24 Eylül 2021 Cuma Reyting Sonuçları

Bu akşam ne izleyeceksiniz/izlediniz?

• Kim Milyoner Olmak İster? | ATV

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    15

soo

Favori Üye
Reaksiyon puanı
1,323
Puanı
264
Yalancı yı 2 haftadır keyifle izliyorum fakat dizinin konusu oldukça kısıtlı ne şekilde uzatılır, ya da Bi yerden sonra saçmalamaya başlar mı diye endişelenmiyor değilim. Bu hafta özellikle AB biraz yükselmiş ama yine de yeterli değil.

Arka Sokaklar iyi gidiyor kışa doğru daha da yükselecektir.

Kırmızı Oda geçen sezonki oranlarından uzak ama onunda kışa doğru yükseleceğini düşünüyorum.

• Beğendim
Reactions: ömer karataş

batuhankaralar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,628
Puanı
1,061
Sezon dizileri gelince bitirirler dediğim AMİ hala dimdik ayakta devam ediyor :A Gün daha dolmadı ama bu oranları korursa sezonu garantiledi :D

Arka Sokaklar yavaş yavaş toparlanmaya başladı. Sağlam bir kötü karakter getirip birilerini vurdururlarsa AB'yi yükseltir :A

Yalancı yükselmeye başlasa da bu oranlar hala yeterli değil :( ATV ve TRT dizileri gelmeden 4 reytingi göremezse uyarlandığı dizi kadar sürmez.

Kırmızı Oda'nın 1-2 reytinglere düştüğü günleri görmek dileğiyle :F :F

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,448
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
Yalancı iyi gitmiyor…
Kırmızı Oda bari 5+ alsa yani böyle de çok kötü… Belki kışın artar bakalım göreceğiz…

Arka Sokaklar’ı hayatımda hiç izlemedim 15 yıldır, twitterda gündem olmuş neden diye baktım; meğer başrol komser aşı olmalıyız falan demiş, vay efendim iç karışıklık yapıyormuş…
Bilimden bu kadar uzaklaşmak olmaz çok yazık…
Emniyet müdürü Rıza baba dedi @offensive

cookies

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
18,793
Puanı
1,060
Sezon dizileri gelince bitirirler dediğim AMİ hala dimdik ayakta devam ediyor :A Gün daha dolmadı ama bu oranları korursa sezonu garantiledi :D

Arka Sokaklar yavaş yavaş toparlanmaya başladı. Sağlam bir kötü karakter getirip birilerini vurdururlarsa AB'yi yükseltir :A

Yalancı yükselmeye başlasa da bu oranlar hala yeterli değil :( ATV ve TRT dizileri gelmeden 4 reytingi göremezse uyarlandığı dizi kadar sürmez.

Asıl fox dizisi gelcek cumaya :A

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,953
Puanı
1,061
Kırmızı Oda 5'i geçer diye umutlanmıştım yine 4 bandında kalmış. :( En azından Total'deki 3 küsürden kurtulmuş ve AB'de 1. olmayı sürdürmüş o yüzden yavaş yavaş da olsa yükseleceğine inancım tam. Maalesef geçen sezondaki 1001 Gece ve Sadi hikayelerini uzata uzata izleyicinin büyük kısmını kaçırdığı için hala onun ceremesini çekiyor oysa o bölümler bile 6-7 almışken bu bölümlerin 4'te kalması sinir bozucu. Bu arada Total ve AB'de yükselmişken ikisinin birleşimi olan ABC'de de yükselmesi gerekmiyor muydu saçma olmuş. (b)

Yalancı özellikle AB'de 1 reyting yükselmiş (bu kadarını tahmin etmiyordum açıkçası) ama Show'un 2-3 küsüre tamah etmesi mümkün değil. Zaten bu soğukluğu ve iyi uyarlanamamış olmasıyla daha ne kadar yükselir emin değilim. İçimizden Biri'ne göre daha çok umut vaat ediyor ama böyle devam ederse 8-10. bölüm gibi vedalaşma ihtimalimiz yüksek. :(

Arka Sokaklar Total'de zirveye çok yaklaşmış muhtemelen gelecek hafta 1. olacak. Twitter'da istedikleri kadar tepki gösterip boykot etsinler bu diziden kimse kolay kolay vazgeçemez. :A

FOX'un AMİ düşse de bitirsem diye planlar yaptığına (şimdiden İmkansız için cumayı düşündüklerini öğrendik zaten) eminim ama ne lanet diziyse sezon işleri başlamasına rağmen bir türlü düşemedi şaka gibi. :A
------

Onu da görürsün ama anca gece rüyanda. :A

• Güldürdün
Reactions: batuhankaralar

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,448
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
Kırmızı Oda 5'i geçer diye umutlanmıştım yine 4 bandında kalmış. :( En azından Total'deki 3 küsürden kurtulmuş ve AB'de 1. olmayı sürdürmüş o yüzden yavaş yavaş da olsa yükseleceğine inancım tam. Maalesef geçen sezondaki 1001 Gece ve Sadi hikayesi uzata uzata izleyicinin büyük kısmını kaçırdığı için hala onun ceremesini çekiyor oysa o bölümler bile 6-7 almışken bu bölümlerin 4'te kalması sinir bozucu. Bu arada Total ve AB'de yükselmişken ikisinin birleşimi olan ABC'de de yükselmesi gerekmiyor muydu saçma olmuş. (b)

