2024 Ağustos Ayının En Favori Üyesi - Ön Eleme

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Dosi
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Hangi 3 üye üst tura yükselsin?

• Bully

• tekin

• Royal Highness

• Yakamoz-Asi

• xemrexxx

• Keith Long

• ahmetbey

• Maskeli Fedai

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.
Can Serhat'ım ya :bhr: Beni çoookk mutlu ettin inşallah ilk adaylığımda zafere ulaşıyoruz :Z
Forumun biraz aklı varsa ilkte daha kazanırsın zaten. :bhr:

Emin adımlarla şampiyonluğa. :Z

• Harika
Reactions: Bully
İlk adaylığımda ben kazanmıştım bazı kulislere rağmen ve de… neyse ve de’nin devamı sana taş atmak olur frenleyeyim :A
Sana helal olsun senin zaferin en anlamlı zaferdi zaten :A Ben kazanırsam o kadar anlamlı olmayacak tabii ki :A Yine de inşallah kazanırım :F

• Güldürdün
Reactions: Dosi
Forumun biraz aklı varsa ilkte daha kazanırsın zaten. :bhr:

Emin adımlarla şampiyonluğa. :Z
Kafalar hıgh tabi :F
İlk adaylığımda ben kazanmıştım bazı kulislere rağmen ve de… neyse ve de’nin devamı sana taş atmak olur frenleyeyim :A
Sanki haçlı seferleri başlamış ilk savaşta kimse ölmeden düşman ülkeyi fethesmissin gibi kulislere rağmen diyor :F :F

• Güldürdün
Sana helal olsun senin zaferin en anlamlı zaferdi zaten :A Ben kazanırsam o kadar anlamlı olmayacak tabii ki :A Yine de inşallah kazanırım :F
Neyse ben bugün bu uğraştırıcı konuları açtım. Çok çene çaldım ve yoruldum :A :A

Konu artık size emanet.
Benden bu kadar :A
İyi geceler (biraz daha dolanırım) :A
------

Kafalar hıgh tabi :F

Sanki haçlı seferleri başlamış ilk savaşta kimse ölmeden düşman ülkeyi fethesmissin gibi kulislere rağmen diyor :F :F
O zamanlar burda olsaydın daha beterini sanırdın :A

Neyse ben bugün bu uğraştırıcı konuları açtım. Çok çene çaldım ve yoruldum :A :A

Konu artık size emanet.
------

Ahh ahh dert de öyle birşey işte herkes kendindekini en büyük sanıyor derdini. Neyse geçmiş olsun Dosi Hanım zaferle sonuçlanmış ona sevindim. :D

• Güldürdün

Konu artık size emanet.
------

Aynen sen sınırları çok zorladın bugün dinlen bakalım :A

Burası bize emanet haydi iyi geceler :bhr:

• Harika
  • Beğendim
Reactions: Dosi and 12.Adam
Ahh ahh dert de öyle birşey işte herkes kendindekini en büyük sanıyor derdini. Neyse geçmiş olsun Dosi Hanım zaferle sonuçlanmış ona sevindim. :D
Forum dünyası olarak çok büyük dertler vardı tabi ama çıkış yaptığımız an bir iğne deliği kadar bile değil :A eskiden ciddiye alırdık burayı yazıları bazılarını. Şimdi işin goygoyundayız :A