21 Eylül 2012 Cuma Reyting Sonuçları

21 Eylül Cuma Hangi Yapımları İzlediniz / İzleyeceksiniz ?

• Taşıyıcı (Fox)

Oy: 0 0.0%
  • İsmail Baki TV (Fox)

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    28
  • Anket kapatılmış .

Lordly

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
1,186
Puanı
284
Dizifilm geçen hafta reyting sonuçlarına "Her şey yalan Emir gerçek." yazmıştı. :D Bu hafta pek sessiz sadece "Huzur Sokağı zirvede." yazmış. :D Bence altına, "Emir de yalan oldu." yazmalı. :D

mhmt53

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6
Puanı
149
Reytingde en çekişmeli sezon bu sezon olacak harika bir reyting çekişmesi olacak

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,331
Puanı
1,059
hükümetin yapısının da önemi büyük insalar merak ediyor muhafazakar inları . 10 yıl önce olsaydı kimse izlenmezdi hakşlısın sebebi muhafakarla bakış açısı ozaman işe yaramazdı.. denekler samanolu kafasında değil reytingleri düşük.

bence destere kendini zorlama koçanı aşagıya çekmek için inslar ordaki aşkı ve muhafakar insları fazla izlemdikleri için merak edior izliyor işte olay bu kadar basit niye kendini yorun :))))

hükümetin yapısının önemi büyük bence de o önemden dolayı tns de hükümet yapısına büyük önem vermiş ve tns nin denek seçiminede yansımış bu önem:)) kendimi zorlamıyorum niye zorlayayım .. ama gerçek hayatta huzur koçanındaki insanlar yok iyinin sütten çıkmış ak kaşık olduğu kötülüğün ise saçın açılmasıyla başladığına dair hiç bir kanıt yok gerçek hayatta... iyilik ve kötülük insanın beyinciğinden geliyor :)) merak etmeye değer bir dizide değil totalde yüksek çıkmasınıda anlarım ama ab grubunun hangi deneklerden seçildiğini çok merak ettim öyle bir diziye meraktan anca 20 dakika katlanabilirsin devamı gelmez .. ab grubunda aldığı oran akla zarar :))

beyazsoy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,169
Puanı
1,059
hükümetin yapısının önemi büyük bence de o önemden dolayı tns de hükümet yapısına büyük önem vermiş ve tns nin denek seçiminede yansımış bu önem:)) kendimi zorlamıyorum niye zorlayayım .. ama gerçek hayatta huzur koçanındaki insanlar yok iyinin sütten çıkmış ak kaşık olduğu kötülüğün ise saçın açılmasıyla başladığına dair hiç bir kanıt yok gerçek hayatta... iyilik ve kötülük insanın beyinciğinden geliyor :)) merak etmeye değer bir dizide değil totalde yüksek çıkmasınıda anlarım ama ab grubunun hangi deneklerden seçildiğini çok merak ettim öyle bir diziye meraktan anca 20 dakika katlanabilirsin devamı gelmez .. ab grubunda aldığı oran akla zarar :))

demek sende pek muhafakar inslarla karşılaşmamışın gerçek bir muhafakar genelde bilal gibi olur. buda islam dinin temelidir. hz Muhamed bir hadisi ben güzel ahlakı tamamlamak için gedim der. yani kısacası güzel ahlaklı olmadan tam müslüman olmazsın. her çevrede dindar gözüküp kötü insalr var. genelde onlar göze çarpar ama bilal gibiler pek dikkati çekmez onlar sakin sessizdir .

diziyi böle yarım saat izlersen olcagı bu :))) tabi sen içiki içen açık giyinenin kötü oldugunu ve bunlar kötü inslar ön yargısı yoksa dizide iki kötü var. biri kocasını aldatan yeşim salkım birde kızını zorla bilale kakalamak isteyen aşırı kapalı güven hokna. partilerden çıkmayan feyza bile yardım sever iyi bir kız olarak resmediliyor arıkana yardım bilem etti :))))

demekki sana bir diziye yargı vermek için 30 dakika yetmiyor :))))) biraz fazla izlememn lazım. bu dizide kapalılar ne mükemell insalar nede açıklar kötü inslar

yaw zaten türkiyenin yarısı hükemete oy vermiş bunun tns ye de yansıması gerçeçi olmaz mı tam tersi olsaydı problem olurdu ( eskiden öyleydi)

