2024 Ağustos Ayının En Favori Üyesi - Bully

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Dosi
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Teşekkürler :Z

5 ay sonra ben, 4 ay sonra sen yarışacaksın :A İkimiz için de yeni bir birincilik neden olmasın? :A
------

Konuyla bugün de güzel bir şekilde ilgilenebilmem için uyumam gerekiyordu :A

Uykun kaçmadan kaçmışsın forumdan evet :A

Aynen @Angelica seni etiket ediyoruz görmüyoruz demiştim ki bu aralar aktifliğin düştü :A
------

Ne kaçıncı yılı be ben yepyeni bir üyeyim daha ilk kez ayın favori üyesi seçiliyorum :A :Z
Olmezsek yarışalım tabi rekabet olsun o kadarlik :)

Keyif alirim seninle yarismaktan. Daha çok var o zamana kim öle kim kala :D

• Güldürdün
Reactions: Bully
Senin garezin bana mı, ben gittim sende gitmişsin :A asıl ben yokken konunla ilgilenmen gerekirdi :A
Dinlendiğim yerde uyuya kalmışım :A uykum çok kaçmadan bakınıp kaçmaya çalışayım :A
------

Ben ve @Bully seni etiket ettik görmedin, etiketsiz mesajları gör ve yorum yap anca :A
------

@serhatt olduğu sürece @xemrexxx anca ceza alacağı zaman yönetimde bahsi geçer. Ne yönetime gelmesi, yanından bile geçmesine müsade etmeyiz :A
------

Seni politikacı seni. Biz anlayacağımızı anladık :A
İşte yorum işte aradığım objektiflik ağzına sağlık canım. :Z
------

Hadi ordan, asıl bizim senden temelli kurtuluşumuz tek bir hamleye bakar :A @serhatt
Beni eğlendirdiği için burada hala. Yoksa çoktan göndermiştim cehennemin dibine. :Z
------

Ok. Bana dokunma da kime dokunursan dokun. :A
Ayağını denk alırsan bir şeycik olmaz. :D

• Harika
Reactions: Dosi
Olmezsek yarışalım tabi rekabet olsun o kadarlik :)

Keyif alirim seninle yarismaktan. Daha çok var o zamana kim öle kim kala :D
Ama biz aynı anda yarışamayacaz işte sen benden 1 ay önce kazandın o yüzden benden 1 ay önce yarışacaksın :F

4-5 ay dediğin nedir ki çabucak geçer :A

Teşekkürler :Z

5 ay sonra ben, 4 ay sonra sen yarışacaksın :A İkimiz için de yeni bir birincilik neden olmasın? :A
------

Konuyla bugün de güzel bir şekilde ilgilenebilmem için uyumam gerekiyordu :A

Uykun kaçmadan kaçmışsın forumdan evet :A

Aynen @Angelica seni etiket ediyoruz görmüyoruz demiştim ki bu aralar aktifliğin düştü :A
------

Ne kaçıncı yılı be ben yepyeni bir üyeyim daha ilk kez ayın favori üyesi seçiliyorum :A :Z
@MasacRE etiketini es geçip umursamamış :A bi kutlama zahmetinde bulunmamış. Anca Fatih Bulut’a laf yetiştirsin :A
Ben gündüz gezmeyi planlıyorum. Havaların soğumasına az kaldı. Fırsatı değerlendireyim :A

@Angelica sonra demesin yok görmedim yok bilmiyorum. Daha ne yapalım :A
------

İşte yorum işte aradığım objektiflik ağzına sağlık canım. :Z
------

Beni eğlendirdiği için burada hala. Yoksa çoktan göndermiştim cehennemin dibine. :Z
------

Ayağını denk alırsan bir şeycik olmaz. :D
Bazı isimlere ban vermiyorsak bu tamda dediğin sebepten :A
@xemrexxx ‘te kendini dokunulmaz sansın :A

• Güldürdün
  • Harika
Reactions: serhatt and Bully
@MasacRE etiketini es geçip umursamamış :A bi kutlama zahmetinde bulunmamış. Anca Fatih Bulut’a laf yetiştirsin :A
Ben gündüz gezmeyi planlıyorum. Havaların soğumasına az kaldı. Fırsatı değerlendireyim :A

------

@MasacRE beni büyük hayal kırıklığına uğrattı.. Sherlock ve Maskeli’den beklerdim ama ondan beklemezdim..

İyi gezmeler :Z Konu bana emanet, akşam geldiğinde sen de katılırsın :A

@Angelica için her şeyi yapıyoruz ama yok o bizi görmüyor :A

• Güldürdün
@MasacRE beni büyük hayal kırıklığına uğrattı.. Sherlock ve Maskeli’den beklerdim ama ondan beklemezdim..

