2024 Ağustos Ayının En Favori Üyesi - Bully

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Dosi
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
mantığın nerde mantığı kullanma yok ? orda kazananı kutlarım diyeceğime yanlışlıkla kazma yazmışım :D ne var yani bunda sen hiç yanlış yazmadınmı bugüne kadar :D
Çevir kazı yanmasın :F ‘Kazanan’ ve ‘kazma’ detayını da planlamışsındır sen öyle pis bir adamsın :A Şampiyonluğumun şerefine seni rapor etmiyorum :A

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and tekin
Çevir kazı yanmasın :F ‘Kazanan’ ve ‘kazma’ detayını da planlamışsındır sen öyle pis bir adamsın :A Şampiyonluğumun şerefine seni rapor etmiyorum :A
bak şimdi aynen bu şekilde
kutlarım kazananı
kutlarım kazmayı

ne kadar yakın kelimeler kim olsa şaşırır hangisini seçeyim diye kararsız kalır ben napiyim :D ? bende tercihimi ikinciden yana kullanmışım yanlışlıkla :F

• Güldürdün
Reactions: Bully
bak şimdi aynen bu şekilde
kutlarım kazananı
kutlarım kazmayı

ne kadar yakın kelimeler kim olsa şaşırır hangisini seçeyim diye kararsız kalır ben napiyim :D ? bende tercihimi ikinciden yana kullanmışım yanlışlıkla :F
He elin sürçtü yani çok inandırıcı :A Klavye hatası olmuş tüh hata sonucu gıcık olduğun adama yanlışıkla kazma demişsin bak sen şu işe :A

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and tekin
He elin sürçtü yani çok inandırıcı :A Klavye hatası olmuş tüh hata sonucu gıcık olduğun adama yanlışıkla kazma demişsin bak sen şu işe :A
evet nihayet sonunda anladın , biliyordum bana hak vereceğini neyse anlaştıysak kaldığımız yerden devam edebiliriz :F

• Güldürdün
Ahaha aynen pis şişkolog :A Bana oy vermedi herhalde yoksa daha rekor oyla şampiyon olurdum :A

Galiba @MEnes kullandı ama @MasacRE @Maskeli Fedai @Sherlock beni sattılar… @Dosi
------

Noldu ki yıllığı kazandıktan sonra? :A
------

Teşekkürler Alemdar kardeş :Z
@MEnes i bilmiyorum denk gelmedik aynı anda forumda pek bu ara :A

IMG_3075.jpeg

Geceye hazırım :A şu an külahlı dondurma yiyorum sizin Algida Classic dondurma tarzı @The_Erinch
------

Tebrikler @Bully 😉

@Royal Highness ve @tekin sizleri de tebrik ederim arkadaşlar 😀

Ve son olarak emeğine sağlık @Dosi cim :love1:
Yine ve yeniden sen :bhr:

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and Dosi
Dün bi ara girmiş etiket listende de olduğu için bana oy vermiştir diye düşünüyorum :A

Aman uykularım kaçmasın :A O mevzudan dolayı uyuyamadım zaten o gece :F

Afiyet olsun :A Algida Classics elendi galiba :A
Bu bahsettiğim o bahsettiğimle aynı değil :A
Nasıl elendi ya, sanki o da tur atlayacaktı.

Uykun niye kaçsın? Bugün kavga yok (umarım :A )

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and Bully
@Bully Tebrik ederim... Geldiğin gibi seçildin valla, millet 8 tur dönüyor 🤣🤣🤣

Ama genede etiket listesinde en alta atacam seni 😁😁😁😁

Haydi bakalım tacının sefasını sürr....tebrikler kardeşim 🥳🥳🥳

• Harika
Bu bahsettiğim o bahsettiğimle aynı değil :A
Nasıl elendi ya, sanki o da tur atlayacaktı.

