2024 Ağustos Ayının En Favori Üyesi - Ön Eleme

Hangi 3 üye üst tura yükselsin?

• Bully

• tekin

• Royal Highness

• Yakamoz-Asi

• xemrexxx

• Keith Long

• ahmetbey

• Maskeli Fedai

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.
Bana oy veren forumdaşlarıma çok teşekkür ediyorum, sağolun var olun :)

@Bully
@tekin
@Royal Highness
sendemi brütüz yok pardon ya iyi yönden brütüse benzettim :F bana oy vereceğin hiç aklıma gelmezdi tenk yu majasteleri :D
------

malesef sana oy veremedim @Royal Highness neyse başka bir sefere inşallah :D

@Yakamoz-Asi
@ahmetbey
@Keith Long
------

Ben oylamamı bir ara yaparım.
Sen yoksun oylamada acaba neden :A
kime oy verdiğini açıklayacaksın ama gizli oy vermek yok :D oy verdiğin kişiler arasında ben yoksam kendimi banlarım ona göre :F rahat rahat oy kullan baskı altında kalma :A
------

Aktiflige göre @Bully @tekin ve @Royal Highness oy verdim.

@Yakamoz-Asi 3 kişiye veriliyormuş kral k.bakma :(
niye oy verirken beni başta yazmadın çok kırıldım şimdi rüzgar :D hem en sevmediğim şahıslardan birini başa almışsın teesüf ederim, biz arkadaş değilmiyik :D

Son düzenleme:
sendemi brütüz yok pardon ya iyi yönden brütüse benzettim :F bana oy vereceğin hiç aklıma gelmezdi tenk yu majasteleri :D
------

malesef sana oy veremedim @Royal Highness neyse başka bir sefere inşallah :D

@Yakamoz-Asi
@ahmetbey
@Keith Long
------

kime oy verdiğini açıklayacaksın ama gizli oy vermek yok :D oy verdiğin kişiler arasında ben yoksam kendimi banlarım ona göre :F rahat rahat oy kullan baskı altında kalma :A
------

niye oy verirken beni başta yazmadın çok kırıldım şimdi rüzgar :D hem en sevmediğim şahıslardan birini başa almışsın teesüf ederim, biz arkadaş değilmiyik :D
Kendini banlama durumun cazip geldi. Düşüneyim bunu :A

Ben ön elemeden çıkamıyorum
@Dosi
@tekin
bu sefer inşallah şeytanın bacağını delik deşik edersin :D
------

Oylamadaki siralamya göre yazdım ayırt etmedim kim var kim yok :D
haklısın pardon o konuda @Dosi nin hatası ? gidip sıralamaya hiç lazım olmayan isimleri başa alırsa millettte şaşırıp oy veriyor böyle :A
------

Herkes ilk sırada etiketlemeye takılmış :A dün bir bugün iki. Kolay gelsin
ilk sıra kötülerin olmamalı ilk sırada herhangi bir üye olabilirdi ama bu üye olamaz olmamalı :F

• Güldürdün
Reactions: RüzgarGülü
bu sefer inşallah şeytanın bacağını delik deşik edersin :D
------

haklısın pardon o konuda @Dosi nin hatası ? gidip sıralamaya hiç lazım olmayan isimleri başa alırsa millettte şaşırıp oy veriyor böyle :A
------

ilk sıra kötülerin olmamalı ilk sırada herhangi bir üye olabilirdi ama bu üye olamaz olmamalı :F
İlk sıra aranızda en çok mesaj yazana ait :A Sonraki tur alınacak oy sıralamasına göre olur.

• Güldürdün
Reactions: tekin
ben @Yakamoz-Asi dan çikolatayı kaptım :F siz @The_Erinch le bu kaçan şansın üstüne gidip bol bol dondurma yiyin anca kendinize gelirsiniz :D
Anlaştık biz onlarla :D
------

ben @Yakamoz-Asi dan çikolatayı kaptım :F siz @The_Erinch le bu kaçan şansın üstüne gidip bol bol dondurma yiyin anca kendinize gelirsiniz :D
Anlaştık biz onlarla :
Herkes ilk sırada etiketlemeye takılmış :A dün bir bugün iki. Kolay gelsin
Ben dikkat etmeden yazdim ama evet takılan çokmuş :D

• Güldürdün
Reactions: Dosi and tekin
Evin yakın canım pijamalarınla gelirsin. :A
Neyse ki erken bıraktılar bugün şansıma, bazen geceye kadar salmıyorlar :A Evimin yakın olması ve arabamın olması avantaj tabii :A
------

Benim iş daha yeni bitti. Neyseki hava güzel aydınlık ve güneşli de geç gelmiyor bana ama yorgunluktan öldüm :A
Sizde hava kararmıyor maşallah dinlen güzelce :A

Haftanın enleri bugün açılsın? :Z

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and Dosi
Neyse ki erken bıraktılar bugün şansıma, bazen geceye kadar salmıyorlar :A Evimin yakın olması ve arabamın olması avantaj tabii :A
------

Sizde hava kararmıyor maşallah dinlen güzelce :A

Haftanın enleri bugün açılsın? :Z
Ben yerimden kalkamıyorum. Acayip elden ayaktan düşecek kadar yorgunum :A
Enler mi? O da vardı demi ama halim yok. Yarına bakarım duruma. Daha diğerleri ve bu konu gündemde. Bir çok konuda olmak yorar beni sjjsjs
------

Hava şimdi kararmaya başladı. En fazla 1-2 ay aydınlık görürüz. Sonra güneşte kaybolur :A

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and Bully
Ben yerimden kalkamıyorum. Acayip elden ayaktan düşecek kadar yorgunum :A
Enler mi? O da vardı demi ama halim yok. Yarına bakarım duruma. Daha diğerleri ve bu konu gündemde. Bir çok konuda olmak yorar beni sjjsjs
------

Hava şimdi kararmaya başladı. En fazla 1-2 ay aydınlık görürüz. Sonra güneşte kaybolur :A
Üst üste geldi konular :A

Haftanın enlerini daha sonra da açarsın boşver önce ayın favori üyesini bitirelim o zaman :F

Aydınlığın tadını çıkar bari o kaybolunca depresyon dönemi başlayabilir :A

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and Dosi