İyi gezmeler :Z Konu bana emanet, akşam geldiğinde sen de katılırsın :A

@Angelica için her şeyi yapıyoruz ama yok o bizi görmüyor :A
Daha gitmiyorum buralardayım ama tabi telefonumu şarja takayım. Plansız bir gezme. Bakalım nerelere gideceğim :A turlayacağım yani :A
Konunun keyfini çıkar :A
------

@Angelica bizi göz ardı ediyor demem ki :A

• Güldürdün

------

Kendini nimetten saymaya devam etsin, bizim sayemizde varolmaya devam ediyor ama haberi yok, nankör. :A

• Güldürdün
  • Güldürdün
Reactions: serhatt
Haberi varda, yokmuş gibi davranıyor :A

bu yalandır, daha fazla uyuyorlar :A uyuma saatleri 10 bulsa çok geç uyuduk derler. 8-9da uyup 7 de uyanmaları ortalama uyku :A çoğunluk yani
Ne kadar zavallı göründüğünü bir bilse öyle davranmaktan vazgeçer. :F

• Güldürdün
Daha gitmiyorum buralardayım ama tabi telefonumu şarja takayım. Plansız bir gezme. Bakalım nerelere gideceğim :A turlayacağım yani :A
Konunun keyfini çıkar :A
------

@Angelica bizi göz ardı ediyor demem ki :A
Gezmeden önce telefonu şarj etmelisin aynen insan dışarda şarjı olsun istiyor :A Plansız gezmeler de güzeldir kafa nereye Zeyno oraya :A Bakalım hayat seni nerelere savuracak bugün :A

Daha yeni başlıyoruz :A

@Angelica bizi görmezden gelme artık aaa :A

• Güldürdün
Dün akşam 89 ile şu hale geldi, bence iyi gitmiş :A
IMG_3079.jpeg
Dışarda internete çok girmeyeceğim. Nedense bir anda bir sürü internet gitmiş geçenlerde :A paket yenileme dönemi gelene kadar olanı idareli kullanmam gerekir:A biletim telefonda. Kontrolcü gelip bileti gösteremezsem ceza yerim internetim açılmazsa veya şarjım biterse :A
Yakında kimliğimide dijitale atacağım. Nakit para devri çoktan kapandı. Artık cüzdan devride kapanıyor :A
@Angelica küstük sana :A

• Güldürdün
@Bully bebişim dönüşün muhteşem olmuştu şimdi bu şampiyonlukla x2765432345 muhteşem oldu. Congrat hayatım, dibine kadar hak edilmiş bir başarı. :bhr: :Z

• Harika
Dün akşam 89 ile şu hale geldi, bence iyi gitmiş :A
Ekli dosyayı görüntüle 129135
Dışarda internete çok girmeyeceğim. Nedense bir anda bir sürü internet gitmiş geçenlerde :A paket yenileme dönemi gelene kadar olanı idareli kullanmam gerekir:A biletim telefonda. Kontrolcü gelip bileti gösteremezsem ceza yerim internetim açılmazsa veya şarjım biterse :A
Yakında kimliğimide dijitale atacağım. Nakit para devri çoktan kapandı. Artık cüzdan devride kapanıyor :A
@Angelica küstük sana :A
Benden alıntı yapmamış aaa :A

Ben de geçtiğimiz Ocak ayında yeni telefona ve hızlı şarja geçtim harika bir şey cidden günde bir kez şarj etmek yetiyor :Z

Devir dijital devri ama Türkiye'de nakit bulundurmak gerekir biraz nolur nolmaz :A Bileti gösteremezsen ceza yiyorsun geçiş yapabiliyor musun peki? :A
------

@Bully bebişim dönüşün muhteşem olmuştu şimdi bu şampiyonlukla x2765432345 muhteşem oldu. Congrat hayatım, dibine kadar hak edilmiş bir başarı. :bhr: :Z
Canım daimi destekçim çok teşekkür ediyorum dimi efsane bir dönüş yaptım birlikte nice güzel sohbetlere ve başarılara inşallah :bhr: :Z

• Harika
  • Güldürdün
Reactions: serhatt and Dosi

Ben de geçtiğimiz Ocak ayında yeni telefona ve hızlı şarja geçtim harika bir şey cidden günde bir kez şarj etmek yetiyor :Z

Devir dijital devri ama Türkiye'de nakit bulundurmak gerekir biraz nolur nolmaz :A Bileti gösteremezsen ceza yiyorsun geçiş yapabiliyor musun peki? :A
Fotodan dolayı alıntılı sandım shsjjshs sana yazmıştım aynen ama senin konu olduğu için kaçırman imkansız :A
Geçiş derken?
Yediğin ceza 2- 3 aylık kart parsı kadar :A dijitalın avantajı yanında 20 yaş altı bir kaç kişi ile seyahat yapılma. Bugün yeğenimle turlamaya karar verdik. Onların kartları hafta sonunda geçmiyor. (Okul veriyor)

En çok mesaj yazılma @Hobbit ’in kazanan konusuydu. “Yeni” bir üye için güzel bir hit.