Yalancı özellikle AB'de 1 reyting yükselmiş (bu kadarını tahmin etmiyordum açıkçası) ama Show'un 2-3 küsüre tamah etmesi mümkün değil. Zaten bu soğukluğu ve iyi uyarlanamamış olmasıyla daha ne kadar yükselir emin değilim. İçimizden Biri'ne göre daha çok umut vaat ediyor ama böyle devam ederse 8-10. bölüm gibi vedalaşma ihtimalimiz yüksek. :(

Arka Sokaklar Total'de zirveye çok yaklaşmış muhtemelen gelecek hafta 1. olacak. Twitter'da istedikleri kadar tepki gösterip boykot etsinler bu diziden kimse kolay kolay vazgeçemez. :A

FOX'un AMİ düşse de bitirsem diye planlar yaptığına (şimdiden İmkansız için cumayı düşündüklerini öğrendik zaten) eminim ama ne lanet diziyse sezon işleri başlamasına rağmen bir türlü düşemedi şaka gibi. :A
------

Onu da görürsün ama anca gece rüyanda. :A
Daha önce boykot edildiği var 342.Bölümde konu dini örgüttü @Aserat

Hazem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,634
Puanı
1,060
Kim Milyoner Olmak İster
Total | 2,65
AB | 2,47
ABC1 | 2,88

Eyvah Eyvah 3 / Star TV
Total | 2,37
AB | 1,78
ABC1 | 2,13

Barbaroslar / Tekrar
Total | 1,61
AB | 2,04
ABC1 | 2,03

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
O dizi en geç 5-10 bölüme patlayacak bekle. :A Ay Yapım dizilerinden uzun ömürlü başarı beklemeyin. :A
Ay Yapım dizileri: Çukur, Yaprak Dökümü, Aşkı Memnu, Medcezir, Kuzey Güney, İçerde, Karadayı, Ezel, Fatmagül'ün Suçu Ne, Kara Sevda... :A

Yargı'nın senaryosunda Sema Ergenekon gibi başarılı bir kalem var, sonuna kadar güveniyorum ona. :Z

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,953
Puanı
1,061
Ay Yapım dizileri: Çukur, Yaprak Dökümü, Aşkı Memnu, Medcezir, Kuzey Güney, İçerde, Karadayı, Ezel, Fatmagül'ün Suçu Ne, Kara Sevda... :A

Yargı'nın senaryosunda Sema Ergenekon gibi başarılı bir kalem var, sonuna kadar güveniyorum ona. :Z
İşte o parlak günler bitti artık. :A

Sema Ergenekon son dönemde hangi diziyi tutturmuş ki başarılı olsun. :A Ömrü Zemheri kadar kısa olmaz ama öyle ahım şahım reytingler de alamayacak. :A

• Güldürdün
  • Sinir Bozucu
Reactions: cookies and Yiğitt

Hazem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,634
Puanı
1,060
Kırmızı Oda bu sezon beklentimin altında gidecek galiba (reyting olarak) oysa ki hikayeler geçen sezonki kadar ilgi çekici. Yani bilmiyorum belki alakası yoktur ama ilk başladığı 15 dakika boyunca aralıksız alt bant reklamı, iki defa 30 dakika reklam falan etkiliyor bence. Keşke başka bir kanalda olsaydı dizi.

Arka Sokaklar o rezil bölümle böyle yükselmesi üzücü. ABC1'de neredeyse Kırmızı Oda ile aynı oranları alması şaka gibi bir durum.

Aşk Mantık İntikam bütün sezon boyunca böyle gitmeyeceği aşikar. Klasik birçok yaz dizisi gibi zamanla düşecektir ve 2-3 bandına inecektir bence tabi hemen değil yeni yıl zamanları belki.

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,448
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
Kırmızı Oda bu sezon beklentimin altında gidecek galiba (reyting olarak) oysa ki hikayeler geçen sezonki kadar ilgi çekici. Yani bilmiyorum belki alakası yoktur ama ilk başladığı 15 dakika boyunca aralıksız alt bant reklamı, iki defa 30 dakika reklam falan etkiliyor bence. Keşke başka bir kanalda olsaydı dizi.

Arka Sokaklar o rezil bölümle böyle yükselmesi üzücü. ABC1'de neredeyse Kırmızı Oda ile aynı oranları alması şaka gibi bir durum.

Aşk Mantık İntikam bütün sezon boyunca böyle gitmeyeceği aşikar. Klasik birçok yaz dizisi gibi zamanla düşecektir ve 2-3 bandına inecektir bence tabi hemen değil yeni yıl zamanları belki.
Benim trombositim var buyüzden aşı olmam gerekiyor trombositede yapışabilir virüs grip virüsü bende trombosite yapışmış akyuvarlar tanımış saldırıya geçtiler sonuç beyin kanaması geçiriyordum Amerika’dan gelen bir ilaçla tedavi ettiler ama bu korona daha tehlikeli mrna aşısı yeni bir tür aşı normal durum virüsün rnası @Hazem

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061