Son düzenleme:

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,331
Puanı
1,059
demek sende pek muhafakar inslarla karşılaşmamışın gerçek bir muhafakar genelde bilal gibi olur. buda islam dinin temelidir. hz Muhamed bir hadisi ben güzel ahlakı tamamlamak için gedim der. yani kısacası güzel ahlaklı olmadan tam müslüman olmazsın. her çevrede dindar gözüküp kötü insalr var. genelde onlar göze çarpar ama bilal gibiler pek dikkati çekmez onlar sakin sessizdir .

diziyi böle yarım saat izlersen olcagı bu :))) tabi sen içiki içen açık giyinenin kötü oldugunu ve bunlar kötü inslar ön yargısı yoksa dizide iki kötü var. biri kocasını aldatan yeşim salkım birde kızını zorla bilale kakalamak isteyen aşırı kapalı güven hokna. partilerden çıkmayan feyza bile yardım sever iyi bir kız olarak resmediliyor arıkana yardım bilem etti :))))

demekki sana bir diziye yargı vermek için 30 dakika yetmiyor :))))) biraz fazla izlememn lazım. bu dizide kapalılar ne mükemell insalar nede açıklar kötü inslar

yaw zaten türkiyenin yarısı hükemete oy vermiş bunun tns ye de yansıması gerçeçi olmaz mı tam tersi olsaydı problem olurdu ( eskiden öyleydi)

gerçek muhafazakar bila gibi olurdan başlayalım : öyle olması gerekir ama yok öylesi yani hayali bir saçmlamasyon karakter.. gerçek hayattakilerden cubbeli ahmet hoca gibileride var ve yargılayanda ak parti iktidarı .. yani onlar bile her sakallının hoca olmadığını anlamış..

diziye yarım saatte anlamamışsın diyorsun ama sen dün behzatı 10 dakika izleyip anladın kötü olduğunu ve nihat doğana çevirdin tavsiyene birazda kendin uysan daha iyi olur beyazsoy..

sen başta kaliteyi stv de bulduğunu söylesende yormasan bizi stv dekiler de aynı huzur sokağındaki gibi dörtdörtlük ak saçlı hocalar oraya takıl hayatını yaşa bu kanal D sevgisizliğin arkasında stv kanalına duyduğun hayranlıkmı yatıyor caba tam çözemedim ..

eski filmlerde hatırlarsın genelde üçkağıtcı dolandırıcı hacı hoca takımları vardı filmlerde işlenen 1970 lerde 80 lerde ordan günümüze geldiğimizde değişen şu oldu ordaki üçkağıtçı karakterler artık ak sakallı iyilik dağıtan gerçek hoca karakterlerine büründü ne ordaki toptancı kötüleme anlayışı doğruydu ne de şimdiki her ak sakallıyı nur yüzlü kabul etme anlayışı doğru ortasını bir türlü bulamadınız .. dünyada insanlar ikiye ayrılır iyi insanlar ve kötü insanlar iyi insanlar her toplulukta anlayışta grupta çıkacağı gibi kötü insanlarda her grupta anlayışta insanlar arasında çıkar dünyayı siyah beyaz görmemek lazım gri bakmak lazım .. insanı insan yapan giyimi kuşamı değil... vijdanı sağduyusu karşıdakiyle empati kurabilme yeteneğidir...

beyazsoy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,169
Puanı
1,059
gerçek muhafazakar bila gibi olurdan başlayalım : öyle olması gerekir ama yok öylesi yani hayali bir saçmlamasyon karakter.. gerçek hayattakilerden cubbeli ahmet hoca gibileride var ve yargılayanda ak parti iktidarı .. yani onlar bile her sakallının hoca olmadığını anlamış..

diziye yarım saatte anlamamışsın diyorsun ama sen dün behzatı 10 dakika izleyip anladın kötü olduğunu ve nihat doğana çevirdin tavsiyene birazda kendin uysan daha iyi olur beyazsoy..

sen başta kaliteyi stv de bulduğunu söylesende yormasan bizi stv dekiler de aynı huzur sokağındaki gibi dörtdörtlük ak saçlı hocalar oraya takıl hayatını yaşa bu kanal D sevgisizliğin arkasında stv kanalına duyduğun hayranlıkmı yatıyor caba tam çözemedim ..

