2021 Reyting Tahminleri Yarışması - 1. Sezon

slhttnmtl

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,020
Puanı
1,060
Benim 3 Ekim'den sonra bolca vaktim olacak. O nedenle Yarı Final'den değil de Grup Aşamasından başlama şansım varsa öyle olsun.
Yani öyle olabilir mi bilmiyorum ama sonuçta yarı final oluyorsa o da olabilir, yine araştırırım ama grup aşamasına yazayım şimdiden.

• Beğendim
Reactions: Hazem

Hazem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,632
Puanı
1,060
Toptan yapıp yollayabilirsin neleri tahmin edeceğimiz belirlendiği zaman, beni yoğun olduğum dönem haftanın tahmini toptan yolladığım olmuştu. :D
Aklıma geldi ama kanalların yayın akışlarında değişiklikler oluyor o bakımdan genelde tahminlerimi o akşamı yapmayı tercih ediyorum. :D

• Güldürdün
Reactions: Yiğitt

slhttnmtl

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,020
Puanı
1,060
Eğer olmazsa Ön Elemeye yazabilirsin sadece haftaya yoğun olacağımdan bazı günleri unuturum diye korkuyorum.
Yine haber veririm de bence olmayacak gibi görünmüyor ya, kendime kalsa hiç bunu demezdim de emanet olunca biraz bakınmadan içim rahat etmiyor. :A

• Beğendim
Reactions: Hazem

STAR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,004
Puanı
610
Ya ben seni tanıyamadım, STARAN senmişsin ya. Allah Allah yeni kullanıcını hiç bilmiyordum, buralarda gördüğüme sevindim seni. :D
O zaman yeniden tanıştığıma memnun oldum Yiğit abi.🤗

Benim 2016 daki ilk kullanıcı adam Starcık. O zamanlarda da konuşurduk.(hatta yanlış hatırlamıyorsam askerlikten dolayı 2016nın sonlarında ara vermiştin)

Ama sonra okuldan dolayı bende ara verdim (yaklaşık 1 buçuk yıldır yeniden döndüm)
Eskiden @Aserat @denizz19 @dreamy @eskici hatta @beyazsoy la da baya diziler hakkında konuşurduk.

• Beğendim

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
O zaman yeniden tanıştığıma memnun oldum Yiğit abi.🤗

Benim 2016 daki ilk kullanıcı adam Starcık. O zamanlarda da konuşurduk.(hatta yanlış hatırlamıyorsam askerlikten dolayı 2016nın sonlarında ara vermiştin)

Ama sonra okuldan dolayı bende ara verdim (yaklaşık 1 buçuk yıldır yeniden döndüm)
Eskiden @Aserat @denizz19 @dreamyBen @eskici hatta @beyazsoy la da baya diziler hakkında konuşurduk.
Ben dün eski DM'leri dolanırken fark ettim, profiline yazacaktım ama kapamışsın yazı yazmayı, özelden yazarım sonra dedim de burada görünce bir selam vereyim dedim. Evet evet hatırlıyorum kardeşim seni, konuşurduk epey. Eski kullanıcı adın daha iyi değil miydi? Ek olarak Reyting TV Haberleri bölümünde fazla göremiyorum seni, daha fazla uğra oralara. :X

• Beğendim
Reactions: STAR

STAR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,004
Puanı
610
Ben dün eski DM'leri dolanırken fark ettim, profiline yazacaktım ama kapamışsın yazı yazmayı, özelden yazarım sonra dedim de burada görünce bir selam vereyim dedim. Evet evet hatırlıyorum kardeşim seni, konuşurduk epey. Eski kullanıcı adın daha iyi değil miydi? Ek olarak Reyting TV Haberleri bölümünde fazla göremiyorum seni, daha fazla uğra oralara. :X
Tamam daha uğrarım. 😊

Senin olumlu eleştirilerini görüyorum çoğu diziye olumlu eleştiri yapmanla aklımdasın. (Çok nadir diziler hakkında olumsuz konuştuğunu gördüm)😄😁

• Güldürdün

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Tamam daha uğrarım. 😊

Senin olumlu eleştirilerini görüyorum çoğu diziye olumlu eleştiri yapmanla aklımdasın. (Çok nadir diziler hakkında olumsuz konuştuğunu gördüm)😄😁
Ben hep olumlu, pozitif yorumlar yaparım. Dilim fazla gitmiyor kötü yoruma, seni de bekleriz her zaman yorumlara. Konuşuruz, oralarda daha aktifiz. :D

STAR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,004
Puanı
610
hadi be STAR tv'nin en büyük fanı olan sen misin @Mircan Saye (b) (b)
Aaa sen yeni mi ögrendin. Star tv = @Mircan Saye 🤗

Yaklaşık 10 yıldır fanıyım. Umarım bu sezon üstündeki kara bulutlar gidecek de güzel bir sezon geçirecek. 😊😉😁
------

Eskiden savunurdu ama Star'ın daha koyu fanları vardı forumda şimdi pek kalmadılar :A
Malesef artık savunacak bir dizisi yok🥺🥺🥺😭😭😭

BARON疼痛

Favori Üye
Reaksiyon puanı
4,434
Puanı
409
Aaa sen yeni mi ögrendin. Star tv = @Mircan Saye 🤗

Yaklaşık 10 yıldır fanıyım. Umarım bu sezon üstündeki kara bulutlar gidecek de güzel bir sezon geçirecek. 😊😉😁
Bahadır Özdenerin(Kurtlar Vadisi,Edho yazarı) bir dizisi var Star'da onu izleyeceğim onun dışında kanalın işi zor çok düştü

• Harika
Reactions: STAR

STAR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,004
Puanı
610
Bahadır Özdenerin(Kurtlar Vadisi,Edho yazarı) bir dizisi var Star'da onu izleyeceğim onun dışında kanalın işi zor çok düştü
Oo sende Star izleyeceksin. İyi iyi... ben zaten izleyeceğim. Bu zamana kadar ki bütün dizilerine bakmışlığım var.(ama mesela sevdiklerime devam ediyorum , pek bana göre olmayan dizilerini de fragmanlarda özetlerden takip ediyordum. Ama sevmediğim dizisi de çok az.)😄😆😆

• Beğendim
Reactions: BARON疼痛