27 Eylül 2020 Pazar Reyting Sonuçları

Bugün Hangi Yapımı İzleyeceksiniz/İzlediniz?

• Kullanılan toplam oy
    17

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,937
Puanı
1,061
Menajerimi Ara tekrarı çok iyi gitmiş. :Z Ben Star'ın yerinde olsam salı reytinglerini beklemeden jet hızıyla gününü değiştirirdim çünkü o kadar yapım arasında ilk 20'ye girebilmesi salı günü potansiyeline ulaşamadığını açıkça gösteriyor.

19MENAJERIMI ARA (TKR)STAR TV1.373.84
14MENAJERIMI ARA (TKR)STAR TV1.464.16
12MENAJERIMI ARA (TKR)STAR TV1.794.64

Savaşçı gider ayak uçmuş ve Öğretmen'in işini zora sokmuş. Acaba o başlayana kadar günü Yaparsın Aşkım'la geçirip onu koymak için Zümrüdüanka'nın bitmesini mi beklerler. Özel bölümü pek iyi gitmemiş ama gecenin köründe yayınlandığı için normal.

Arıza düşmüş dediğim gibi bir AB dizisi daha çok rahat barınabilir bu günde.

• Beğendim
Reactions: Gerekli24

Carpe Diem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,327
Puanı
860
Menajerimi Ara tekrarı çok iyi gitmiş. :Z Ben Star'ın yerinde olsam salı reytinglerini beklemeden jet hızıyla gününü değiştirirdim çünkü o kadar yapım arasında ilk 20'ye girebilmesi salı günü potansiyeline ulaşamadığını açıkça gösteriyor.

Savaşçı gider ayak uçmuş ve Öğretmen'in işini zora sokmuş. Acaba o başlayana kadar günü Yaparsın Aşkım'la geçirip onu koymak için Zümrüdüanka'nın bitmesini mi beklerler. Özel bölümü pek iyi gitmemiş ama gecenin köründe yayınlandığı için normal.

İnşallah yükselir yada günü değişir menejerimi ara nın bitmesini istemiyorum

• Beğendim
Reactions: Gerekli24

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,937
Puanı
1,061

Tahmin ettiğim gibi pazara Yaparsın Aşkım'ı koymuşlar. O zaman cumartesi duasına devam. :A

Hazem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,632
Puanı
1,060
Arıza düşmüş. Herkes maça bağlamış ama maç 20.55'te bitti bence etki etmemiştir.

ÇGH2 yükselmiş özetsiz gidince AB'de ilk 5'e girmesi iyi, kanal hemen bitirme kararı almaz.

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,924
Puanı
1,060
Herkeste Arıza batmış gibi konuşuş, olur böyle ufak düşüşler. ABC'deki artışı kimse görmüyor.

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Dizinin ismi Arıza mı yoksa A.Rıza mı?
Tam bunu yazacaktım, sen yazmışsın. :D

İlk hafta reytinglerde acaba yanlış mı ismi girildi diye düşünmüştüm, tekrarları falan da ful A. Rıza diye geçiyor. Büyük ihtimalle Tolga'nın karakterinin adı A. Rıza falandır. İzleyen birisi aydınlatsın bizi...

• Beğendim
Reactions: 12.Adam and Hazem

Hazem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,632
Puanı
1,060
  • Beğendim
Reactions: Yiğitt

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,926
Puanı
1,060
Dizinin ismi Arıza mı yoksa A.Rıza mı?
Tam bunu yazacaktım, sen yazmışsın. :D

İlk hafta reytinglerde acaba yanlış mı ismi girildi diye düşünmüştüm, tekrarları falan da ful A. Rıza diye geçiyor. Büyük ihtimalle Tolga'nın karakterinin adı A. Rıza falandır. İzleyen birisi aydınlatsın bizi...
Afişlerde (logo) A.Rıza olarak geçiyor ama fragmanlar ve dizi hakkında ki haberlerde Arıza olarak geçmekte.
Ali Rıza'nın Arıza bir karaktere dönüşünü izliyoruz.

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and Yiğitt

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Afişlerde (logo) A.Rıza olarak geçiyor ama fragmanlar ve dizi hakkında ki haberlerde Arıza olarak geçmekte.
Ali Rıza'nın Arıza bir karaktere dönüşünü izliyoruz.
Çok tuhaf. :D Dediğin gibi afiş ve fragmanlarda hep ARIZA olarak gördük, sadece reyting sonuçlarında A.Rıza olarak gördüm. İlklerin kanalına ilkler yakışır. :A

• Beğendim
Reactions: 12.Adam and Dosi

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,926
Puanı
1,060
Baktığında kendinde görürsün. Fragmanlarda kapak ismi A.Rıza (logo olarak adlandırdım) ama video ismi Arıza ve dizinin haberlerini paylaşırken de Arıza diye yazılmakta.
Çok tuhaf. :D Dediğin gibi afiş ve fragmanlarda hep ARIZA olarak gördük, sadece reyting sonuçlarında A.Rıza olarak gördüm. İlklerin kanalına ilkler yakışır. :A
A.Rıza daha bi havalı durduğu için yapmışlardır :A ama fikir güzel. Kendi halinde olan Şöför arıza bir karaktere dönüşüyor yani kısacası belalı ama kötülere belalı :A

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam

Doğan

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,114
Puanı
710
İlklerin kanalı Show tv den çıkıyor diğer kanallar kapıyor..Arızayıda kaptırmasında..

Hazem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,632
Puanı
1,060
Baktığında kendinde görürsün. Fragmanlarda kapak ismi A.Rıza (logo olarak adlandırdım) ama video ismi Arıza ve dizinin haberlerini paylaşırken de Arıza diye yazılmakta.

A.Rıza daha bi havalı durduğu için yapmışlardır :A ama fikir güzel. Kendi halinde olan Şöför arıza bir karaktere dönüşüyor yani kısacası belalı ama kötülere belalı :A
Doğrudur inanmadım demedim zaten sadece tuhaf geldiği için öyle dedim.

• Beğendim
Reactions: 12.Adam and Dosi