eski filmlerde hatırlarsın genelde üçkağıtcı dolandırıcı hacı hoca takımları vardı filmlerde işlenen 1970 lerde 80 lerde ordan günümüze geldiğimizde değişen şu oldu ordaki üçkağıtçı karakterler artık ak sakallı iyilik dağıtan gerçek hoca karakterlerine büründü ne ordaki toptancı kötüleme anlayışı doğruydu ne de şimdiki her ak sakallıyı nur yüzlü kabul etme anlayışı doğru ortasını bir türlü bulamadınız .. dünyada insanlar ikiye ayrılır iyi insanlar ve kötü insanlar iyi insanlar her toplulukta anlayışta grupta çıkacağı gibi kötü insanlarda her grupta anlayışta insanlar arasında çıkar dünyayı siyah beyaz görmemek lazım gri bakmak lazım .. insanı insan yapan giyimi kuşamı değil... vijdanı sağduyusu karşıdakiyle empati kurabilme yeteneğidir...

destere daha benim yazdıklarımı anlamamışsın. ben behzat ç yi dün hiç izlemdim ki:))))) nerden çıkardım izlediğimi .ikincisi kimsenin günahını almayalım cübbeli nin günahı varsa Allah bilir suçu varsa da mahkeme karar verir. ben yukarda yazdım dindar gözüküp kötü insalar var ve bunlar daha çok dikkat çeker ama bilal gibiler dikkat çekemz.

hadi bilal gibi olanlar yok ( onları ben biliyorum da neyse yok sayalım ) bilal uyduruk karakter oldugndan diziyi izlemiyorsun da ebe destere behzat ç. gibi komiseri kim kaybetti de sen buldun :)))))) behzat ç deki tüm karakterler baştan aşagı sallamazsyon karakter . sen behzat ç ye toz kondurma bilale demediğini bırakma oldumu şimdi destere :))))))
burdaki stv hayranlarıyla en ok kapışan benim destere farındasındır umarım.
stvdeki aksakalı dedelrin felsefe yaptıgını aşktan bahsetiğini gördüm destere. sana anlatamadım gitti. bu dizi tv ve roman dünyasında fazla işlenememiş. belki hemen hemen hiç işlenmemiş dünya hayatına dalmış kişlerle dindar kesmi aşkını işliyor. ha dizi mükememl mi değil bunu defalarca söyledim ve eleştirdim ama bir ilk olmasından dolayı ilgi çekiyor işte.

Son düzenleme:

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,331
Puanı
1,059
Beyazsoy haklı destere ne dediğini kendi de bilmiyo saçma sapan aşk tecavüz dizilerini izleyip över ancak beyazsoy doğru diyo

ataks haklı katılıyorum takasa

imzamı atarım :)))

- - - Ekleme - - -

destere daha benim yazdıklarımı anlamamışsın. ben behzat ç yi dün hiç izlemdim ki:))))) nerden çıkardım izlediğimi .ikincisi kimsenin günahını almayalım cübbeli nin günahı varsa Allah bilir suçu varsa da mahkeme karar verir. ben yukarda yazdım dindar gözüküp kötü insalar var ve bunlar daha çok dikkat çeker ama bilal gibiler dikkat çekemz.

hadi bilal gibi olanlar yok ( onları ben biliyorum da neyse yok sayalım ) bilal uyduruk karakter oldugndan diziyi izlemiyorsun da ebe destere behzat ç. gibi komiseri kim kaybetti de sen buldun :)))))) behzat ç deki tüm karakterler baştan aşagı sallamazsyon karakter . sen behzat ç ye toz kondurma bilale demediğini bırakma oldumu şimdi destere :))))))
burdaki stv hayranlarıyla en ok kapışan benim destere farındasındır umarım.
stvdeki aksakalı dedelrin felsefe yaptıgını aşktan bahsetiğini gördüm destere. sana anlatamadım gitti bu dizi tv ve roman dünyasında fazla işlenememiş belki hemen hemen hiç işlenmemiş dünya hayatına dalmış kişlerle dindar kesmi aşkını işliyor. ha dizi mükememl mi değil bunu defalarca söylerdim ve eleştirdim ama bir ilk olmasından dolayı ilgi çekiyor işte.

