25 Aralık 2013 Çarşamba Reyting Sonuçları

Doksanlarda Reklammış Vicdan'a gün doğdu.

Şu Show TV'nin çok akılsız yöneticileri var acemi bir halttan anladıkları yok. :) Ne diyim yazıklar olsun be. :)

Son düzenleme:
O Ses de gitti. Pazartesi de Karadayı gitmiş neyse konumuz bu değil. Vicdan'daki bu cesaret ne? Kalkar yayından artık yayında.
Karadayı 75 dakika reklamsız gitti,napaydı O ses'in karşısında sürekli reklama mı gireydi.
Sonuçta 4 kuşak reklamını verdi.

valla ben takdir ediyorum şu hareketlerini ekranda pis oyunlar dönmesinden iyidir yok reklamsız gitmeler yok haftadan haftaya stratejiler yapmalar şikeden farkı yok bunun

abooovvv fox haber 7 alır :F
Ap×al bir strateji yapmışlar, reklam, reklam. :) Milleti Ap#al yerine koyuyorlar yazık. :)

Karadayı 75 dakika reklamsız gitti,napaydı O ses'in karşısında sürekli reklama mı gireydi.
Sonuçta 4 kuşak reklamını verdi.
Niye Karadayı'yı savunmaya kalktın ki direkt? :) STV dizilerine gönderme yaptım belki onlar da uzun süre reklamsız gidiyor.

21:15 - 21:30 #sbt #reyting'leri 1) STAR: 9.25 2) ATV: 4.52 3) SMNYL TV: 4.35 4) SHOW: 3.84 5) FOX: 2.88

Muhteşem Yüzyıl bir anda 9.25 alarak tüm rakiplerine fark atmış. 😱

Doksanlar 4.52'ye fırlayarak çok iyi gitmiş bu anlıkta. 😀

Çocuklar Duymasın reklamıyla iyi gitmiş. 🙂

Sevdaluk neden düştü bu kadar, reklam mıydı? :)

Son düzenleme:
My uçmuş. :oley: Sevdaluk Pis Yedili'yi mumla aratıyor. :A :Z

My uçmuş. :oley: Sevdaluk Pis Yedili'yi mumla aratıyor. :A :Z

Aynen öyle oldu valla. Sevdaluk iyi gidiyor fakat tam olarak iyi denilemez. Pis Yedili için kötü oldu gerçekten. Çünkü dizi Çarşamba'dan başka bir günde başarılı olamıyor. Gani Müjde de şok oldu sanırım Perşembe günkü sonuçları görünce. Çünkü hiçbir tweet atmamış diziyle ilgili. Show TV'ye kızmıştır tabii adam. :D