25 Aralık 2013 Çarşamba Reyting Sonuçları

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,703
Puanı
1,061
bu yorumun süper ..

reytinge göre bu hafta iyi veya kötü gitti diyen arkadaşlardan değilsin demekki:)
Bu hafta fragman güzel ve eğlenceli görünüyordu aslında ama dizi başladığında tempo düşüyor anlamıyorum. Duygusal sahneler güzel ama can evinden vurmaları gerekiyor biraz da ayrıca komediyi de arttırırlarsa iyi olur. Bu hafta SBT düşük geldi ama acaba diyorum TNS yüksek gelir mi bilemedim düşecek gibi. Bu bölüm geçen bölüme göre daha iyi gibi çünkü.

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,335
Puanı
1,059
Bu hafta fragman güzel ve eğlenceli görünüyordu aslında ama dizi başladığında tempo düşüyor anlamıyorum. Duygusal sahneler güzel ama can evinden vurmaları gerekiyor biraz da ayrıca komediyi de arttırırlarsa iyi olur. Bu hafta SBT düşük geldi ama acaba diyorum TNS yüksek gelir mi bilemedim düşecek gibi. Bu bölüm geçen bölüme göre daha iyi gibi çünkü.

ben sevdiğim bölümlerin tns de düşük sevmediğim bölümlerin yüksek almasına alıştım artık şaşırmıyorum denekler neye göre karar veriyor onları kendi haline bıraktım ..

mesela karadayının bundan üç hafta önce muhteşem bir bölümü vardı reytingi beklentilerin çok altında geldi bu hafta pekde tempo yoktu arada sıkıcı bölümlerde vardı 13 reytinglere çıktı ben deneklerin tenekeleşmesinden bişey anlamadım:)

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,703
Puanı
1,061
Sevdaluk 4.bölümde tempo arttırmak zorunda artık. Çünkü dizi ne kadar çok bölüm tüketirse izleyici çekmesi o kadar düşer kaldı ki şuan ilk bölümlerde ne kadar izleyici çekerse o kadar kârdır.