2024 Ağustos Ayının En Favori Üyesi - Bully

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Dosi
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
kara kuru serhat yine hayal dünyasında:A
Senin hayal dünyana kimseler erişemez hoştttt. :Z
------

Baṣlıyor entrika koṣun @Angelica @12.Adam :A

@serhatt ne diyecek bakalım :A
Dikkat et sen de güme gitme. :A
------

Geldimmm :A
------

Yürü bee serhatım :A
------

Her haliyle yakışıklı çatla :A @serhatt
Gerçekleri duymayı kaldıramıyor, hazımsız o. :F

Geldimmm :A
------

Yürü bee serhatım :A
------

Her haliyle yakışıklı çatla :A @serhatt
+1 :A
Senin hayal dünyana kimseler erişemez hoştttt. :Z
------

Dikkat et sen de güme gitme. :A
------

Gerçekleri duymayı kaldıramıyor, hazımsız o. :F
Soda içsin, geğirme lan çarpık. :A
Dimi o yüzden göbeği olmuş ya :A
Şişkolog enes ile kankalar :A
Kötülere bir ṣey olmaz :A
Çarpığa olur. :A
O zaman o bir şey olmayacak isim ben oluyorum. :A
Sen kötü değilsin, çevren kötü. :A

Tebrik ederim @Bully :) Ağustos ayında forumun parlayan yıldızı sendin ve hak ettiğin gibi ayın favori üyesi seçildin 🥳 Bu arada etiketin de çok yakışmış 😎

Şaşırttın beni @Alemdar :) Çok teşekkür ederim :)

4 yıl aradan sonra foruma dönmüş, "emekli" unvanına bakmadan Ağustos ayında herkesten çok aktif olmuş, sayısız mesaj yazmış :)

Neden vicdanım sızlasın yahu :A Adam hak etti :A
Neden şaşırttım 😂
------

@Dosi nin emekli olabileceğini hesap etmemiz gerekiyormuş :F @Alemdar

Alemdar kardeş senin aklına gelir mi Dosi’nin emekli olacağı? :A
Değildim:A aylık mesaj sayım şu an haftalık olan kadardı :A aktiftim ama mesaj yazmazdım pek
------

Belki yıllık favori üyeliği demek istedim :A @Alemdar
Nötr insanlar ne der ? Beni karıştırmayın 😂😂 Ya hepinize benden oy çıkar beeee canlarımsınız

• Güldürdün
Reactions: Bully and Dosi
Dimi o zaman aktiflik çoktu ben daha başarılı olmuş oluyorum bu düşük aktiflikle :Z

Aynen çok yazdık ama özel bir durum bu :A İyi dinlenmeler :A
Senin garezin bana mı, ben gittim sende gitmişsin :A asıl ben yokken konunla ilgilenmen gerekirdi :A
Dinlendiğim yerde uyuya kalmışım :A uykum çok kaçmadan bakınıp kaçmaya çalışayım :A
------

Yönetime gelde şu @xemrexxx yer cücesini sustur ortalık karıştırıyor :A
Ben ve @Bully seni etiket ettik görmedin, etiketsiz mesajları gör ve yorum yap anca :A
------

Onu yanıma alacağım adam biraz da yönetime çalıṣsın :A @xemrexxx @Bully @Dosi @12.Adam azıcık da yönetimde @serhatt ile uğraṣsın :Z
------

Birileri için okunur elbet :A
@serhatt olduğu sürece @xemrexxx anca ceza alacağı zaman yönetimde bahsi geçer. Ne yönetime gelmesi, yanından bile geçmesine müsade etmeyiz :A
------

Neden şaşırttım 😂
------

Nötr insanlar ne der ? Beni karıştırmayın 😂😂 Ya hepinize benden oy çıkar beeee canlarımsınız
Seni politikacı seni. Biz anlayacağımızı anladık :A

Senin garezin bana mı, ben gittim sende gitmişsin :A asıl ben yokken konunla ilgilenmen gerekirdi :A
Dinlendiğim yerde uyuya kalmışım :A uykum çok kaçmadan bakınıp kaçmaya çalışayım :A
------

Ben ve @Bully seni etiket ettik görmedin, etiketsiz mesajları gör ve yorum yap anca :A
------

@serhatt olduğu sürece @xemrexxx anca ceza alacağı zaman yönetimde bahsi geçer. Ne yönetime gelmesi, yanından bile geçmesine müsade etmeyiz :A
------

tek bir darbeye bakar be :F :A çok güvenmeyin :A:A
------

bu arada @Bully forumdaki kaçıncı yılında favori olmaya utanmıyon mu azıcık gençlerin önünü aç :F:F

hayatım kaç yıldır pompyy reyizin kimin fakesi olduğunu çözemediniz , sokak şeysi bile dişi kılığında aylarca @MasacRE ve @Maskeli Fedai yi baştan çıkardı forumda :X

benden kurtulmak kolay değil :A:A
Sjsjjajsjjs güzel yere değindin :A
Şu an aramızda daha çok varlar ama bazen çözmemiş gibi davranmak gerekiyor :A

@xemrexxx kullanıcı adından kurtulmak kolay ama sen muhakkak başla türlü geri dönersin :A
Neyse benim uyku kaçmadan gideyim ben.

Sjsjjajsjjs güzel yere değindin :A
Şu an aramızda daha çok varlar ama bazen çözmemiş gibi davranmak gerekiyor :A

@xemrexxx kullandık adından kurtulmak kolay ama sen muhakkak başla türlü geri dönersin :A
Neyse benim uyku kaçmadan gideyim ben.
isveçliler bizden 38 dk daha fazla uyuyormuş dikkat et uykunda @Angelica nın büyüleri tutmasın :A:A

Tebrikler @Bully kazanacaksın belli demiştim nice birincilikleri :D

@Royal Highness ve @tekin başarılar :)
Teşekkürler :Z

5 ay sonra ben, 4 ay sonra sen yarışacaksın :A İkimiz için de yeni bir birincilik neden olmasın? :A
------

------

------

------

Konuyla bugün de güzel bir şekilde ilgilenebilmem için uyumam gerekiyordu :A

Uykun kaçmadan kaçmışsın forumdan evet :A

Aynen @Angelica seni etiket ediyoruz görmüyoruz demiştim ki bu aralar aktifliğin düştü :A
------

tek bir darbeye bakar be :F :A çok güvenmeyin :A:A
------

bu arada @Bully forumdaki kaçıncı yılında favori olmaya utanmıyon mu azıcık gençlerin önünü aç :F:F
Ne kaçıncı yılı be ben yepyeni bir üyeyim daha ilk kez ayın favori üyesi seçiliyorum :A :Z