behzat nasıl biri psikolojik sorunları olan git geller yaşayan bu hayattan bıkmış mesleğindeki sorunlarla boğuşan hatada yapabilen gerçek bir insan elle tutulur gözle görülür herkesin sokakta görebileceği bir karakter polisiye diziler arasında en gerçekçi karakter senin bilal gibi dörtdörtlük biri değil çünkü hatasız kul olmaz diyen büyüklerimiz doğru demiş her iyi insanında hataları günahları sevapları vardır o yüzden behzat gerçek bir karakter ama bilal senaryodan fışkırmış sanal bir karakter..

stv ile zıtlığını biliyorumda stv ayarındaki diziyi öve öve bitirememeni anlayamıyorum özellikle ab grubunda aldığı oranı hangi mantık çerçevesine sığdırıyorsun onu anlamıyorum...

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,209
Puanı
1,059
Dizilerde ki herşeyi gerçekte arıyosan madem kremi ne diye izliyon sözlerin ve eylemlerin bir olsun destere

DR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,016
Puanı
1,061
Mesajları okumadan şöyle bir baktığımızda:

takas destere haksız diyorsa destere kesinlikle haklıdır :D

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,331
Puanı
1,059
Dizilerde ki herşeyi gerçekte arıyosan madem kremi ne diye izliyon sözlerin ve eylemlerin bir olsun destere

diyorsun :)) iyi diyorsunda krem zaten fantastik dizi ben gerçeğim tüm insanlarda benim gibi krem sürsün kendine demiyor haryy poiter ve yüzüklerin efendisi de milyonlarca insana hitap ediyor ama orda hayali bir senaryo var gerçek senaryo yok takas ikisini karıştırman pek olmamış :))

- - - Ekleme - - -

Aga yazdıklarını okumadığına eminim :D

doğrudur ağa

imzamı atarım :))))))

beyazsoy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,169
Puanı
1,059
ataks haklı katılıyorum takasa

imzamı atarım :)))

- - - Ekleme - - -

behzat nasıl biri psikolojik sorunları olan git geller yaşayan bu hayattan bıkmış mesleğindeki sorunlarla boğuşan hatada yapabilen gerçek bir insan elle tutulur gözle görülür herkesin sokakta görebileceği bir karakter polisiye diziler arasında en gerçekçi karakter senin bilal gibi dörtdörtlük biri değil çünkü hatasız kul olmaz diyen büyüklerimiz doğru demiş her iyi insanında hataları günahları sevapları vardır o yüzden behzat gerçek bir karakter ama bilal senaryodan fışkırmış sanal bir karakter..

stv ile zıtlığını biliyorumda stv ayarındaki diziyi öve öve bitirememeni anlayamıyorum özellikle ab grubunda aldığı oranı hangi mantık çerçevesine sığdırıyorsun onu anlamıyorum...

destereciğim behzat ç gibi bir komeseri görevde tutmazlar. bunu kaç defa polis müdürleri anlattı böyle komser 5 dakika polislikte barınmaz diye. ama sen böyle bir komsere şahit olduysan bilemiyeceğim :))))

dedim sana bilal gibi çok kişide tanıdım. böyle insalar hatta daha iyilieri bu dünyada yaşıor.

ayrıca huzur sokagını övdüğümü nerde gördün ya . daha dün fsk ya dizi hakında eleştirilerimi yazdın okumuş olman lazım. ben bu dizinin hakkının verilmediğini düşünüyorum senaristin yetrli olmadıgını, islamı dünyayısını yeteri kadar tanımadıgı vurguladım (3. bölümde düzelme var bu konuda demekki müdehale edilmiş) ben daha çok kayıp şehiri ve şuabtı övdüm oyunculuk süper diye ( not bu dzilerin düşük reyting alacagını çünkü genele hitap eden konuları yok dedim)..

sen ön yargılı yaklaşıyon bitanede büyük kanallarda muhafakar insları anlatan bir dizi olmasından neden rahatsız oluyorsun ki bu inslarda burda yaşıyor sonuçta ve azınlıkta değiller yani insalar ekranda kendilerini görünce dizi ne kadar yetersiz olsada izliyor işte bunu anlamayacak ne var.

