2021 Reyting Tahminleri Yarışması - 1. Sezon

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Dün konudaki muhabbetlerin bir kısmını görmüştüm ama bu kadar çabuk başlamasını beklemiyordum hayırlı olsun. :Z Hazır doğrudan çeyrek finale çıkma avantajım varken tabii ki katılacağım yazabilirsin. :Z @slhttnmtl

• Harika
Reactions: slhttnmtl

slhttnmtl

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,021
Puanı
1,060
Dün konudaki muhabbetlerin bir kısmını görmüştüm ama bu kadar çabuk başlamasını beklemiyordum hayırlı olsun. :Z Hazır doğrudan çeyrek finale çıkma avantajım varken tabii ki katılacağım yazabilirsin. :Z @slhttnmtl
Bol şans. :Z

Geçen sene de bu zamanlarda başlamış, yine sezon başında olması iyi oldu. @hayret bi şey geldikten sonra yine 2. sezonu da olur diye düşünüyorum. :Z
------

Bu arada avantajını da kullanıyorsun dimi?

• Beğendim
Reactions: Aserat

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061

slhttnmtl

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,021
Puanı
1,060
Ya aslında evet rekabet ortamı da güzel oluyor ama elime böyle fırsat kolay geçmez o yüzden faydalanayım. :A Yine de arada eğlencesine tahmin yapıp sana atabilirim. :A
Kolay da kazanılmıyor çeyrek final, bugün cesaretlenenleri görünce ben de baştan başlama kararı aldım. :A

Her zaman bekliyoruz o zaman tahminleri. :Z

phoebebuffay

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,774
Puanı
559
@slhttnmtl ilk sunuculuk deneyimin hayırlı olsun ve kolay gelsin. :A

Geçen sezona katılmamıştım ama bir önceki sezonda 2.olmuştum. Aslında katılmayı düşünmüyordum ama forumda bir şampiyonluk tatmanın vakti geldi. :A Yazabilirsin beni de yarışmacılar arasına. :A

• Harika

slhttnmtl

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,021
Puanı
1,060
@slhttnmtl ilk sunuculuk deneyimin hayırlı olsun ve kolay gelsin. :A

Geçen sezona katılmamıştım ama bir önceki sezonda 2.olmuştum. Aslında katılmayı düşünmüyordum ama forumda bir şampiyonluk tatmanın vakti geldi. :A Yazabilirsin beni de yarışmacılar arasına. :A
Bundan önce de minik bir şeyler yapmıştım ama forumun olmazsa olmaz etkinliklerinde ilk oldu. :A Çok teşekkürler. :bhr:

Şimdiden meydan kızıştı sayın seyirciler. :A

• Güldürdün
Reactions: phoebebuffay

phoebebuffay

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,774
Puanı
559
Bundan önce de minik bir şeyler yapmıştım ama forumun olmazsa olmaz etkinliklerinde ilk oldu. :A Çok teşekkürler. :bhr:

Şimdiden meydan kızıştı sayın seyirciler. :A
Aa doğru senin yarışman vardı, hiç uğramadığımdan unutmuşum pardon. :A Bitmediyse bir ara ona da uğrayım. :A

Genel olarak ekranlardan biraz uzağım artık ama yine de iddialıyım bu yarışma için. :A

• Güldürdün

slhttnmtl

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,021
Puanı
1,060
Aa doğru senin yarışman vardı, hiç uğramadığımdan unutmuşum pardon. :A Bitmediyse bir ara ona da uğrayım. :A

Genel olarak ekranlardan biraz uzağım artık ama yine de iddialıyım bu yarışma için. :A
4 yarışmacı kaldı ama yarışma da kaldı, önümüzdeki günlere artık o. :A

Bence bu iş tamamen sezgiye bağlı, her ne kadar en baştan reyting tablosunu ezberlesen de bazı haftalar kurtarmıyor. :A

• Güldürdün

phoebebuffay

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,774
Puanı
559
4 yarışmacı kaldı ama yarışma da kaldı, önümüzdeki günlere artık o. :A

Bence bu iş tamamen sezgiye bağlı, her ne kadar en baştan reyting tablosunu ezberlesen de bazı haftalar kurtarmıyor. :A
Sezgiden ziyade analiz yeteneği ve şansa bakıyor. :A

Güzel ve zevkli bir sezon olur umarım, yalnız şu an yarışmacı sayısı az gibi. Yarışmacı bulman lazım. :A

• Güldürdün

slhttnmtl

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,021
Puanı
1,060
Sezgiden ziyade analiz yeteneği ve şansa bakıyor. :A

Güzel ve zevkli bir sezon olur umarım, yalnız şu an yarışmacı sayısı az gibi. Yarışmacı bulman lazım. :A
Şans kısmını biraz da benim dediğim yola çıkardım. :A

Onu ben de düşündüm, genel bir etiket daha yaparım bugün yarın artık. :A

• Güldürdün

slhttnmtl

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,021
Puanı
1,060
Takip edip elimden geldiğince destek olmaya çalışacağım. Beni de yaz bu arada. Katılasım geldi yine de. :A
Böyle güzel insanlar biriktirmek güzel. :bhr: Haftada bir, toplu tahmin yapman yeter. :A Ya da hiç olmadı fake falan bir hesabın varsa başka bir yerden de atabilirsin, gerçi forumdan çok farkı olmaz. :A

• Güldürdün
Reactions: kerem

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,590
Puanı
1,060
Böyle güzel insanlar biriktirmek güzel. :bhr: Haftada bir, toplu tahmin yapman yeter. :A Ya da hiç olmadı fake falan bir hesabın varsa başka bir yerden de atabilirsin, gerçi forumdan çok farkı olmaz. :A
Kendi hesabım var. Gidersem de haber veririm ama mutlaka iletirim hepsini gözün arkada kalmasın. :A Fake hesap ne mana? :A

• Güldürdün

slhttnmtl

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,021
Puanı
1,060
Kendi hesabım var. Gidersem de haber veririm ama mutlaka iletirim hepsini gözün arkada kalmasın. :A Fake hesap ne mana? :A
İşte yarışmacı dediğin böyle olur. :A Ne biliyim genelde burada olanları takip etmesem bile buluyorum ama seninle hiç karşılaşmadım, birkaç kişi hariç saklanıyorsun zannettim. :A

• Güldürdün
Reactions: kerem and 12.Adam