Uykun niye kaçsın? Bugün kavga yok (umarım :A )
Tur atlamış doğru yanlış hatırlamışım :F

Ben memur adamım artık haftaiçi haftasonu fark etmiyor 12-1 gibi uyumam gerekiyor saatimi geçince sıkıntı olabiliyor :A
------

@bazinga ‘ya bak, hemen yapıştırmış etiketi :A hiç bu kadar jet hızıyla olmamıştı :A genelde bir kaç kere etiket sonrası ayarlardı :A @Bully
@bazinga foruma dönmemin şerefine yapmış bir güzellik :A

Etiketime kavuştum :Z Ödülü kapınca mutluluğum ikiye katlandı :Z
------

Tebrikler @Bully kardeşim :)

@Royal Highness ve @tekin sizleri de tebrik ederim kardeşlerim 😀
Teşekkür ederim :Z
------

@Bully Tebrik ederim... Geldiğin gibi seçildin valla, millet 8 tur dönüyor 🤣🤣🤣

Ama genede etiket listesinde en alta atacam seni 😁😁😁😁

Haydi bakalım tacının sefasını sürr....tebrikler kardeşim 🥳🥳🥳
Abi teşekkür ederim halk beni özlemiş saolsunlar :A

Canın saolsun gönüller bir olsun yeter ki :A

Tekrardan teşekkürler :Z

Tur atlamış doğru yanlış hatırlamışım :F

Ben memur adamım artık haftaiçi haftasonu fark etmiyor 12-1 gibi uyumam gerekiyor saatimi geçince sıkıntı olabiliyor :A
------

@bazinga foruma dönmemin şerefine yapmış bir güzellik :A

Etiketime kavuştum :Z Ödülü kapınca mutluluğum ikiye katlandı :Z
------

Teşekkür ederim :Z
Biz memur değiliz sanki :A
Ben genelde sadece Cumartesileri gececi oluyordum ama artık buna Cumayıda ekleyeceğim. Belki bu gece değil, yorgunluk var haftadan kalma.
Sizin 12 bizim 11. Saatler geriye alınınca 10 demek ve ben yeni buraya gelince sen gitmiş olacaksın :A

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and Bully
  • Güldürdün
Biz memur değiliz sanki :A
Ben genelde sadece Cumartesileri gececi oluyordum ama artık buna Cumayıda ekleyeceğim. Belki bu gece değil, yorgunluk var haftadan kalma.
Sizin 12 bizim 11. Saatler geriye alınınca 10 demek ve ben yeni buraya gelince sen gitmiş olacaksın :A
Geceleri buluşamayacaz maalesef yapacak bir şey yok sohbetlerimizi sabah-öğle-akşam yaparız artık :A

Geceleri de denk geldiğin arkadaşlarınla sohbet edersin :A

Önemli değil zaten foruma dönmesem hiç sohbet edemiyor olacaktık :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi
Tebrik ederim @Bully :) Ağustos ayında forumun parlayan yıldızı sendin ve hak ettiğin gibi ayın favori üyesi seçildin 🥳 Bu arada etiketin de çok yakışmış 😎
Tebrikler @Bully kardeş.

@Royal Highness her finalde oyum sana 🤝
Şaşırttın beni @Alemdar :) Çok teşekkür ederim :)
@Royal Highness nasılsın iyimisin yanlışlıkla gidip kötülere oy verirken hiçmi vijdanın sızlamadı :D
4 yıl aradan sonra foruma dönmüş, "emekli" unvanına bakmadan Ağustos ayında herkesten çok aktif olmuş, sayısız mesaj yazmış :)

Neden vicdanım sızlasın yahu :A Adam hak etti :A

• Harika
  • Güldürdün
Reactions: tekin and Bully
Baş satıcı @Sherlock tabi
Utku beyciğimin günahını almak istemem.Fırsatı olmamıştır. :A (İletilerime döndüğü için ılıman davranıyorum.) Hainli Fedai yanar döner işte @DarkLegenD gibi. :A
Yoldaşım benim, daimi destekçim :bhr:

Sabar hain çıktı…
------

Tebrik ederim @Bully :) Ağustos ayında forumun parlayan yıldızı sendin ve hak ettiğin gibi ayın favori üyesi seçildin 🥳 Bu arada etiketin de çok yakışmış 😎

Şaşırttın beni @Alemdar :) Çok teşekkür ederim :)

4 yıl aradan sonra foruma dönmüş, "emekli" unvanına bakmadan Ağustos ayında herkesten çok aktif olmuş, sayısız mesaj yazmış :)

Neden vicdanım sızlasın yahu :A Adam hak etti :A
Çok teşekkür ederim çok naziksin :Z

@tekin e de ağzının payını vermişsin :A