24 Aralık 2013 Salı Reyting Sonuçları

Acun 8 DK daha sabretse yeni günde bitecekti. 😱 Adam yorulmuyor arkadaş ya. 😱

Acun 8 DK daha sabretse yeni günde bitecekti. 😱 Adam yorulmuyor arkadaş ya. 😱
Canlı yayında çok normal bence böyle olması. :) Ne yapsın yani düelloları yetiştirmek zor canlı yayında. Bu kadar da Acun'u kötülemene gerek yok. :)

Kanal D nin koyduğu sinemalar dizilerinden hep daha fazla izleniyor bakalım bana bir soygun yaz nasıl gidicek ? :D

Kötülemedim ki yorulmuyor dedim, nesi kötüleme anlamadım? :)

Özeti kısa tutabilirdi mesela. :)
Ne bilim yine bir iğneleme sezdim Acun'a karşı :X Yorulmaz o merak etme sen. :X Ayrıca özeti kısa tutarsa reytinglerin düşeceğini biliyor. Adam akıllı. :X

Ne bilim yine bir iğneleme sezdim Acun'a karşı :X Yorulmaz o merak etme sen. :X Ayrıca özeti kısa tutarsa reytinglerin düşeceğini biliyor. Adam akıllı. :X
Bende onu diyorum ne iğnelemesi açık ve net 8 DK daha sıksa yeni güne girecez. :D Madem zorlanıyor dediğin gibi canlı yayında o zaman özeti kısa tutsun ben mi söylüycem bunları yani. :)

Bende onu diyorum ne iğnelemesi açık ve net 8 DK daha sıksa yeni güne girecez. :D Madem zorlanıyor dediğin gibi Canlı yayında o zaman özeti kısa tutsun ben mi söylüycem bunları yani. :)
Diğer bazı yapımlar da 00:00'da bitiyor. Acun'un eksiği ne ki o da yapar. :D Ayrıca o zorlansa da reyting için üstesinden gelir bir şekilde. :D

00:00 - 00:15 #sbt #reyting'leri 1) KANALD: 4.96 2) FOX: 3.94 3) STAR: 2.59

Bana Bir Soygun Yaz 5'e dayanmış. Kanal D Salı günleri film tutturmayı başarıyor. :)

00:15 - 00:30 #sbt #reyting'leri 1) KANALD: 2.88 2) SHOW: 2.75 3) FOX: 2.54

Son düzenleme:
benim için üzülme yine güzel bir bölümdü.. çalıkuşunu izleyemedim yine:)