ab deki yüksek durum normal öbzg gibi klışeler içinde bogulmuş bir dizinin 10 reyting aldıgı ortamda koçan 8 reytingi şaşırtıcı değil. çünkü karşısında düzgün rakip yok cuma günkü dizilerin hemen hepsi defolu tek huzur sokagı farklı ve halktan bişey diyor

- - - Ekleme - - -

destere koş koş kremin başlıyor :)))) içinde hiç başörtülü yok hemide babaanelerin bile başı açık :))))))))))))))))

Son düzenleme:

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,331
Puanı
1,059
destereciğim behzat ç gibi bir komeseri görevde tutmazlar. bunu kaç defa polis müdürleri anlattı böyle komser 5 dakika polislikte barınmaz diye. ama sen böyle bir komsere şahit olduysan bilemiyeceğim :))))

dedim sana bilal gibi çok kişide tanıdım. böyle insalar hatat daha iyilieri bu dünyada yaşıor.

ayrıca huzur sokagını övdüğümü nerde gördün ya . daha dün fsk ya dizi hakında leştirilerimi yazdın okumuş olman lazım. ben bu dizinin hakkının verilmediğini düşünüyorum senaristin yetrli olmadıgını islamı dünyayı yeteri tanımadıgı vurguladım (3. bölümde düzelme var bu konuda demekki müdehale edilmiş) ben daha çok kayıp şehiri ve şuabtı ödüm oyunculuk süper diye ( not bu dzilerin düşük reyting alacagını çünkü genele hitap eden konuları yok dedim)..

sen ön yargılı yaklaşıyon bitanede büyük kanallarda muhafakar insları anlatan bir dizi olmasından neden rahatsız oluyorsun ki bu inslarda burda yaşıyor sonuçta ve azınlıkta değiller yani insalar ekranda kendilerini görünce dizi ne kadar yetersiz olsada izliyor işte bunu anlamayacak ne var.

ab deki yüksek durum normal öbzg gibi klışeler içinde bogulmuş bir dizinin 10 reyting aldıgı ortamda koçan 8 reytingi şaşırtıcı değil. çünkü karşısında düzgün rakip yok cuma günkü dizilerin hemen hepsi defolu tek huzur sokagı farklı ve halktan bişey diyor

muhafazakar insanların ekrandan görünmesinden niye rahatsız olayım beyazsoy öyle bir rahatsızlığım yok.. dizinin aktarılış tarzı yanlış sırf muhafazakar diye bir insanın iyi olduğu işleniyorsa yanlış olan budur mahallede zaten içiçeyiz muhafazkarlarla kimseylede bir sorunum yok gül gibi geçinip gidiyoruz:) anlaşılmayan nokta şurası dizidede kabahat yok dizinin alıntı yaptığı roman fettullahçı bir zata ait o nasıl vermişse öyle çekiyorlar hatta asıl orijinalinde başörtüsüz kızlar yerden yere vuruluyor dizide biraz törpülensede bu asıl kaynakta bozukluk olduğu için bu diziden birşey çıkmaz ortaya .. şimdi yazarın kendisi karşı tarafı görmek istediği gibi işiliyor oysa keramet başörtüsünde değil akılda ve kalpte..

behzat gibi polisleri görevde tutmazlar diyen adam yalan söylüyordur her meslekte behzat gibi karakterler var yok diyen olanı değil halka sunulması gerekenin farklı olması gerektiğini anlatıyor .. behzat gerçekçi bir polisiye olduğu için halka polisi yanlış tanıtıyor tarzı eleştiriler hep olacaktır onların istediği halkın uyutulması oysa üç kuruş maaşla 24 saat çok zor koşullarda mesai yapmaya zorlanan polislik mesleğinde polislerin akıl sağlığını koruması daha zor .. ve bir çok haberdede cinnet geçirenine rastlıyoruz fakat bunları görmememiz gerektiği bize telkin ediliyor o yüzden behzatı sevmezler ama kimin umrunda bu.... varsın sevmesinler

not : kremden rahatsız olanlara krem sürünmelerini tavsiye ediyorum :))

- - - Ekleme - - -

Revan sen okuma zaten anlayamazsın :D :D

- - - Ekleme - - -

Destere huzur sokağı başlarken burdaki herşey gerçektir falan mı yazıyo hey Allah ım ya behzattan daha iyi ve ezmiş behzatı :D

hey allahım ya :)))

imzamı atarım :))))))))))))