24 Eylül 2021 Cuma Reyting Sonuçları

Bu akşam ne izleyeceksiniz/izlediniz?

• Kim Milyoner Olmak İster? | ATV

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    15

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,945
Puanı
1,061
1,14 (36)
0,88 (40)
1,04 (34)

0,82 (53)
0,44 (85)
0,88 (44)
------

Ne yalan mı:A İnsanın içini bayıyor :F
Yoo valla gayet akıcı gidiyor arka fonu zılgıt döşeli Total dizilerinle karıştırdın zaar. :A Ayrıca yorum yapacaksan düzgün yap spontane bu anlamda kullanılmıyor. :A
------

Kırmızı Oda bu sezon beklentimin altında gidecek galiba (reyting olarak) oysa ki hikayeler geçen sezonki kadar ilgi çekici. Yani bilmiyorum belki alakası yoktur ama ilk başladığı 15 dakika boyunca aralıksız alt bant reklamı, iki defa 30 dakika reklam falan etkiliyor bence. Keşke başka bir kanalda olsaydı dizi.

Arka Sokaklar o rezil bölümle böyle yükselmesi üzücü. ABC1'de neredeyse Kırmızı Oda ile aynı oranları alması şaka gibi bir durum.

Aşk Mantık İntikam bütün sezon boyunca böyle gitmeyeceği aşikar. Klasik birçok yaz dizisi gibi zamanla düşecektir ve 2-3 bandına inecektir bence tabi hemen değil yeni yıl zamanları belki.
Bu bölüm ilkinden daha iyiydi ve reytingler arttı bence bu bölümün etkisi de gelecek hafta olumlu şekilde görülür. Bir de ilk sezonun sonundaki hatalar yüzünden kaçan izleyiciler kolay kolay dönmüyor maalesef.

Son düzenleme:

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,437
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,012
Puanı
1,060
  • Güldürdün
Reactions: 12.Adam

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,437
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
Boşver sen İmkansız gelince onu izle, 16 yıldır yetmiştir artıı bu :A
Ben internetten seyrederim imkansızı benim medya planlaması öğretmeni söyledi öyle konuların toplanabilmeliyiz için 20 bölüm şanş lazım ben kendi kanalımda olan diziye 20 bölümlük anlaşma yapıyorum @slhttnmtl

Maskeli Fedai

Favori Üye
Reaksiyon puanı
37,566
Puanı
1,059
  • Güldürdün
Reactions: 12.Adam

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,012
Puanı
1,060
Ben internetten seyrederim imkansızı benim medya planlaması öğretmeni söyledi öyle konuların toplanabilmeliyiz için 20 bölüm şanş lazım ben kendi kanalımda olan diziye 20 bölümlük anlaşma yapıyorum @slhttnmtl
Bazen çok sapıtıyorlar ama 20 bölüm gerçekten gerekli, sen de en iyisini yapıyorsun
------

Kırmızı oda güçlenmez bu saatten sonra :A
6 alıp AşkMİ'yi düşürmesi bize yeter, gerçi onu görene kadar İmkansız gelebilir ama :A

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and cookies

Carpe Diem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,343
Puanı
860

cookies

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
18,793
Puanı
1,060
Bazen çok sapıtıyorlar ama 20 bölüm gerçekten gerekli, sen de en iyisini yapıyorsun
------

6 alıp AşkMİ'yi düşürmesi bize yeter, gerçi onu görene kadar İmkansız gelebilir ama :A
6 alamaz kırmızı oda artık.
------

@slhttnmtl aşkmi ancak kendi kendine düşer senaryo saçmalayıp diğer türlü kırmızı odaya izleyici vermez

• Üzücü
Reactions: slhttnmtl

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,012
Puanı
1,060
Bomba gibi geliyor :Z

Total’de zirveyi alamazsak bile AB'de açık ara zirveyi alırız :Z
Her sene cumaya yeni bir AB zirvesi gerekiyor zaten, Bizim Hikaye gibi dramı çok Total havasında yapmazlarsa rahat zirveye oynar. :Z
------

6 alamaz kırmızı oda artık.
------

@slhttnmtl aşkmi ancak kendi kendine düşer senaryo saçmalayıp diğer türlü kırmızı odaya izleyici vermez
Zaten saçmaladı ama bu dönemde tam entrika gerektiği için akıllı davrandılar, neyae bir ümit artık... :(

cookies

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
18,793
Puanı
1,060
Her sene cumaya yeni bir AB zirvesi gerekiyor zaten, Bizim Hikaye gibi dramı çok Total havasında yapmazlarsa rahat zirveye oynar. :Z
------

Zaten saçmaladı ama bu dönemde tam entrika gerektiği için akıllı davrandılar, neyae bir ümit artık... :(
Senin dediğin gibi Aşkmiyi cumartesiye alabilirler son yaz biter yakında :A Kırmızı Oda bu saatten sonra yükselemez ama Arka sokaklarda totalde yükselir yükselirse vurulmayla falan ama o da aşkmiden reyting alamaz izleyicileri farklı :A

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,012
Puanı
1,060
Senin dediğin gibi Aşkmiyi cumartesiye alabilirler son yaz biter yakında :A Kırmızı Oda bu saatten sonra yükselemez ama Arka sokaklarda totalde yükselir yükselirse vurulmayla falan ama o da aşkmiden reyting alamaz izleyicileri farklı :A
Son Yaz bitmesin ya, izlemediğim dizi gerçi neden dert oluyor bilmiyorum ama, AşkMİ'yi bir haftalığına çok güçlü bir güne alsınlar habersiz, sonra da düşük alınca yatından kaldırsınlar :A :A

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
'Destan' dizisi Ekim'in ikinci haftasına yetiştirilerek cumaya gelmeli, cuma liderliğine oynayabilir senaryoya bağlı tabi. :X

TRT1'in 'Kıbrıs' dizisi bugün ne yapar bilemiyorum ama kanalı mutlu eden oranlar alabilir.