2020 Reyting Tahminleri Yarışması 2. Sezon - Çeyrek Final

hayret bi şey

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
8,677
Puanı
860
Çeyrek final 2. aşama ilk gün sonuçları belli oldu!

İlk aşamada kıran kırana mücadele edip elemeye kalan @STARAN ve @Veteran düelosunun kazananı @Veteran oldu. 101 puanla rakibinden 3 puan fazla alarak adını yarı finale yazdırmayı başardı. @STARAN ise 2. aşama elemesindeki yarışmacıların yanına dahil oldu.

Günün en yüksek puanını 106 puanla @Emre Ozansoy aldı.

Sonuçlar konuya eklenmiştir.

Yarışmacılarımız ; @haluk792 @serhatt @Emre Ozansoy @Hazem @Veteran @Aserat @Gerekli24 @slhttnmtl @Yiğitt @Özgür @STARAN @hayret bi şey

Eski yarışmacılarımız ve seyircilerimiz ; @The_Erinch, @Dosi, @emreemreu, @Doğan, @Burak97, @Angelica, @12.Adam, @denizz19, @Sherlock

STAR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,018
Puanı
610
Benim hikâyede buraya kadarmış ... Ben çok eğlendim.. Geçen hafta iyi gitsem de bu hafta olmadı..Hayırlısı buymuş.. Tebrik ederim @Veteran ...

• Beğendim
Reactions: batuhankaralar

Emre Ozansoy

Moderatör
Reaksiyon puanı
57,090
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Çeyrek final 2. aşama ilk gün sonuçları belli oldu!

İlk aşamada kıran kırana mücadele edip elemeye kalan @STARAN ve @Veteran düelosunun kazananı @Veteran oldu. 101 puanla rakibinden 3 puan fazla alarak adını yarı finale yazdırmayı başardı. @STARAN ise 2. aşama elemesindeki yarışmacıların yanına dahil oldu.

Günün en yüksek puanını 106 puanla @Emre Ozansoy aldı.

Sonuçlar konuya eklenmiştir.

Yarışmacılarımız ; @haluk792 @serhatt @Emre Ozansoy @Hazem @Veteran @Aserat @Gerekli24 @slhttnmtl @Yiğitt @Özgür @STARAN @hayret bi şey

Eski yarışmacılarımız ve seyircilerimiz ; @The_Erinch, @Dosi, @emreemreu, @Doğan, @Burak97, @Angelica, @12.Adam, @denizz19, @Sherlock
Çıkamayacağım garantileşti. :A

hayret bi şey

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
8,677
Puanı
860

Emre Ozansoy

Moderatör
Reaksiyon puanı
57,090
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Belki bugün eksiksiz tahmin yapacaksınız ve rakipleriniz kötü tahmin yapacak?

Bakın ben ilk aşamadan bu yana yarışmaya fazla katılım olmuş olsun diye dahil oldum. Her aşamada bu sefer elendim derken yarı finale kadar çıktım :D İmkansız diye bir şey yok bu yarışmada :D
STARAN gelince işim daha da zorlaştı, Hazem'de var. :A

• Beğendim
Reactions: STAR

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Belki bugün eksiksiz tahmin yapacaksınız ve rakipleriniz kötü tahmin yapacak?

Bakın ben ilk aşamadan bu yana yarışmaya fazla katılım olmuş olsun diye dahil oldum. Her aşamada bu sefer elendim derken yarı finale kadar çıktım :D İmkansız diye bir şey yok bu yarışmada :D
Benim 1 günüm çok düşük geldi beni batıran o oldu. Bir de bugünün oranlarını hiç kestiremiyorum. :A Dün de 1-2 yapımın belli grupları dışında iyi gittim bakalım bugün ne olacak. :A

• Beğendim
Reactions: hayret bi şey