2017 LYS Yorum&Sohbet Konusu (10 - 18 Haziran)

cookies

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
18,793
Puanı
1,060
Kıbrısa gitmeyin ve göndermeyin size verebilcegim tek tavsiye :F

A veya B yapmıştım. :T

Şimdi baktımda sınavla ilgili yorumlara cevapları yazanlar olmuş, hiç doğrum yok gibi bir şey.
Ben de senin gibiydim takma o sorularin cevaplarini falan git tatil yap sonra seneye uniye basladiginda oha ne ara bitti yaz tatili hep sıktım kendimi diyceksin :(

berkann

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,728
Puanı
1,060
Matematik ayağı orta-zor arasıydı. Özellikle geometri zordu. Türev-integral kolay-orta arasıydı. Ygs kısmında ise zorlayıcı sorulara yer verilmişti. Ösym tarzı özgün sorular vardı.

Açık uçlulardan ikisini yaptım, diğeri boş.

Ayrıca geometride iki soru müfredat dışıydı. Hayır geçen sene kendi elinizle kaldırdığınız konuyu niye sorarsınız? Nasıl bir mantık bu? Ekşide falan öğrenci öğrensin demişler ama öğrenci müfredattan sorumludur. Git sor türev-integralden zorlayıcı soru, öğrenciyi zorlamak için bilmediği konudan ne diye sorarsın?

berkann

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,728
Puanı
1,060
@Tolstoyevski durum raporu bildiriniz.
O Tm'ciydi. Yarın girecek.

Fen ayağı kolaydı. Fizik yine yorum ağırlıklıydı. Sözel sorulardan, eleyici sorular vardı. Umarım sıçmamışımdır. :/

Kimya genel olarak basit sorulan bir ders ancak bu sene daha da basitleştirmişler. Koskoca organikten reaksiyon sorusu sorulmamıştı. -ya da hatırlayamadım-

Biyoloji genel Ösym ayarındaydı. Hatta daha biraz daha basitti.

Açık uçlu sorular kolaydı.

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
O Tm'ciydi. Yarın girecek.

Fen ayağı kolaydı. Fizik yine yorum ağırlıklıydı. Sözel sorulardan, eleyici sorular vardı. Umarım sıçmamışımdır. :/

Kimya genel olarak basit sorulan bir ders ancak bu sene daha da basitleştirmişler. Koskoca organikten reaksiyon sorusu sorulmamıştı. -ya da hatırlayamadım-

Biyoloji genel Ösym ayarındaydı. Hatta daha biraz daha basitti.

Açık uçlu sorular kolaydı.
O tipde ki bir adamdan sayısal beklerdim.

papuleoo

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
11,301
Puanı
710
Kendi bölümümde ilk 6 bine girerim gibi görünüyor. Ts1 420-50 arası gelirse çok iyi olacak.

papuleoo

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
11,301
Puanı
710
Cevaplara bakmadım ama iyi geçti gibi hissediyorum göreceğiz. :D
Umarım istediğini alırsın [emoji4] eğer ilerde bir meslek sahibi olmayı istiyorsan kesinlikle iki yıllık sağlık ver. Kesinlikle boşta kalmazsın. Bize zamanında kimse demedi, şimdi sonuçlarına katlanıyoruz.

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Birkaç gün öncesine kadar sınavla ilgili umutluydum ama müdürümün söylediğine göre herkesin edebiyatı iyi geçmiş (en azından okuldaki kişiler) ve yığılma olacakmış sıralamalarda. :( Edebiyatımın iyi geçmesine sevinemedim.

Umarım yarın kötü bir sonuçla karşılaşmam. :F

xBUGRAx

Emekli
Reaksiyon puanı
19,807
Puanı
1,060
Birkaç gün öncesine kadar sınavla ilgili umutluydum ama müdürümün söylediğine göre herkesin edebiyatı iyi geçmiş (en azından okuldaki kişiler) ve yığılma olacakmış sıralamalarda. :( Edebiyatımın iyi geçmesine sevinemedim.

Umarım yarın kötü bir sonuçla karşılaşmam. :F

Geçen sene kadar iyi geçmedi herkesin boşver onu ezbere konuşmuş. :A :F