2024 Ağustos Ayının En Favori Üyesi - Ön Eleme

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Dosi
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Hangi 3 üye üst tura yükselsin?

• Bully

• tekin

• Royal Highness

• Yakamoz-Asi

• xemrexxx

• Keith Long

• ahmetbey

• Maskeli Fedai

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.
Forum dünyası olarak çok büyük dertler vardı tabi ama çıkış yaptığımız an bir iğne deliği kadar bile değil :A eskiden ciddiye alırdık burayı yazıları bazılarını. Şimdi işin goygoyundayız :A
Goygoy iyidir ya böyle gider artık büyümüş herkes :F
------

Nerden aklına geldi şimdi bu ? Hiç muhabbetim olmadı.
Ünlü resimlerinde az takilmadik eskiden drag felan ama çok eskiden o zaman seviyemiz de düşüktü :F

Goygoy iyidir ya böyle gider artık büyümüş herkes :F
Foruma geldiğimde üniversite öğrencisiydim. Türkçem @xemrexxx ‘in mesajlarını anlayacak kadar değildi. Sürekli :) :D bu emojileri kullanıyordum ve ciddi üye olarak görülürdüm.
Sonra neler olmadı neler. Buradakileri ciddiye alıyordum ama zamanla piştik :A

Foruma geldiğimde üniversite öğrencisiydim. Türkçem @xemrexxx ‘in mesajlarını anlayacak kadar değildi. Sürekli :) :D bu emojileri kullanıyordum ve ciddi üye olarak görülürdüm.
Hamdım , piştim , yandım. Yunus Emre
:A

Favori üye değil miydin ? :A
Canımiçi ile aran nasıldı ? Benim kadar yoğun olduğumu sanmıyorum.
İyiydi aramız sen yoktun o zaman. Senin daha iyidir ya aran. Eskiden dm de vardı ama sohbet vardi anasayfada anlık yazısiyirdun :F
Hey gidi günler hey Dosi Hanım iyisin iyi emeğine sağlık :)

@Bully ben çıkış yapınca bir iki dakika konuya yeniden bakarım ve kaçırdığım bildirimlerimi farkederim. Galiba sendede durum bu :A
Online iken bazı şeyleri farkedemiyoruz :A

@AhmetBayram beni bildirimlere boğdun :A eline sağlık

@Bully ben çıkış yapınca bir iki dakika konuya yeniden bakarım ve kaçırdığım bildirimlerimi farkederim. Galiba sendede durum bu :A
Online iken bazı şeyleri farkedemiyoruz :A

@AhmetBayram beni bildirimlere boğdun :A eline sağlık
Aynen durum bu :A Bildirim kaçırmak karşındakine ayıptır dikkat etmek gerekir :A

Bugün de yoğunluk oldu, yoğun günlerde o taktik çok işe yarar :A

• Güldürdün
  • Beğendim
Reactions: Dosi and 12.Adam