25 Aralık 2013 Çarşamba Reyting Sonuçları

gözlemci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
12,604
Puanı
861
Bu arada Muhteşem Yüzyıldaki Hürrem yani Vahide Gördümün giydiği elbiselerin neden boğazları hep kapalı diğer sultanlar boğazları nerelerine kadar açık dolaşırken... :) :)

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,700
Puanı
1,061
ben sevdiğim bölümlerin tns de düşük sevmediğim bölümlerin yüksek almasına alıştım artık şaşırmıyorum denekler neye göre karar veriyor onları kendi haline bıraktım ..

mesela karadayının bundan üç hafta önce muhteşem bir bölümü vardı reytingi beklentilerin çok altında geldi bu hafta pekde tempo yoktu arada sıkıcı bölümlerde vardı 13 reytinglere çıktı ben deneklerin tenekeleşmesinden bişey anlamadım:)
Sanırım haklısın. Eğer yarın düşük gelirse bu dediğine tamamıyla hak vereceğim ben de.

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Bu sistemde yeni dizi tutturmak çok zor artık Sevdaluk da bundan nasibini almış gibi.

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,335
Puanı
1,059
dikkat et hürrem teyzeye yakalanma seni kazana atar pişirir :)

hürrem yaşlılıktan önünü göremiyor o dönem 12 numara gözlüklerde icat edilmemiş sülüman diye sümbül ağayı kucaklıyor aradabir ondan çekinmem ayyaşta kafayı çekip nurbanu diye karyolaya yanaşıyordur ondanda bir cacık olmaz bizim nurbanuyla önümüz açık yeterki açık olan önlerimizi birbirine doğru çevirelim:)

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
134,407
Puanı
1,061
hürrem yaşlılıktan önünü göremiyor o dönem 12 numara gözlüklerde icat edilmemiş sülüman diye sümbül ağayı kucaklıyor aradabir ondan çekinmem ayyaşta kafayı çekip nurbanu diye karyolaya yanaşıyordur ondanda bir cacık olmaz bizim nurbanuyla önümüz açık yeterki açık olan önlerimizi birbirine doğru çevirelim:)
onun eli ayağı sümbülü var kendi göremese de sümpül görür sen merak etme :)

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,911
Puanı
1,060
@denizz19 bu Demet Akbağ'nın karakterinin neden kocası ve çocugu yok?? Hiç mi evlenmemiş? Kardeşiyle arası niye açık:confused:

gözlemci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
12,604
Puanı
861
Reytingler bu gece çok düşük muhteşem bile zar zor başlarda 9 u gördü ve ümidi kesti artık göremiyor..ama tns de yüksek çıkıcaktır.olan sevdaluka oldu dizi umarım arttırır haftaya reytinglerini:) bu hafta aşırı düşük...

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,335
Puanı
1,059
onun eli ayağı sümbülü var kendi göremese de sümpül görür sen merak etme :)

sümbülü selimin yanına atarız ayyaşta anlamaz nurbanu diye sümbüle yanaşır?:) tabi sümbülde bu duruma dünden razıdır:) aradığı şeyi bulmuştur..... bundan sonrasına o da karışmaz artık olayı gidişine bırakır:)

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,700
Puanı
1,061
@denizz19 bu Demet Akbağ'nın karakterinin neden kocası ve çocugu yok?? Hiç mi evlenmemiş? Kardeşiyle arası niye açık:confused:
Çocuğu yok ve evlenmemiş diye biliyorum. Ali İhsan ile önceden bir şey oluyor ama sonra bir şey olup kaçıp gidiyormuş Demet Akbağ bunun vurgusunu yapmışlardı ama net olarak açıklanmadı henüz. Kardeşiyle açık değil arası aslında sadece kardeşinin oğlu İngiltere'ye dönmeyip ilk Adalet'in evine geldiğini gördü biraz tartıştılar orada. :)