2024 | Bu Sene Yaz Mevsimini Nasıl Değerlendireceksiniz / Planlarınız Neler? ✈️🚃⛵🎡🏖️⚽🎶💻👣

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Dosi
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Bu Yaz Mevsimini Nasıl Değerlendireceksiniz / Planlarınız Neler?

• Kullanılan toplam oy
    10

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,742
Puanı
1,060
Holiday Vacation GIF by SunExpress Airlines

Yaz ayına çok kısa bir süre kaldı. Okulların tatil olması artı bayramın yaklaşması ile insanlar tatil planlamaya başladı. Kimi şehir dışı, kimi yurt dışı, kimi ise bulunduğu yerde vaktini geçirmeyi planlıyor.

Peki siz 2024 yaz mevsimini nasıl değerlendirmeyi düşünüyorsunuz?

• Harika
Reactions: cokiyitvci
Denize giderim belki çok sevmesem de denizi. Çoktandır gitmedim çünkü. :D Kitap okuma, film, dizi, yarışma, izleme. Sinemaya gitme tabii ki yine olur. :D Umarım bu yaz cidden Son Durak 6, Oyuncak Hikayesi 5 filmleri çıkar da giderim hemen sinemaya. @Dosi :bhr: Çığlık 7 de bekleniyor ama o öbür sene çıkar artık. :D

• Beğendim
Reactions: Dosi
Yine geçen sene gibi evde film/ kitap okuma harici hepsi.
plan bu yönde ama zaman ne gösterir bilinmez

Vize konuları zorlaştı yurt dışı zor gözüküyor bu sene, İstanbul'un görmediğim bir sürü önemli yerlerinden bazılarını görürüm inşallah. :A

Vize konuları zorlaştı yurt dışı zor gözüküyor bu sene, İstanbul'un görmediğim bir sürü önemli yerlerinden bazılarını görürüm inşallah. :A
Anketide oylasak fena olmaz :A
Ben her sene şehrimizde gitmediğim yerlere giderim diyorum ama sadece sözle kalıyor :A sen başarırsın umarım.

Mayıs ayı burda festival karnaval etkinliklerle dolu. Evde oturmaya fırsat bulmuyorum bu ara:A

• Güldürdün
Reactions: bazinga and 12.Adam