26 Ekim 2013 Cumartesi Reyting Sonuçları

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan xBUGRAx
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Fatih Harbiye bu anlıkta da artış yaşayarak 6.31'i kapmış. :Z

Fatih Harbiye 2 dakika reklam arasına girdi @xBUGRAx

Bu arada konusu değil ama söyleyim. İncelerken gördüm. Güneşi Beklerken için en uygun gün Çarşambaymış. A/B`de Muhteşeme kafa tutabilir, zirve için mücadele verir. Totalde ise Pazar aldığı reytingi alsa 2. oluyor. Pazar YST özet ve küçük Geline rağmen 5 reytingi geçip 4. olabiliyorsa başarılı demektir. :)
haklısın çarşamba muhteşemi devirir rahat ama pazarı ne yapacak kanal d zaten zar sor dizi tuturuyor

Adını Kalbime Yazdım berbat gidiyor. Diziden en azından 3 bekliyordum ben.

Arka Sokaklar ve Şefkat Tepe gayet iyi gidiyorlar.

haklısın çarşamba muhteşemi devirir rahat ama pazarı ne yapacak kanal d zaten zar sor dizi tuturuyor
Geçen bölüm 8.40 Güneşi Beklerken almış, 8.20 Muhteşem. bence Çarşamba şansı olabilir. Üstelik 9 reytinglik Acuna rağmen almış Güneşi Beklerken bu oranı.

Totalde 5.58 almış ama YST özet çok izleniyor. Bir de Küçük Gelin var. 9 reyting, 8 reyting, 7 reyting - buna karşı 5.58 alıyorsa bence başarılıdır. Çarşambaya geçse belki totalde de zorlar en kötü ihtimal 6`yı geçer.

Pazara A.Ş.K. uygun bence. Zaten düşüş yaşıyor. O gün de benzer oranı alır. Ama Kanal D yerinden kımıldatmaz Güneşi Beklerkeni. Ben zirve mücadelesi ve sıra için söyledim. Pazar Acun ne yapar eder Justin falan çıkarır zirveyi kaptırmaz. Çarşamba ama öyle bir şey söz konusu değil. Hem Muhteşem bitince bakarsın zirveyi sağlamlaştırır. :X

showun bu dizisi görünen o ki tamamen mardine taşınacak o zaman agır bir total dizisi daha olacak. bu yüzden rtükten aldıgım bilgiye göre cumartesini total bayramı ilan edecekmiş ))))

yine my yi devirme planları bari şu cumartesi günü yapmayın :F

rıza baba coşar bu akşam ama erke nbitecek :(

Geçen bölüm 8.40 Güneşi Beklerken almış, 8.20 Muhteşem. bence Çarşamba şansı olabilir. Üstelik 9 reytinglik Acuna rağmen almış Güneşi Beklerken bu oranı.

Totalde 5.58 almış ama YST özet çok izleniyor. Bir de Küçük Gelin var. 9 reyting, 8 reyting, 7 reyting - buna karşı 5.58 alıyorsa bence başarılıdır. Çarşambaya geçse belki totalde de zorlar en kötü ihtimal 6`yı geçer.

Pazara A.Ş.K. uygun bence. Zaten düşüş yaşıyor. O gün de benzer oranı alır. Ama Kanal D yerinden kımıldatmaz Güneşi Beklerkeni. Ben zirve mücadelesi ve sıra için söyledim. Pazar Acun ne yapar eder Justin falan çıkarır zirveyi kaptırmaz. Çarşamba ama öyle bir şey söz konusu değil. Hem Muhteşem bitince bakarsın zirveyi sağlamlaştırır. :X
dediklerin dogru ama gün birincisi ilam olacam diye kanal d riske girmez sonuçta elinde bir dizi var düzgün reyting alan.

Adını Kalbime Yazdım berbat gidiyor. Diziden en azından 3 bekliyordum ben.

Arka Sokaklar ve Şefkat Tepe gayet iyi gidiyorlar.
adına kalbime yazdım yükselir merak etme . totalciler için özel yazılmış bir dizi bir total izleyici ne ister diye düşüp yazmışlar )))

dediklerin dogru ama gün birincisi ilam olacam diye kanal d riske girmez sonuçta elinde bir dizi var düzgün reyting alan.
O da doğru ama bence Pazarda kalması risk. Acun olduğu günlerde maşallah kendisiyle beraber özeti de rakip oluyor. Buna bir de klişe baloncuğu Küçük Gelin de eklenince totalde ancak 4. olabiliyor dizi.

Çarşamba ama en berbat ihtimal bile olsa iki grupta da 2. olur çok rahat dizi.

Kanal D de bu dertli senesinde 1 gün bile olsa gün 1. liği kapmış olur. :X

Zaten A/B`de kapabilir. O da 2 dizisiyle. Yalan Dünya ve Güneşi Beklerken.

Yalan Dünya geçen sene de buna benzer tablo çizmiş. Gelecek hafta yükselmesi lazım eğer yükselmezse artık TNS`yi çöp ilan edebiliriz...