24 Eylül 2021 Cuma Reyting Sonuçları

Bu akşam ne izleyeceksiniz/izlediniz?

• Kim Milyoner Olmak İster? | ATV

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    15

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,794
Puanı
1,061
Reyting-Sonuclari-Fav10.jpg

Dün akşamın reyting sonuçları belli oldu.
Total ve ABC1'de 'Aşk Mantık İntikam', AB'de 'Kırmızı Oda' zirvede!
  • Yazın en çok izlenen dizisi olan 'Aşk Mantık İntikam' zirvedeki yerini korusa da tüm gruplarda düşüş yaşadı.​
  • 'Kırmızı Oda' Total ve AB'de yükselip ABC1'de düşerken 'Arka Sokaklar' üç grupta reytingini arttırdı.​
  • Show TV'nin yeni dizisi 'Yalancı' özellikle AB'de belirgin bir artış yaşasa da oranları hala vasat.​

screenshot-1-5mr4.jpg

reyting-son-2.jpg

------

Son düzenleme:
  • Beğendim
Reactions: Gerekli24

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,794
Puanı
1,061
Yarını iple çekiyorum. :A

Yeni yıla kalmaz, sen bile bırakırsın diziyi. :A
Kişi kendinden bilir işi diye boşa demiyorum. :A Öve öve bitiremediğin Masumlar'ı iki haftada bırakma aşamasına geldin diye aynı şeyi benim de yapacağımı iddia ediyorsun ama dizimin her şeyinden aşırı memnunum boşa bekleme. :Z

• Güldürdün
Reactions: kerem

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,595
Puanı
1,060
Kişi kendinden bilir işi diye boşa demiyorum. :A Öve öve bitiremediğin Masumlar'ı iki haftada bırakma aşamasına geldin diye aynı şeyi benim de yapacağımı iddia ediyorsun ama dizimin her şeyinden aşırı memnunum boşa bekleme. :Z
Yoo, izleyemedim ki bırakma aşamasına geleyim. 2-3 sahnesini izledim, beklediğimi bulamadım sadece. :A

Yarın sabah reytingler için şimdiden bir bahane ararsan iyi olur. :Z

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,317
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
'Aşk Mantık İntikam' üç grupta da düşüş yaşasa da oranları hala çok iyi. TOTAL ve ABC1 zirvesinde yer alıyor, birkaç haftaya TOTAL zirvesi Arka Sokaklar'a gidebilir.

'Arka Sokaklar' üç grupta da oranlarını artırmış, haftaya +6 reytingi geçer gibi görünüyor. Diğer grupları toparlamış diyebilirim, klasik AS reytingleri her sezon olduğu gibi zamanla yükselişe doğru geçiyor.

'Kırmızı Oda' ABC1'de düşmüş, diğer iki grupta ise ufak yükseliş yaşamış. Geçen sezon oranlarıyla kıyaslayınca tabi çok düşük geliyor bu oranlar bize...

'Yalancı' üç grupta da yükselmiş ama yeterli oranlarda değil maalesef, AB grubu 4. sıraya kadar yükselmiş ama oran bazında hala düşük kalıyor. Kanalın bol tekrara devam etmesi lazım, haftaya daha da yükselmesi lazım.

Cuma akşamı bariz boşluk var, bir dizi gelip üç grubun da çok rahat zirvesine konabilir. Bakalım hangi kanal bu atağı yapacak? :X

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,317
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
'Aşk Mantık İntikam' üç grupta da düşüş yaşasa da oranları hala çok iyi. TOTAL ve ABC1 zirvesinde yer alıyor, birkaç haftaya TOTAL zirvesi Arka Sokaklar'a gidebilir.

'Arka Sokaklar' üç grupta da oranlarını artırmış, haftaya +6 reytingi geçer gibi görünüyor. Diğer grupları toparlamış diyebilirim, klasik AS reytingleri her sezon olduğu gibi zamanla yükselişe doğru geçiyor.

'Kırmızı Oda' ABC1'de düşmüş, diğer iki grupta ise ufak yükseliş yaşamış. Geçen sezon oranlarıyla kıyaslayınca tabi çok düşük geliyor bu oranlar bize...

'Yalancı' üç grupta da yükselmiş ama yeterli oranlarda değil maalesef, AB grubu 4. sıraya kadar yükselmiş ama oran bazında hala düşük kalıyor. Kanalın bol tekrara devam etmesi lazım, haftaya daha da yükselmesi lazım.

Cuma akşamı bariz boşluk var, bir dizi gelip üç grubun da çok rahat zirvesine konabilir. Bakalım hangi kanal bu atağı yapacak? :X
Konu korona aşısıydı ve aşı olmayanlar @Yiğitt

offensive

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
2,999
Puanı
310
Yalancı iyi gitmiyor…
Kırmızı Oda bari 5+ alsa yani böyle de çok kötü… Belki kışın artar bakalım göreceğiz…

Arka Sokaklar’ı hayatımda hiç izlemedim 15 yıldır, twitterda gündem olmuş neden diye baktım; meğer başrol komser aşı olmalıyız falan demiş, vay efendim iç karışıklık yapıyormuş…
Bilimden bu kadar uzaklaşmak olmaz çok yazık…