Bu onu geçecek belli oldu :A

• Güldürdün
Fotodan dolayı alıntılı sandım shsjjshs sana yazmıştım aynen ama senin konu olduğu için kaçırman imkansız :A
Geçiş derken?
Yediğin ceza 2- 3 aylık kart parsı kadar :A dijitalın avantajı yanında 20 yaş altı bir kaç kişi ile seyahat yapılma. Bugün yeğenimle turlamaya karar verdik. Onların kartları hafta sonunda geçmiyor. (Okul veriyor)

En çok mesaj yazılma @Hobbit ’in kazanan konusuydu. “Yeni” bir üye için güzel bir hit.

Bu onu geçecek belli oldu :A
Aynen kaçırmazdım sorun yok :A

Biletle bir yerden bir yere geçiş yapılmıyor mu işte onu kastettim :F Seyahat yani :A Dijital avantajlıymış o açıdan evet :A Turlayın bakalım yeğenle oh süper olur :Z Yeğenin de kartı geçmese de senden yaralanabilecek iyi bari :A

@Hobbit in konusuna baktım kendisini tebrik ediyorum hırs yapmış senle zıt gitmiş ve o konu 2 aylık bir sürece yayılmış :A Biz daha 2.günden geçtik :A

• Güldürdün
Bu arada telefonun hayırlı olsun. Yenileyeceğim diyordun. Ben daha o telefondayım ama başına bir sürü olay geldi ama daha yanımda ve sağlığı yerinde :A
Aynen kaçırmazdım sorun yok :A

Biletle bir yerden bir yere geçiş yapılmıyor mu işte onu kastettim :F Seyahat yani :A Dijital avantajlıymış o açıdan evet :A Turlayın bakalım yeğenle oh süper olur :Z Yeğenin de kartı geçmese de senden yaralanabilecek iyi bari :A

@Hobbit in konusuna baktım kendisini tebrik ediyorum hırs yapmış senle zıt gitmiş ve o konu 2 aylık bir sürece yayılmış :A Biz daha 2.günden geçtik :A
Ha tamam. Bizim kart sizde abonemang mı ne öyle bir şeyiniz var o tarzda. Gece gündüz sınırsız biniyorsun. Tek kullanımlıklar bastığında 90 dakika geçerli, sonra yine basmak zorundasın.
tramvay yaygındır, her girildiğinde bilet basılmaz. Ortalardan Arkadan binmede var çünkü. Kaçak binen çok. Duraklarda üniformalı görünce iniyorlar ama son 1 senedir siviller var artık :A gerçi onların hallerinden çözenler var :A ben kartımı alıyorum kafam rahat yolculuk yapıyorum :A

• Güldürdün
Bu arada telefonun hayırlı olsun. Yenileyeceğim diyordun. Ben daha o telefondayım ama başına bir sürü olay geldi ama daha yanımda ve sağlığı yerinde :A

Ha tamam. Bizim kart sizde abonemang mı ne öyle bir şeyiniz var o tarzda. Gece gündüz sınırsız biniyorsun. Tek kullanımlıklar bastığında 90 dakika geçerli, sonra yine basmak zorundasın.
tramvay yaygındır, her girildiğinde bilet basılmaz. Ortalardan Arkadan binmede var çünkü. Kaçak binen çok. Duraklarda üniformalı görünce iniyorlar ama son 1 senedir siviller var artık :A gerçi onların hallerinden çözenler var :A ben kartımı alıyorum kafam rahat yolculuk yapıyorum :A
Teşekkürler :Z Vefakar telefonun seni bırakmıyor sen de onu bırakmak istemiyorsun belli ki gittiği yere kadar devam :A

Güzel bilgilendirmeler oldu :A Ah şu kaçaklar her yerdeler :F Aynen önlemleri alıp kafayı rahat ettirmek önemli dışarılarda mağdur olmak sıkıntı :A

• Güldürdün

------

Canım daimi destekçim çok teşekkür ediyorum dimi efsane bir dönüş yaptım birlikte nice güzel sohbetlere ve başarılara inşallah :bhr: :Z
Amin hayatım sen tekrar gitmezsen bu dediklerin olur. :A

Eeee efsanelere efsane dönüşler yakışır. :Z

• Harika