşler yaşamadı. :Z

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,147
Puanı
1,060
2. Bölüm'de düşen dizi ATV'de tüm gruplarda artmış, başka kanalda olsa düşerdi. (TRT 1'de de olsa artardı)

Yalı Çapkını çok tanıtım yaptı ondan arttı. Bölüm kötüydü tek son kısmı iyiydi.

KŞ 5.60'a düşmüş. Çok düşmüş. @mrt-06 Sence neden?

BHSF tutmadı, hayret TRT 1'de binde bir de olsa tutmayan iş gördük. :D @Angelica

Ben dün sana Yalı Çapkınında yükseliş bekliyorum demiştim :D

• Güldürdün
Reactions: cokiyitvci